خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Question ●●لطفا راهنمایی کنین،دوستان.بارها قلمچی رفتم نتیجه نگرفتم برم امسالم؟●●

سلام دوستان من سنجش ثبت نام کردم،چون فکر میکردم زیر نظر سازمان سنجشه.اما اخیرا فهمیدم یه تعداد کارمند بازنشسته ی سنجش به صورت خودگردان آزمونها رو میگیرن و آزمونهای برنامه ایش ارزشی ندارن و مهم جامعها هستن.به نظرتون سنجش میشه نرم؟امسال اولین بار هست که واقعا دارم درس میخونم میترسم سنجش سبک خوندنمو سطحی کنه و چون اسونه فک کنم همه چی رو یاد گرفتم و تهش هیچی به هیچی.دختر یکی از فامیلای خیلی نزدیکمون تو سنجش رتبه میاورد اما تو کنکور ۵ رقمی اورد نجومی!به همین خاطر تصمیم گرفتم سنجش نرم.قلمچی هم که تو کل این سه سالی که کنکوری بودم رفتم و همیشه دو سه تا آزمون رفتم،نتیجه هم نگرفتم،بعدش ول کردم و خلاصه به هر دلیلی قلمچی به من هیچ کمکی نکرده.و میدونین که برای نتیجه گرفتن تو قلمچی باید حداقل یکبار همه ی دروس رو کامل خونده باشی.من تصمیم گرفتم تا بهمن ماه خودم بخونم و حداقل پایه رو و نوبت اول پیش رو بخونم بعدش قلمچی برم.نظرتون؟یا اینکه از یه ماه دیگه برم؟یعنی یه ماهه از اول تا اونجایی که آزمون یه ماه بعد کانون سوال میده بخونم و از یه ماه بعد شروع کنم با قلمچی پیش برم؟لطفا نظر واقعیتون رو بگین که به نظرتون چه کاری بهتره؟لطفا مغرضانه جواب ندین واقعا به مشورت نیاز دارم.

2. Top | #2
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همچنان منتظر
      ویرایش توسط fan : 09 آبان 1395 در ساعت 14:06

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من بنظرم سبک سوالات گزینه 2 و حتی به مقدار کمتر در گاج بیشتر تطابق با کنکور های اخیر داره .
      به بودجه بندی و سوالات این دو موسسه یه نگاهی بنداز و از همین آزمون شرکت کن .
      اگه بخوای یه ترم بی برنامه درس بخونی ، ترم دوم به مشکل برمیخوری و نمیتونی خودت رو با آزمون ها همانگ کنی !!!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      منم مثل شما بودم!
      تصمیم گرفتم برم قلم !
      شما میتونی بری گزینه 2 ثبتنام کنی!
      ولی بنظرم با ازمون پیش بری خیلی بهتره بخصوص از همین نیم سال اول!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قلمچی برنامش استاندارده ولی سوالاتش نه(جدا از اینکه میکن سخته،یخورده مسخره بازی هم توش هست واس من که اولین بار رفتم قلمچی نمیدونستم این گواه و دروس موازی و اینا چین!کلا به نظر من یکی ، سردرگم کنندس خخخ)
      (حالا اینکه وقتی دفترچه رو دیدم فکر کردم کتابه به کنارآخه تو سنجش اینهمه برگ و اینا نبود که.مث کنکور بود)
      ولی سنجش سوالاتش مثل کنکوره ولی برنامش غیر استاندارده.عقب بمونی دیگه عقب موندی باید معجزه بشه برسونی خخخ.
      خلاصه برنامه خواستی قلمچی سوالات نزدیک به کنکور خواستی سنجش.ضمنا اون خود فرده و پشتکارشه که میتونه موفق بکنه نه این آزمونا.
      یکی از دوستام که پشت کنکور افتاد با همین سنجش پزشکی روزانه استانمون دراومد

6. Top | #6
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان،ممنون از راهنماییاتون.تصمیمِ نهاییم این شد از 19 آذر برم قلمچی و سنجش رو نرم.تا 19 آذر هم از اول تا جایی که تو آزمون میخواد سوال بیاد رو میخونم و بقیش رو همزمان با قلمچی میرم.به امید موفقیت هممون.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fan نمایش پست ها
      سلام دوستان من سنجش ثبت نام کردم،چون فکر میکردم زیر نظر سازمان سنجشه.اما اخیرا فهمیدم یه تعداد کارمند بازنشسته ی سنجش به صورت خودگردان آزمونها رو میگیرن و آزمونهای برنامه ایش ارزشی ندارن و مهم جامعها هستن.به نظرتون سنجش میشه نرم؟امسال اولین بار هست که واقعا دارم درس میخونم میترسم سنجش سبک خوندنمو سطحی کنه و چون اسونه فک کنم همه چی رو یاد گرفتم و تهش هیچی به هیچی.دختر یکی از فامیلای خیلی نزدیکمون تو سنجش رتبه میاورد اما تو کنکور ۵ رقمی اورد نجومی!به همین خاطر تصمیم گرفتم سنجش نرم.قلمچی هم که تو کل این سه سالی که کنکوری بودم رفتم و همیشه دو سه تا آزمون رفتم،نتیجه هم نگرفتم،بعدش ول کردم و خلاصه به هر دلیلی قلمچی به من هیچ کمکی نکرده.و میدونین که برای نتیجه گرفتن تو قلمچی باید حداقل یکبار همه ی دروس رو کامل خونده باشی.من تصمیم گرفتم تا بهمن ماه خودم بخونم و حداقل پایه رو و نوبت اول پیش رو بخونم بعدش قلمچی برم.نظرتون؟یا اینکه از یه ماه دیگه برم؟یعنی یه ماهه از اول تا اونجایی که آزمون یه ماه بعد کانون سوال میده بخونم و از یه ماه بعد شروع کنم با قلمچی پیش برم؟لطفا نظر واقعیتون رو بگین که به نظرتون چه کاری بهتره؟لطفا مغرضانه جواب ندین واقعا به مشورت نیاز دارم.
      به نظرم گزینه 2 و گاج بهترن
      تازه اگه معدلت بالای 19 باشه میتونی با 100هزار تومان کل آزمونای گاج بری.اینطوری میتونی تو هزینه ها صرفه جویی و کتاب های کمک آموزشی خوب هم بگیری
      چون اگه بری قلمچی باید کتاباشو بگیری که سطحشون خوب نیست و مجبور میشی کتاباشو بخونی ولی بعدا میبینی که خوب نیستن.تصمیم میگیری کتاباتو عوض کنی که اونوقت هم دیره هم هزینه ها زیاد میشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رسول77 نمایش پست ها
      تازه اگه معدلت بالای 19 باشه میتونی با 100هزار تومان کل آزمونای گاج بری.اینطوری میتونی تو هزینه ها صرفه جویی و کتاب های کمک آموزشی خوب هم بگیری
      چون اگه بری قلمچی باید کتاباشو بگیری که سطحشون خوب نیست و مجبور میشی کتاباشو بخونی ولی بعدا میبینی که خوب نیستن.تصمیم میگیری کتاباتو عوض کنی که اونوقت هم دیره هم هزینه ها زیاد میشه
      من زنگ زدم بهشون
      معدل نهاییم ۱۹/۶۰ عه
      گفت از همه پونصد و خوردی میگیریم از تو میگیریم ۳۷۰ تومن :/

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehhhh نمایش پست ها
      من زنگ زدم بهشون
      معدل نهاییم ۱۹/۶۰ عه
      گفت از همه پونصد و خوردی میگیریم از تو میگیریم ۳۷۰ تومن :/
      من خودم پیش رو از تابستان رفتم تا آخرش 100 هزار دادم.شما به مرکز اصلی گاج زنگ زدید یا نمایندگی شهرتون؟؟؟

10. Top | #10
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ​تشکر بابت راهنماییت.من به خاطر برنامه قلمچی میخوام برم.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fan نمایش پست ها
      ​تشکر بابت راهنماییت.من به خاطر برنامه قلمچی میخوام برم.
      میگی رفتم قلمچی نتیجه نگرفتم خوب نرو قلمچی.تو دیگه کی هستی
      تقصیر ماست که خواستیم یه نفر رو از خواب غفلت بیدار کنیم.
      این قلمچی میخاد مشکل تحصیل رو از بین ببره اما انگار عقل بعضیا رو هم از بین برده

12. Top | #12
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز خودت میگی اولین سالیه که میخواهی بخونی پس اون سه سال که قلم چی دادی نخوندی دیگه نکنه اننتظار داشتی قلمچی معجزه کنه اگه موفقیتی به دست نیاوردی تقصیر خودته نه چیز دیگری

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      شوال پرسیدی هرکی یه جواب داد اخرش اونی که خودت میخواستی رو انجام دادی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aydiny نمایش پست ها
      شوال پرسیدی هرکی یه جواب داد اخرش اونی که خودت میخواستی رو انجام دادی
      آفرین

15. Top | #15
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میگی رفتم قلمچی نتیجه نگرفتم خوب نرو قلمچی.تو دیگه کی هستی
      تقصیر ماست که خواستیم یه نفر رو از خواب غفلت بیدار کنیم.
      این قلمچی میخاد مشکل تحصیل رو از بین ببره اما انگار عقل بعضیا رو هم از بین برده
      جناب،اولا ادب رو رعایت کن،ثانیا،من که دخیل نبستم به انجمن!!با مشاور و خانواده ام هم حرف زدم و تصمیم گرفتم!علت نتیجه نگرفتنم تو این چند سال هم بازیگوشیم بوده.و اینکه بنده غافل نیستم.تو سوالم هم نوشتم واقع بینانه پاسخ بدین نه مغرضانه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)