خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

Post علاقه عجیب خداوند!

خدا عجیب علاقه دارد وقتی یک چیزی را خلق می کند یک عالمه قرینه توی آن به کار ببرد ، همین صورت خودمان توی آینه دقت کرده اید؟

یک ابرو این طرف ، یکی آن طرف
      یک چشم این طرف ، یکی آن طرف
      یک گوش این طرف ، یکی آن طرف
      دهان و بینی هم وسط

توی دنیا چند تا برگ وجود داشته باشد خوب است؟
      اصلا نمی شود شمرد

حالا خدا این برگ ها را برداشته یکی یکی وسط همه ی شان یک خط کشیده ، بعد دوباره این طرف و آن طرف همین خطی که کشیده یک عالمه خط دیگرکشیده که با هم قرینه اند و ...

از تقارن ها که بگذریم ؛ تناسب ها هم برای خودشان عالمی دارند
      شاید بعدا از تناسب ها هم چیزی نوشتم ، اگر از دیدن کسی یا منظره ای یا چیزی لذت می بریم به خاطر همین تقارن ها و تناسب هاست

حالا فکر کن خدا بخواهد عزیزترین و زیباترین مخلوقات خودش را نقاشی کند

خوش به حال آنهایی که دیده اند ما فقط اسم هایشان را دیده ایم ، خدا حتی با اسم های آنها هم قدرت نمایی کرده

محمد علی فاطمه حسن حسین

یک اسم را گذاشته وسط و این طرف وآن طرفش دوتا اسم گذاشته

دوتای سمت راست را که می شناسی؟ با هم برادرند
      دوتای سمت چپ را هم که می شناسی؟ با هم برادرند

اسمی که وسط است پنج حرفی است از برادرهای سمت راست یکی چهار حرفی است و یکی سه حرفی از برادرهای سمت چپ هم یکی چهار حرفی است و یکی سه حرفی

حالا یک اسم پنج حرفی داریم که یک اسم سه حرفی این طرفش هست (علی) و یک اسم سه حرفی آن طرفش(حسن)

دوباره این طرف ترش یک اسم چهار حرفی است (محمد) و آن طرف ترش هم یک اسم چهار حرفی(حسین)

سمت راست اسم مادرمان مجموعا هفت حرف هست و سمت چپش هم هفت حرف

این هفت حرف با آن هفت حرف می شوند چهارده حرف

انگار خودش توی این چهارده حرف ، هم هست و هم نیست

حالا آن چهارده حرف با پنج حرفی که باقیمانده با هم می شوند نوزده حرف

نوزده هم که می دانید برای خودش اسراری دارد

من که سر درنمی آورم ولی درمورد این عدد بزرگانی مثل علامه حسن زاده صدها صفحه و حتی بیشتر قلم زده اند

همین بس که نوزده ، تعداد حروف بسم الله الرحمن الرحیم است

ب س م ا ل ل ه ا ل ر ح م ن ا ل ر ح ی م

م ح م د ع ل ی ف ا ط م ه ح س ن ح س ی ن

وقتی خدا بخواهد با زیباترین تقارن عالم جانسوزترین روضه ی عالم را به تصویر بکشد این طوری می شود ؛

محمد علی فاطمه حسن حسین

این عشق که سرمنزل زیبایی هاست / سرچشمۀ مِهروغصه و شادی هاست
      گربازی جان ز ما بسی شیرین است / تلخیش بسی بیشتر از بازی هاست
      ویرایش توسط saj8jad : 07 آبان 1395 در ساعت 23:04 دلیل: مرتب کردن

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چه جالب :\

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

هیچ نوع خرافه ای نیست ک توی اسلام توسعه پیدا نکرده باشه و طرفدارهای بیشماری نداشته باشه.
      میدونم نمیفهمی ولی بزار بگم. جهان و وجودش مدیون بی نظمی ها بوده ن نظم ها، چ برسه ب تقارن. گرانش بخاطر عدم تقارن ها تونسته این جهان رو ایجاد کنه.

واسه 19 اسرار خیلی زیباتری وجود داره. ولی نه 19 ن هیچ عدد دیگه ای برتری ای اونم ب این شکل نسبت ب دیگر اعداد نداره. واسه هر عددی میشه اسراری بر گرفته از خرافه ایجاد کرد. اگه بسم الله 15 حرفم داشت میشد همچین چیزهایی واسش پیدا کرد. چیزهایی ک گفتی زاتا زیبا نیستن. اصلا زیبا نیستن. وقتی ک رنگ خرافات هم میگیرن خیلی زشت و زننده هستن. متعجبم از نوع دیدگاهت ک چطوری شگفتیهایی میبینی که من هیچ مورد جالبی در موردشون حس نمیکنم.

خدا برگارو برداصته یکی یکی خط گزاشته وسطشون؟ عجب! اونوقت میشه ب خدا بگی جای برگ بازی بیاد ی نگاهی ب اینهنه جهل، فساد و بدبختی تو ایران بکنه؟!

اگه خدایی وجود داشته باشه فکر نمیکنی بهتره عظمتش رو در گستردگی جهان ببینی تا حروف حین چین و خین؟
      دمبال 19 میگردی ک بگی شگفتا بسم االه هم 19 حرف داره؟ بعدش هیجان زده بشی وز این تقارن مسخره؟

توی یونان باستان 3 و 4 ب دلیلی قابل احترام بود. جمشون میشه 7 و ضربشون میشه 12. دقت کنی ی سال 12 ماهه هفته 7 روز. جمع 7 و 12 هم میشه 19. این 19 رو ب روشهای مختلفی میتونی ایجاد کنی ولی وقتی بخای از 3 و 4 و 7 و 12 و 19 و ارتباطی خیلی بی معنی ای ک ایجاد کردب عظمت خدا رو نتبجه بگیری من دوست دارم توجه رو ب مسیر و نگرش اشتباهت جلب کنم.
      منم خاهرم اسمش میناس. اسم شوهرش امینه. اسم پسر هاشم نیما و آمین هستش. فقط 4 حرف هستن ک جابجا شدن. تقارنشون هم از ممد و حسن و ام ابیها بیشتره. اصلا اسم 3 یا 6 یا هر تعدادی ک دوست داری ب دلخاه انتخاب کن. بعدش با کمی تلاش میتونی همچین روابط مسخره ای بینشون پیدا کنی . و ولی این موضوع رو کسی ربط نداده ب عظمت و تقارن. اگه میخای اسمی رو بپرستی من میگم نیما رو انتخاب کن. 5 سالشه ضرب دو رقمی در دو رقمی رو میتونه زهنی انجام بدم. منو تو 5 سالمون بود اسم مامانمونم نمیدونستیم چ برسه درک روابط بین اعداد.

واسه خودت وقتی خدا بخاد وقتی خدا بخاد راه انداختی. کو خدا؟ کو این خدات وقتی جهان غرق در تکانل یافته ترین خرافات داره میشه واسه خودش نشسته برگ بازی میکنه؟!

چشمت بسته س سجاد. دنیات کوچیکه. درک ضعیفه. خدا مفهوم بزرگتریه.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SUBZERO نمایش پست ها

هیچ نوع خرافه ای نیست ک توی اسلام توسعه پیدا نکرده باشه و طرفدارهای بیشماری نداشته باشه.
      میدونم نمیفهمی ولی بزار بگم. جهان و وجودش مدیون بی نظمی ها بوده ن نظم ها، چ برسه ب تقارن. گرانش بخاطر عدم تقارن ها تونسته این جهان رو ایجاد کنه.

واسه 19 اسرار خیلی زیباتری وجود داره. ولی نه 19 ن هیچ عدد دیگه ای برتری ای اونم ب این شکل نسبت ب دیگر اعداد نداره. واسه هر عددی میشه اسراری بر گرفته از خرافه ایجاد کرد. اگه بسم الله 15 حرفم داشت میشد همچین چیزهایی واسش پیدا کرد. چیزهایی ک گفتی زاتا زیبا نیستن. اصلا زیبا نیستن. وقتی ک رنگ خرافات هم میگیرن خیلی زشت و زننده هستن. متعجبم از نوع دیدگاهت ک چطوری شگفتیهایی میبینی که من هیچ مورد جالبی در موردشون حس نمیکنم.

خدا برگارو برداصته یکی یکی خط گزاشته وسطشون؟ عجب! اونوقت میشه ب خدا بگی جای برگ بازی بیاد ی نگاهی ب اینهنه جهل، فساد و بدبختی تو ایران بکنه؟!

اگه خدایی وجود داشته باشه فکر نمیکنی بهتره عظمتش رو در گستردگی جهان ببینی تا حروف حین چین و خین؟
      دمبال 19 میگردی ک بگی شگفتا بسم االه هم 19 حرف داره؟ بعدش هیجان زده بشی وز این تقارن مسخره؟

توی یونان باستان 3 و 4 ب دلیلی قابل احترام بود. جمشون میشه 7 و ضربشون میشه 12. دقت کنی ی سال 12 ماهه هفته 7 روز. جمع 7 و 12 هم میشه 19. این 19 رو ب روشهای مختلفی میتونی ایجاد کنی ولی وقتی بخای از 3 و 4 و 7 و 12 و 19 و ارتباطی خیلی بی معنی ای ک ایجاد کردب عظمت خدا رو نتبجه بگیری من دوست دارم توجه رو ب مسیر و نگرش اشتباهت جلب کنم.
      منم خاهرم اسمش میناس. اسم شوهرش امینه. اسم پسر هاشم نیما و آمین هستش. فقط 4 حرف هستن ک جابجا شدن. تقارنشون هم از ممد و حسن و ام ابیها بیشتره. اصلا اسم 3 یا 6 یا هر تعدادی ک دوست داری ب دلخاه انتخاب کن. بعدش با کمی تلاش میتونی همچین روابط مسخره ای بینشون پیدا کنی . و ولی این موضوع رو کسی ربط نداده ب عظمت و تقارن. اگه میخای اسمی رو بپرستی من میگم نیما رو انتخاب کن. 5 سالشه ضرب دو رقمی در دو رقمی رو میتونه زهنی انجام بدم. منو تو 5 سالمون بود اسم مامانمونم نمیدونستیم چ برسه درک روابط بین اعداد.

واسه خودت وقتی خدا بخاد وقتی خدا بخاد راه انداختی. کو خدا؟ کو این خدات وقتی جهان غرق در تکانل یافته ترین خرافات داره میشه واسه خودش نشسته برگ بازی میکنه؟!

چشمت بسته س سجاد. دنیات کوچیکه. درک ضعیفه. خدا مفهوم بزرگتریه.
      سلام

مایل نبودم جواب بدم ولی خب یه سری استدلال ها و حرف هایی زدی که قابل گذشتن و جواب ندادن نیستن

از شخص شخیص شما که ماشاءالله درکت از عدد آووگادرو هم فراتر و بیشتره و ماشاءالله بسیار هم فهمیده هستی متأسفانه متصور نبود که نظرات کاملا شخصی و بی دلیل و منطق خودت رو در مورد اسلام بزنی و آشکارا به اسلام و مسلمانان بتازی و اون و پیروانش رو دین و مذهب خرافه بنامی ، حداقلش اینه که آدم های فهمیده که در تراز شما هستن خارج از اینکه پیروی هر آیین و مذهب و مسلکی که هستن و چشمان بینایی و درک بسیار بالایی دارند ادبشون اقتضا میکنه که به ادیان و پیروانش احترام بزارن و این گونه بی احترامی نمیکنن ولی ...

از شما که ماشاءالله درک بسیار عظیم و بالایی داری بعید بود که صرفا از ظاهر عبارت نتایج فیلسوفانه و در عین حال کوکانه بگیری و ... ، شما در مورد اون قسمت از متن از هر مسلمانی که سوال کنی بهت نمیگه که خدا پرگار و خط کش و ... برداشته و شروع کرده به خط کشی و ... و اگر فلان و بهمانه بیاد یه نگاهی به جهل و بدبختی تو ایران بندازه! ، خداوند برای خلق هر چیزی کافی است فقط دستور بدهد تا اون چیز خلق بشه همان طور که در قرآن هم در آیه « کن فیکون » میخوانیم که بدین معناست که خدا دستور میدهد باش پس میشود

این استدلال حضرتعالی مثل استدلال های ابن تیمیه احمق لیدر وهابی های نادان میمونه که میگفت خدا دست داره! ، چرا؟ چون خدا تو قرآن میگه « ید الله فوق ایدیهم » ، اینقد عقل و درک و شعور نداشت و فقط ظاهر آیه و متن رو میدید و ازش نتیجه میگرفت و دقت و فکر نمیکرد که منظور قدرت خداست نه اینکه خدا دست داره!

از استدلال های شدیدا منطقی! و افاضات حقیقتا جاهلانه شما باز اینه که میگی اگر میخوای
      اسمی رو بپرستی اسم امین رو پیشنهاد میدی ، این رو بدون که مسلمانان به ویژه شیعه هیچ احدی رو جز خداوند نمی پرستند و این افاضه جاهلانه شما هم مثل سخنان بی منطق یه جماعت نادان هستش که میگن خدای شیعه علی هستش یا شیعه 12 خدا داره و امثالهم

یکی دیگه از استدلال های جاهلانه حضرتعالی اینه که میگی کو خدا؟ کجای این خدایی که داره برگ بازی میکنه؟!!! ، من یه سوال دارم ، مگر هر چیزی که قابل روئیت شما نبود وجود نداره؟ ، الان شما اکسیژن هوا رو میبینی؟ طبیعتا نمی بینی ولی هست و وجود داره و شما به واسطه همون داره نفس میکشی و زنده ای

والا همه که مثل شما گل بی عیب نیستند داداش
      به هر حال بهتره قدری در افاضات خودت تفکر و تعقل و تأمل کنی آقا مهدی ، اسم قشنگی هم داری
      ویرایش توسط saj8jad : 08 آبان 1395 در ساعت 01:11 دلیل: جزئی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      مااینجامیگیم اسلام خرافاته درحالی که کشورهای اروپایی وکشورآمریکامیلیون هادلارخرج میکنن که اسلاموبدنام کنن،اگه اسلام بده چرااینهمه خرج برانابودشدنش میکنن؟شماخداروقبول نکن بادلایل خودت،ولی منی که خداروحس میکنم نمیتونم قبولش نکنم،همه چی هم نبایددیده شه تاقبول کنی(شماعشق پدرومادرومیبینی نه اونوحس میکنی)ماهم خداواسلام روحس میکنیم،حالاکسایی که بانام اسلام کارایی میکنن،من یه جادیگه توانجمن گفتم کسی که دزدی میکنه یقینانمازنمیخونده واگرم خونده باشه باطله(چون قانون نمازاینه که لباس و..پاک باشه کسی که دزدی میکنه لباس وگوشت تنش بادزدی به دست اومده پس نمازش قبول نیست)اسلام گفته نمازبخون چون همیشه پاک باشی حرف نیکوبزنی دزدی نکنی حالابعضی هادزدی میکنن اونانمازروادانکردن،من اسلام وخداروقبول میکنم،شماهم میتونی قبول نکنی،

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      من کاری ندارم کسی خدارو قبول داره نداره .
      خدا خیلی وقته برام جذابیتش رو از دست داده
      برام مهم نیست کسی ب چیزی اعتقاد داره یا نه
      با رفیقم نوحه هم گوش میدم و میرم تو حس و بغض میکنم
      در صورتی ک ب هیچ چیزی اعتقادی ندارم.
      این مساعل خیلی پیش پا افتاده هستن
      مشکل تو خود شناسیه برید جای خدا خودتو اکتشاف کنید خودتونو بفهمید
      ولی وای ب اون روز و وای بحال کسی ک فک میکنه خدا میتونه براش کاری میکنه!
      اون انسان از دست رفته ست.
      حال و حوصله این بحثا رو ندارم
      هر جا بحثی شد یا بگیرید ب هم دیگه احترام بگذارید
      آفرین بچه های خوب
      : ((

We are our choices
      -J.P.Sartre-

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      حداقلش اینه که آدم های فهمیده که در تراز شما هستن خارج از اینکه پیروی هر آیین و مذهب و مسلکی که هستن و چشمان بینایی و درک بسیار بالایی دارند ادبشون اقتضا میکنه که به ادیان و پیروانش احترام بزارن و این گونه بی احترامی نمیکنن ولی ...

من توهین نکردم ک انتقاد بود. اینکه نمیتونی درکش کنی بعید نیست. کسی با درک تو معلومه برداشتهای غلط هم میکنه. من ب پیروان اسلام ووهیچ دینی توهینی نکردم. خاهشا فرق بزار بین توحین و انتقاد. چیزهایی ک گفتی عین مصداق خرافاته. کاری ک تو کمی جلوتر توی حرفات کردی توهین بود ن حرفای من. تو به هرکی خلاف نظراتت بگه رسما توهین میکنی. تو ب اون ابن تیمیه رسما میگی ****** توهین نکردی اونوقت ک من میگم سجاد گرفتار خرفات شدی توهین بود؟!

اسم رو بپرستی منظورم حمد و ستایش چهارتا اسم بود ک داشتی میکردی. از علی و رفتارش هرگز چیزی نخوندی اونوقت اسمش رو داری ظرب و تقسیم میکنی ک ب خدا برسی یا بگی خدات چقت باهوش بوده ک اسمش رو با منطق ریاضی انتخاب کرده. تاریخ ادمهای بزرگ زیاد داشته. چرا فک میکنی فقط تاریخ عرب ادم بزرگ داشته؟ خوماتی ک ادیسون ب بشریت کرد هم بی ارزش نیستن. بردار این حاله تقدس بیش از حد روی هر بشری رو.

من اگه گفتم کو خدا منظورم این نبود ک خدا رو ببینم. منظورم درک حظورش بود. کو؟ تو حظور خدا رو میبینی؟ شک دارم بت سجاد. شک دارم قلبا باور داشته باشی. از بچگی از بس گفتی عادتت شده. ولی قلبا حظورش رو حس نمیکنی. وگرنه واسه دو تا اسم چورتکه نمیداختی. کاشکی از مطالعه قران توانایی خدا در خلق تقارن ها رو درک میکردی... کاشکی. متسفانه نشستی از ضرب و تقسیم چهار تا اسم ب این نتیجه رسیدی. تو تقارن از از محمد علی و دو تا اسم دیگه نتیجه گرفتی. کارت خوب بود ولی در حد درک انسان 1500 سال پیش عمل نکن. تقارن توی نظام های زیر اتمی و کهکشانی زیاد هست. جالب نیست وقتی جهان در مقیاس خیلی کوچیک اتمی تقارنی عجیب در مقیاس کهکشانی داره؟ ینی تو اینو درک میکنی و نشستی محمد و علی رو ضرب و تقسیم میکنی؟ شک دارم فهمی. مطمینم نمیفهمی. درکت پایینه وگرنه ب من نمیگفتی دارم توهین میکنم ب مسلمونا! انتقاد ک توهین نیست. انقت بدم میاد فک میکنی مسلمونها متعالی ترین موجودات هستن درحالی ک کمی چشمای بستت رو باز کنی میفهمی دقیقا برعکسه. ی جوریم میگی ب مسلمونا توهین نکن انگار من کافرم. البته من توی تعریف تو از مسلمون قرار نمیگیرم حتما... ولی خوب اعتقاد دارم ب ی چیزهایی.

سجاد... بزرگ شدی دیگه. وقتشه هرچی تو مخت کردن از بچگی بریزی بیرون و فکر کنی. مطمینن خیلیاشون رو اگه بخای فکر کنی دباره تو مغزت جا نمیدی.

من نباید نظر میدادم ولی گاهی حیفم میاد بعضیا گرفتار عقاید غلطی میبینم. خو د لامصب ی خورده فک کنی. داشتی چهار تا اسم رو ضرب و تقسیم میکردی و نتایج خیلی خنده داری میگرفتی. وجدانا کمی فکر کن سجاد... ی زره...

از اکسیژن هم حرف نزن ناموسا. از این مثالهای بچه گانه پر شدم. اکسیژن مال ما عقل گراهاست... ن شما ک اخرین دین رو دارین و تکامل یافته ترین نوع خرافات.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      حداقلش اینه که آدم های فهمیده که در تراز شما هستن خارج از اینکه پیروی هر آیین و مذهب و مسلکی که هستن و چشمان بینایی و درک بسیار بالایی دارند ادبشون اقتضا میکنه که به ادیان و پیروانش احترام بزارن و این گونه بی احترامی نمیکنن ولی ...

من توهین نکردم ک انتقاد بود. اینکه نمیتونی درکش کنی بعید نیست. کسی با درک تو معلومه برداشتهای غلط هم میکنه. من ب پیروان اسلام ووهیچ دینی توهینی نکردم. خاهشا فرق بزار بین توحین و انتقاد. چیزهایی ک گفتی عین مصداق خرافاته. کاری ک تو کمی جلوتر توی حرفات کردی توهین بود ن حرفای من. تو به هرکی خلاف نظراتت بگه رسما توهین میکنی. تو ب اون ابن تیمیه رسما میگی ****** توهین نکردی اونوقت ک من میگم سجاد گرفتار خرفات شدی توهین بود؟!

اسم رو بپرستی منظورم حمد و ستایش چهارتا اسم بود ک داشتی میکردی. از علی و رفتارش هرگز چیزی نخوندی اونوقت اسمش رو داری ظرب و تقسیم میکنی ک ب خدا برسی یا بگی خدات چقت باهوش بوده ک اسمش رو با منطق ریاضی انتخاب کرده. تاریخ ادمهای بزرگ زیاد داشته. چرا فک میکنی فقط تاریخ عرب ادم بزرگ داشته؟ خوماتی ک ادیسون ب بشریت کرد هم بی ارزش نیستن. بردار این حاله تقدس بیش از حد روی هر بشری رو.

من اگه گفتم کو خدا منظورم این نبود ک خدا رو ببینم. منظورم درک حظورش بود. کو؟ تو حظور خدا رو میبینی؟ شک دارم بت سجاد. شک دارم قلبا باور داشته باشی. از بچگی از بس گفتی عادتت شده. ولی قلبا حظورش رو حس نمیکنی. وگرنه واسه دو تا اسم چورتکه نمیداختی. کاشکی از مطالعه قران توانایی خدا در خلق تقارن ها رو درک میکردی... کاشکی. متسفانه نشستی از ضرب و تقسیم چهار تا اسم ب این نتیجه رسیدی. تو تقارن از از محمد علی و دو تا اسم دیگه نتیجه گرفتی. کارت خوب بود ولی در حد درک انسان 1500 سال پیش عمل نکن. تقارن توی نظام های زیر اتمی و کهکشانی زیاد هست. جالب نیست وقتی جهان در مقیاس خیلی کوچیک اتمی تقارنی عجیب در مقیاس کهکشانی داره؟ ینی تو اینو درک میکنی و نشستی محمد و علی رو ضرب و تقسیم میکنی؟ شک دارم فهمی. مطمینم نمیفهمی. درکت پایینه وگرنه ب من نمیگفتی دارم توهین میکنم ب مسلمونا! انتقاد ک توهین نیست. انقت بدم میاد فک میکنی مسلمونها متعالی ترین موجودات هستن درحالی ک کمی چشمای بستت رو باز کنی میفهمی دقیقا برعکسه. ی جوریم میگی ب مسلمونا توهین نکن انگار من کافرم. البته من توی تعریف تو از مسلمون قرار نمیگیرم حتما... ولی خوب اعتقاد دارم ب ی چیزهایی.

سجاد... بزرگ شدی دیگه. وقتشه هرچی تو مخت کردن از بچگی بریزی بیرون و فکر کنی. مطمینن خیلیاشون رو اگه بخای فکر کنی دباره تو مغزت جا نمیدی.

من نباید نظر میدادم ولی گاهی حیفم میاد بعضیا گرفتار عقاید غلطی میبینم. خو د لامصب ی خورده فک کنی. داشتی چهار تا اسم رو ضرب و تقسیم میکردی و نتایج خیلی خنده داری میگرفتی. وجدانا کمی فکر کن سجاد... ی زره...

از اکسیژن هم حرف نزن ناموسا. از این مثالهای بچه گانه پر شدم. اکسیژن مال ما عقل گراهاست... ن شما ک اخرین دین رو دارین و تکامل یافته ترین نوع خرافات.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

که انتقاد کردی! ، شما با جملاتت رسما دار این مفهوم رو میرسونی که اسلام دین خرافه هستش و پیروانش افرادی خرافاتی هستن ، این انتقاده یا توهین ، مثل اینه که من بیام به شما بگم خیلی تفکرات و عقایده مزخرف و خرافاتیی داری ، این عین توهینه و نه انتقاد ، نمیدونم شایدم تعریف شما از انتقاد چیز دیگه ای هستش ...

ببین داداش شما شروع کننده بحث بودی ، من حتی نمیخواستم جواب بدم ولی دیدم یه سری استدلال های شخصی و بی اساسی کردی و در چند جا هم بی احترامی کردی ، این طبیعیه که منم به همون صورت جواب استدلال های شما رو بدم پس از این بابت گله مند نباش و نگو تو به هرکی خلاف نظراتت بگه رسما توهین میکنی ...

در مورد ابن تیمیه تلکلیف مشخصه و من حرفی بد و نامربوطی نزدم ، حقیقتا انسان جاهل و احمقی بوده ، این موضوع در کلام و سخنانش اظهر من الشمسه ...

شما با توجه به عقاید و نظریات عقل گراهانه ی شخصیت میگی که من دچار خرافه شدم!!! در صورتی که به هیج وجه این طور نیست ، حتی پا رو اینقدر فراتر گذاشتی و میگی که از حضرت علی (ع) هیچی نمیدونی و هیچی نخوندی! ، اینقدر که باید بدونم میدونم و ادعایی هم ندارم ، چرا که شناخت کامل حضرت علی (ع) کار هر کسی نیست

بازم میگم من یا هر مسلمان دیگری صرفا با ضرب و تقسیم یا جمع و تفریق به خدا نرسیدیم و نمی رسیم و سعی نداریم اینطوری خدا رو باهوش نشان بدیم اصلا خنده داره این حرفا ، من نمیدونم تو چرا خودت رو به اون ور میزنی و یه سری مسائل سطح پایین و کودکانه ای رو مطرح میکنی ، خب آخه کدوم عاقلی با ضرب و تقسیم و جمع تفریق به خدا میرسه!!؟ ، یا کجای متن این رو ثابت میکنه که نویسنده با جمع و تفریق به خدا رسیده و ... !!؟

من نمیدونم چرا شما دوست داری افکار و باورها و ارزش های شخصی خودت رو به بقیه بقبولونی؟! و پافشاری داری که قطعا و حتما باورهای شما صحیحه؟ ، چرا با خودت فکر نمیکنی و احتمال نمیدی که شاید واقعا اشتباه میکنی؟ ، ببین من کاری به عرب و عجم و ... ندارم ، طبیعتا من یا هر مسلمان شیعه ای به ائمه به دید یک شخصیت معمولی نگاه نمیکنیم این بزرگواران امامام معصوم ما هستند که ما ازشون پیروی میکنیم چون دستور خداست ...

من واقعا نمیدونم در جواب حکیمانه شما چی بگم! که شما فکر کردی که من با این متن چند خطی به خدا رسیدم و قرآن رو نخوندم و به خدا پی بردن و رسیدنم به خدا با این مقاله بود! ، واقعا در جوابت عاجزم!

من نمیگم مسلمان ها متعالی ترین هستند ، بلکه ارزش هر انسانی به اعمال شایسته و ایمانش هستش فرقی هم نداره که عرب یا عجم باشه یا مسلمان باشه یا نباشه و ... ، پس کلام خودت رو از زبان من نگو

من نگفتم و نمیگم شما کافری ، ولی قبول کن لحن شما اصلا جالب نبود ، باز خدا رو شکر به یه چیزای اعتقاد داری پسر

به خدا خندم میگیره وقتی این جملاتت رو میخونم و میبینم که برداشتت 180 درجه اشتباهه در مورد من و عقاید و اصول و ارزش هایی که دارم

به جملات که گفتی یه بار دیگه فکر کن ، همین

به هر حال از
      دلسوزی و انتقادات عقل گراهانه شما که گاها همراه با توهین بود صمیمانه متشکرم
      ویرایش توسط saj8jad : 08 آبان 1395 در ساعت 04:20 دلیل: جزئی

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

باز ک میگی توهین!

باطل منم. دوست من تلویزیون ایران رو بگیر جز خرافات و تعداد زیادی دورغ نمیشنوی. نمیشنوی ولی باطل منم. طرف راسما نوحه میخونه ب سبک و وزن اهنگ های اقای اندی و بقیه سینه میزنن... باطل منم. یا مولودی میخونه و تو متن شعرش از امامش لب میگیره و باطل منم. میگه من سگتم باطل منم. انقلاب کردن ک ب خاطر اسلام ک کاخ نشینی رو تموم کنن، از بعد از انقلاب 30 هزار امام زاده تو ایران کشف شده ک خیلیاشون ارامگاها هایی از طلا دارن و توشون پول و جواهر میریزن و باطل منم. ی زریح میارن به اسم زریه کدوم معصوم تو کل ایران میچرخونن، 40 میلیون نفر میچشبن بهش و بوسش میکنن کلی هم پول میریزن توش ک ملوم نیست کجا میره این پولا باز باطل منم. میدونم اینا ک خرافات نیست. اینا حق هستن. باطل منم. زره معصوم رو از طلا ساختن، هر سال رفتن و ماچش کردن خرافات نیست. باطل منم. حظور ذهن ندارم دیر وقتم هست من میدونم ک باطل منم.

خودتو اصلاح کن سجاد. من همه ادمهای بزرگ تاریخ رو ستایش میکنم. چ اونایی ک علم رو پیش بردن چ اونهایی ک اخلاق رو. هیچکدومشون هم برتری خاصی نسبت ب دیگری نداره هرچند بعضیاشون رو بیشتر دوست دارم ولی هیچ تقدسی واسم ندارن. اسلام عالیه واسه هر کسی ک بهش نیاز داره و باعث رشدش میشه ولی برحذر باش از خرافات. اسم ها رو هم ظرب و تقسیم نکن. فردای نیای بگی فلانی ب سه بخش پذیره. پسر خوبی باش. اونا معصومن خراب نکن وجه شون رو. با ی چیز دیگه بازی کن.

پسرخوب.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

باز ک میگی توهین!

باطل منم. دوست من تلویزیون ایران رو بگیر جز خرافات و تعداد زیادی دورغ نمیشنوی. نمیشنوی ولی باطل منم. طرف راسما نوحه میخونه ب سبک و وزن اهنگ های اقای اندی و بقیه سینه میزنن... باطل منم. یا مولودی میخونه و تو متن شعرش از امامش لب میگیره و باطل منم. میگه من سگتم باطل منم. انقلاب کردن ک ب خاطر اسلام ک کاخ نشینی رو تموم کنن، از بعد از انقلاب 30 هزار امام زاده تو ایران کشف شده ک خیلیاشون ارامگاها هایی از طلا دارن و توشون پول و جواهر میریزن و باطل منم. ی زریح میارن به اسم زریه کدوم معصوم تو کل ایران میچرخونن، 40 میلیون نفر میچشبن بهش و بوسش میکنن کلی هم پول میریزن توش ک ملوم نیست کجا میره این پولا باز باطل منم. میدونم اینا ک خرافات نیست. اینا حق هستن. باطل منم. زره معصوم رو از طلا ساختن، هر سال رفتن و ماچش کردن خرافات نیست. باطل منم. حظور ذهن ندارم دیر وقتم هست من میدونم ک باطل منم.

خودتو اصلاح کن سجاد. من همه ادمهای بزرگ تاریخ رو ستایش میکنم. چ اونایی ک علم رو پیش بردن چ اونهایی ک اخلاق رو. هیچکدومشون هم برتری خاصی نسبت ب دیگری نداره هرچند بعضیاشون رو بیشتر دوست دارم ولی هیچ تقدسی واسم ندارن. اسلام عالیه واسه هر کسی ک بهش نیاز داره و باعث رشدش میشه ولی برحذر باش از خرافات. اسم ها رو هم ظرب و تقسیم نکن. فردای نیای بگی فلانی ب سه بخش پذیره. پسر خوبی باش. اونا معصومن خراب نکن وجه شون رو. با ی چیز دیگه بازی کن.

پسرخوب.
      من میگم نره شما میگی بدوش ، شده حکایته نرود میخ آهنین در سنگ

یه مطلبی رو مطرح میکنی و جوابش رو میدم باز میری به یه موضوع دیگه ای میچسبی و اون رو مطرح میکنی

ببین نه من و نه هیچکس دیگه ای دل خوشی از وضعیت موجود نداریم ، و جمهور اسلامی و انقلاب مساوی اسلام ناب نیست و من هم این رو اصلا قبول ندارم و با شما هم عقیده ام و ...

شما نگران اصلاح شدن من نباش داداش البته که متشکرم بابت دلسوزی دوستانت ، در هر صورت عقاید و تفکرات عقل گراهانه شما متفاوته با اصول و ارزش ها و باورهای من ...

ولی خداوکیلی از این به بعد یه چیزی میخوای بگی قبلش روش یکم فکر کن و با اون متن یه مطابقتی بده و یه دو دو تا چهار تایی بکن بد نیست ، چون با توجه به صحبت هات مشخصه درک نکردی موضوع و درون مایه پستم چی بود که الان اومدی میگی فردا نیای بگی فلانی به سه بخش پذیره یا اونا معصومند وجه شون رو خراب نکن یا همچنین مسائلی

بهتره دیگه این بحث رو ادامه ندیدم چون نتیجه ای حاصل نمیشه

موفق باشی پسر جان

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن