خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام!دوستان من تاپیک رو خیلی نخواندم!
      اما خب قلمچی "نسبت" به بقیه موسسات بهتر هستش.من واقعا این موسسه رو قبول دارم(فقط و فقط سوالای آزمونش!)یعنی کلا آزمون های آزمایشیش واقعا خوب هستند!بله بالاخره از 10تا 1 دونه سوالش ممکنه زیاد جالب نباشه اما بقیه سوالاش عالی بودند!
      لطفا کار خودتون رو بکنید و از آزمون هاش استفاده کنید،من شخصا با تحلیل آزمون به خیلی چیز ها رسیدم،تهش بد تموم کردم اما تو خود قلمچی عالی تموم کردم!کارنامه هام در همین انجمن هستش!از 5900 به 7437 هم رسیدم!
      من که کسی نیستم،ولی کسی سوالی داشت در خدمتم،البته محمدکاظم میدانی که با ما بود هم رتبه 23 کشور و 7منطقه 2 تو انجمن هست،ایشونم قلمچی میدادند از ایشونم میتونید کمک بگیرید!
      خلاصه دوستان به قول مادرم:"تو حاشیه نباش!"
      تحلیل آزمون اصلی ترین کلید موفقیت هستش و من با تغییر منبع و تحلیل آزمون تونستم بالا بیام!

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کانون اصلا خوب نیس.نه سوالاش نه مشاوراش نه قیمتش نه هر چیز دیگه ای.کانون نرید از من به شما نصیحت

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط str1998 نمایش پست ها
      کانون اصلا خوب نیس.نه سوالاش نه مشاوراش نه قیمتش نه هر چیز دیگه ای.کانون نرید از من به شما نصیحت
      10 تا تاپیک رو آپ کردی که بگی کانون بده کانون اهه ؟!

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به خدا اینا حاشیس من کاری با پشتیبانا ندارم مثلا پشتیبان من خیلی خوبه نه زوری میگه کلاس رفع اشکال بیا نه کتاب میگه بگیر هر وقتم زنگ زدم عالی راهنماییم کرده ولی اینا اصلا چیزی نیست که بخواید بخاطرش ذهنتونو مشغول کنید با برنامش برید جلو مدیریت سر جلسه ازمونو یاد بگیرید و سوالا رو خوب تحلیل کنید فقط همین دیگه با کتاب و پشتیبانو و کاظم و اینا چی کار دارید

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پشتیبان من افتضاح بود. اوایل زنگ میزد کمتر از سی ثانیه میپرسید خوندی منم آره یا نه و تمام.خیلی زود اینم ته کشید.بعدش از سوال میپرسیدم سرش تو گوشی بود و جوابش اهم کردن.یه جوری قیافه میگیره و میگه مردم تو بدترین شرایط درس میخونن انگار خودش رتبه یک کنکور بوده. نه یه برنامه درست بهم داد نه چکم کرد نه هییییییچ کمکی که بتونم یذره بهتر شم. موندم سر در گم و آس و پاس و پولی که حروم شد و یه ماه مونده ی به کنکور که هنوز کسی نیست بگه چیکار کنم

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوالای کنکورم همچین استاندارد و بی غلط نیست میری میشینی سر جلسه جوری سورپرایز میشی که باورت نمیشه. منم دل خوشی از ق چ ندارم با این لو رفتنا و در دسترس بودن کلید جواباش و درنتیجه غیرواقعی شدن رتبه های ما اما وقتی کنکور دادم فهمیدم که ظاهرا کنکور هم دست کمی از غیراستاندارد بودن ق چ نداره.. -_- ینی رسما ما باید آماده ی جواب به هر سوالی باشیم

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودم میخواستم تابستون برم گرینه دو ولی میرم قلم چی. علت داره
      اول از اینکه سوالات قلم چی غیراستاندارد نیست بلکه مشابه کنکور نیست. چرا؟؟؟ چون از کتاب خارج نیست.
      دوم اینکه هدف از آزمون آرمایشی اینه که جایگاه خودتو میان بقیه شرکت کننده ها بدونی. اگه صرفا هدف این بود که بری آزمون بدی و فقط مدیریت آزمون رو یاد بگیری که نیازی نیست از اول سال بری. فقط لازمه چند تا آزمون جامع ثبت نام کنی.
      بعدشم اینایی که رتبه برتر میشن توی قلم چی فقط به خاطر مطالعه بالا و از همه مهم تر با کیفیت شون هست

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن