خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اعتراض به قلم چی

دوستان اعتراض کنیم سوالات استانداردتر که به کنکور شبیه تر باشه طرح کنند و امنیت و کیفیت اجرای آزمون ها رو بالا ببرن و آزمون گواه هم بی معنیه چون بعضی ها جواب حفظ میکنن

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrTUMS نمایش پست ها
      دوستان اعتراض کنیم سوالات استانداردتر که به کنکور شبیه تر باشه طرح کنند و امنیت و کیفیت اجرای آزمون ها رو بالا ببرن و آزمون گواه هم بی معنیه چون بعضی ها جواب حفظ میکنن
      به کجا اعتراض کنیم عزیز؟ ، چطوری اعتراض کنیم؟ و ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrTUMS نمایش پست ها
      چون شما گفتین حتما در ازمون بعد لحاظ میشه...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      استارتر سال اولته نه؟؟
      بعد ماهم اعتراض کنیم کاظم میگه چشم عمو جون حتمانه بابا ازاین خبرانیس..
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راهشو نمیدونم مثلا به سایتش یا جایی که ثبت نام کردیم یا مشاورا...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شما هم دل خوشی داریاااا
      کاش همه چی به همین راحتی بود ...
      مثلا من میرفتم به فقر‌ فرهنگی ، اختلاف شدید طبقاتی و وضع اقتصادی‌ اعتراض میکردم و همه چی درست میشد ... !
      دوست عزیز کاوه ی دادخواه مال خیلی قرن پیش‌ بوده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      آقا خواستين اعتراض كنيد ، به اين محل آزمون هم يه گيري بدين !!
      چاه حوزه ي آزمون ما گرفته بود .امروز خدايي داشتيم خفه ميشديم !!
      در ضمن فاصله ي حوزه ي دخترانه و پسران هم خيلي دووره از هم . نميشه بعد آزمون ، جلسات برسي و تحليل سوالات رو داشته باشيم !

راستي به كاظم سلام منم برسونيد و بگيد دهن اين ويراستاراي زيست شناسيت سرويس كه خاكبرسر ها توي هر آزمون بايد يه گندي به درصد ما بزنند !!
      آخه چه غلطي ميكنند كه هر آزمون ٣-٤ تا غلط بايد باشه ؟

آخه مومن ( استارتر رو ميگم ! ) ، كاظم و مافياش اگه به حرف منو و تو ميخواستند گوش كنند ، الان اين همه پول به جيب ميزدند و به ريش من و شما مخنديدن ؟؟؟؟؟؟
      آخه شما ها چقد ساده هستين !!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      لطفا بگید پشتیبان پسرا ،دختر باشن ،دانشگاه آزاد هم درس خونده باشه فبه المراد

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین دوست خوبم قلم چی مشکل زیاد داره ولی انصافا از مزایاش هم نباید گذشت.
      الان تو همین پست خودت میگی سوال استاندارد کنکور، شما به من بگو استاندارد کنکور چیه؟! سوالات کانون چطور باشه شما دوست داری؟
      گواه هم در آزمون ها به نظرم ایده بدی نیست فقط مشکلش برای شما اینه که به عنوان یه کنکوری یکی از مهم ترین وظایفتون که تحلیل سوالات کنکور باشه رو انجام ندادی حالا بعد آزمون که ترازا رو دیدی ناراحت شدی!
      امیدوارم ناراحت نشده باشی ولی یادت باشه که باید با خودمون صادق باشیم اینا همش حاشیه است.

ویرایش توسط jarvis : 08 آبان 1395 در ساعت 10:37

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      ببین دوست خوبم قلم چی مشکل زیاد داره ولی انصافا از مزایاش هم نباید گذشت.
      الان تو همین پست خودت میگی سوال استاندارد کنکور، شما به من بگو استاندارد کنکور چیه؟! سوالات کانون چطور باشه شما دوست داری؟
      گواه هم در آزمون ها به نظرم ایده بدی نیست فقط مشکلش برای شما اینه که به عنوان یه کنکوری یکی از مهم ترین وظایفتون که تحلیل سوالات کنکور باشه رو انجام ندادی حالا بعد آزمون که ترازا رو دیدی ناراحت شدی!
      امیدوارم ناراحت نشده باشی ولی یادت باشه که باید با خودمون صادق باشیم اینا همش حاشیه است.
      نه منظورم اینه که بعضی سوال ها خیلی از استاندارد کنکور دوره نه این که آسون بدن حتی سختتر هم بدن
      من از ترازا نترسیدم هر دو تا آزمونو حدود 6500 شدم
      الان شما برو درک مطلب اول انگلیسیو ببین متن کیاسالاره خب این میشه رقابت ناسالم و ارزیابی دقیقی حاصل نمیشه مثل آزمون گواه
      خود من آزمون گواه زیستو 100 زدم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ایکاش تحربه هایی که ما پشت کنکوری ها داریم سال اولی ها هم میداشتند!!!چیزی که تو سال کنکور زیاد اتفاق میفته یک کلمس:حواشی!!!سوالات فلان ازمون سخت بود تقلب زیاده سوالارو میخرن تعداد تجربیا زیاد شده ...واس ی درس ۴تا کتاب بگیریم که تهشم نریسیم یکیو درست حسابی بخونیم وو و همه اینا میشه همین حواشی که ذهن ادمو الکی مشغول میکنه حتی تراز بالاهارو..تقصیر بچه هاهم نیست چون نمیدونن چون تجربه ندارن درگیر اینا میشن لطفا هرچی مربوط به این موضوع ها هست رو بریزید دور از ذهنتون تهش میشه استرس بیخودی و زیادی
      صرفا منظورم به بچه هایی که ازین سوالات میپرسن نیست خواستم ی راهنمایی کوچیک کنم
      و ی چیز دیگه اعتراض هم فایده ای نداره....
      موفق باشید....
      امام باقر (ع)میفرمایند:
      «هرگاه آهنگ کار خوبی کردی بشتاب زیرا که نمیدانی چه پیش خواهد آمد»

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یهداقدیم نمایش پست ها
      ایکاش تحربه هایی که ما پشت کنکوری ها داریم سال اولی ها هم میداشتند!!!چیزی که تو سال کنکور زیاد اتفاق میفته یک کلمس:حواشی!!!سوالات فلان ازمون سخت بود تقلب زیاده سوالارو میخرن تعداد تجربیا زیاد شده ...واس ی درس ۴تا کتاب بگیریم که تهشم نریسیم یکیو درست حسابی بخونیم وو و همه اینا میشه همین حواشی که ذهن ادمو الکی مشغول میکنه حتی تراز بالاهارو..تقصیر بچه هاهم نیست چون نمیدونن چون تجربه ندارن درگیر اینا میشن لطفا هرچی مربوط به این موضوع ها هست رو بریزید دور از ذهنتون تهش میشه استرس بیخودی و زیادی
      صرفا منظورم به بچه هایی که ازین سوالات میپرسن نیست خواستم ی راهنمایی کوچیک کنم
      و ی چیز دیگه اعتراض هم فایده ای نداره....
      موفق باشید....
      ممنون

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من امروز آزمون دادم و نمونه پارسالشو هم حل کردم نمونه پارسال خیلی منطقی تر و به کنکور نزدیکتر بود
      به نظر من سخت تر کردن سوالا نسبت به پارسال نباید به معنی غیر منطقی و دور از کنکور شدن باشه!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا حیف پولی که خرج قلمچی کردم.یعنی شما از رهبره مملکت وقت ملاقات بخای خیلی قشنگ تر جوابتو میدن تا اینکه از کارکنای قلمچی چیزی بخای.میگم پشتیبان نمیخام.میگن بیخود.کاظم بیشتر میفهمه یا تو.میگم آقا من میخام کنکور بدم.نمیخام پشتیبان.مگه قرار نیس قلمچی به من کمک کنه.میگه چرا فک کردی ما اینجاییم که به شما کمک کنیم.مسول اموزش شعبه پژوهندگان کرج.واقعا با جوابش کمرم شکست

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب بود و نبود پشتیبان چه فرقی داره اصلا؟
      به یه چیزایی گیر میدیدا :/

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن