خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

چيكار كنم خيلي عقبم اميدي به كنكور ٩٦ ندارم

دوستان راهنماييم كنين.من تازه ميخوام شروع كنم و هيچي هم تا الان نخوندم و خيلي خيلييي از بقيه عقبم .. اميدي به امسال ندارم.. همه ميگن امسال تلاشتو بكن قبول ميشي ولي من چجوري اين همه درسو كه تا حالا نخوندم تا كنكور جمع كنم؟؟ برنامه قلمچي واقعا واسه يكي مثل من سريع پيش ميره هر چند ثبت نامم كردم ولي واسه دو ازمون قبلي تمامم تلاشمو كردم ولي بازم نشد.. به نظرشما واسه سال ديگه برنامه ويزي كنم؟؟ يعني از الان تا كنكور٩٧؟؟ چون به كنكور ٩٦ اميدي ندارم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نه خیر از الان تا کنکور 97 شدنی نیست
      شما همین 96 رو بخونید برید به هدفتون برسید دیگه
      اصلا هم جای نا امیدی نیست چون وقت خیلی خیلیم معقول و خوبه
      به خودتون اصلا استرس وارد نکنید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​250 روز وقت داری..از الان صفر صفر باشی تا کنکور ب میانگین تخصصی و 60 یا 70 عمومی میشه رسید..حتی بیشتر

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چند ماه دیگر شاهد برنامه های 4 ماهه کنکور هستیم ( طوری که بعضی از دروس دو دور خونده میشن + تست زنی همه ی دروس ) شما دو برابر وقت دارین یعنی 8 ماه حالا واقعا وقت نیست ؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام، به نظر من برا آزمون بعدی یه درس از اختصاصی (ترجیحا زیست شناسی) و یه درس از عمومی انتخاب کنین و سعی کنین طبق بودجه بندی قلم چی اون دو درسو کامل بخونین، هر آزمون می تونین یه درس اضافه کنین، سعی کنین واقع گرایانه پیش برین، شمایی که از صفر شروع کردین طبیعتا نمی تونین تو چن تا آزمون اول قلم چی کامل آماده باشین ولی اگه با روشی که گفتم پیش برین رفته رفته با افزایش قدرت مطالعه تون می تونین به تعداد درسای بیش تری برسین و آماده تر باشین برا آزمونا، اصلا هم به این فک نکنین که به کنکور 96 می رسین یا نمی رسین، فقط سعی کنین با خودتون رقابت کنین و هر آزمون بهتر از آزمون قبلی باشین...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_97 نمایش پست ها
      دوستان راهنماييم كنين.من تازه ميخوام شروع كنم و هيچي هم تا الان نخوندم و خيلي خيلييي از بقيه عقبم .. اميدي به امسال ندارم.. همه ميگن امسال تلاشتو بكن قبول ميشي ولي من چجوري اين همه درسو كه تا حالا نخوندم تا كنكور جمع كنم؟؟ برنامه قلمچي واقعا واسه يكي مثل من سريع پيش ميره هر چند ثبت نامم كردم ولي واسه دو ازمون قبلي تمامم تلاشمو كردم ولي بازم نشد.. به نظرشما واسه سال ديگه برنامه ويزي كنم؟؟ يعني از الان تا كنكور٩٧؟؟ چون به كنكور ٩٦ اميدي ندارم
      منم دقیقا الان این شرایطو دارم از قلمچی خیلی عقب موندم فکرشم داره دیوونم میکنه ولی ناامید نیستما اگه همه تلاشتو بکنی میتونی جبران کنی .

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ای کاش فقط یک دهم اون چیزایی که ما پشت کنکوری ها میدونستیم رو بچه هایی که اولین باره دارن کنکور میدن میدونستن اونوقت میفهمیدن که با یه ماه چیکارا میشه کرد چه برسه به 8 ماه...!
      در پاسخ به شما:
      چون از قضیه کلا پرتی بهت شدیدا توصیه می کنم دو ماه مشاوره خصوصی بگیری حتما این کارو بکن ( البته از یه مشاور کار درست نه دره پیت ) درسته هزینه ی دو ماه تقریبا 400 تومن میشه و حتی بیشتر ولی این 400 تومن باعث میشه یه سال عقب نمونی بعد دو ماه شما با قضیه برنامه ریزی و مرور به طور کامل آشنا میشی و نیازی به مشاور نداری و میتونی خودت برنامه ریزی کنی
      دوما اگه میخوای آزمون آژمایشی ثبت نام کنی که زیاد جلو نرفته باشه دو تا گزینه جلو روت داری قلمچی و گاج که بهت گاج رو به خاطر کیفیت بهتر سوالات و امنیتش نسبت به قلمچی و طرح سوالات توسط استاد و نه توسط یه عده دانشجو رو پیشنهاد می کنم و اگه نمیتونی به اینا برسی گزینه 2 هم بدک نیست سه هفته یک باره و میتونی مباحث رو بهتر بخونی
      سوما اگه از الان به فکر کنکور 97 هستی پس باید به فکر کنکور های 98 99 و 400 هم باشی
      و من الله توفیق

8. Top | #8
      ayl
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      96 میرسونی، مطمئن باش
      فقط برام دعا کنید...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اگه همينجوري ادامه بدي مث من پشت كنكوري ميشي منم پارسال مثل خودت بودم هركسي هم نصيحت ميكرد اصلا فايده نداشت تا اينكه خودم بهش رسيدم الان.بشين به هر بدبختي شده بخون بهونه هم نيار اگه بخوني قبول ميشي
      من پارسال از عيد خوندم شدم ٣٠٠٠ هيچي هم قبول نشدم حالا شما از الان بخون بشي زير ١٠٠٠ برو رشته اي كه دوس داري
      هرچند به پند پذيريت شك دارم :/ وقتي پشت كنكوري شدي و ١٨ سالگيت رفت رو هوا اون وقت ميفهمي -_-

10. Top | #10
      ayl
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا انقدر ناامید زیاد شده
      فقط برام دعا کنید...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayl نمایش پست ها
      چرا انقدر ناامید زیاد شده
      هنوز هيچي نشده رقيبامون دارن حذف ميشن نميدونم خوشال باشم يا ناراحت :/

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      ای کاش فقط یک دهم اون چیزایی که ما پشت کنکوری ها میدونستیم رو بچه هایی که اولین باره دارن کنکور میدن میدونستن اونوقت میفهمیدن که با یه ماه چیکارا میشه کرد چه برسه به 8 ماه...!
      در پاسخ به شما:
      چون از قضیه کلا پرتی بهت شدیدا توصیه می کنم دو ماه مشاوره خصوصی بگیری حتما این کارو بکن ( البته از یه مشاور کار درست نه دره پیت ) درسته هزینه ی دو ماه تقریبا 400 تومن میشه و حتی بیشتر ولی این 400 تومن باعث میشه یه سال عقب نمونی بعد دو ماه شما با قضیه برنامه ریزی و مرور به طور کامل آشنا میشی و نیازی به مشاور نداری و میتونی خودت برنامه ریزی کنی
      دوما اگه میخوای آزمون آژمایشی ثبت نام کنی که زیاد جلو نرفته باشه دو تا گزینه جلو روت داری قلمچی و گاج که بهت گاج رو به خاطر کیفیت بهتر سوالات و امنیتش نسبت به قلمچی و طرح سوالات توسط استاد و نه توسط یه عده دانشجو رو پیشنهاد می کنم و اگه نمیتونی به اینا برسی گزینه 2 هم بدک نیست سه هفته یک باره و میتونی مباحث رو بهتر بخونی
      سوما اگه از الان به فکر کنکور 97 هستی پس باید به فکر کنکور های 98 99 و 400 هم باشی
      و من الله توفیق
      داداش یعنی اگه می تونستم هزار بار تشکر میزدم . متاسفانه از 600 هزار نفر که فک کنم امسال کنکور میدن 400 هزار نفرش همین الان ناامیدن یه 100 هزار نفرش دی ماه ناامید میشن 50 هزار تاش بعد از عید موند فقط 50 هزار از این 20 هزار تا تا اردیبهشت ناامید میشن میمونه فقط 30 هزار تا حالا انا رو پخش کن تو سه تا منطقه تو هر منطقه میمونه 10 هزار که رقابت مال اوناس . به خدا هیچوقت دیر نیس من خودم با همین طرز تفکر از مهر ماه نا امید شدم و موندم پشت به قول دوستمون ای کاش 1 هزارم چیری که ما میدونستتیم رو میدونستید ای کاش .

پ ن = از همین الان بورو بخون مطمئن باش موفق میشی
      و خدایی که در این نزدیکی ...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مـن هیـچ رَقمـه این جملـه تا الانـ هیچی نخـوندم تو کـَتَم نمیره!

هیـــــــچی نخوندی که نیس! خونـدی! ولی نه در حـد کنکور!

پـس یه پیـش زمیـنه ای داریـ...

شـروع کـن بخـون باو تا کـنکور اینهـمه وقتـ !

مفیـد بخونی روزای مـدرسه 6-9 ساعت امکـانش هس

روزایـ تعطیلم کهـ ماشااااالله! اینهـــــــــــمه وقـــــــــــت!!

زودهـ الان بـرای وا دادنـ...زود! شمـا به 96 فکـر کن تمـام تلاشتو براش بکـن

اگـه به 97 فکـر کنی امسـالتم از دستـ میدی!

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      http://forum.konkur.in/thread47678-2.html#post1005052

رو لینک کلیک کن میری رو یه پست...

بعد هم رو این لینک کلیک کن

http://forum.konkur.in/thread47678-4.html#post1007296

من به شما هم میگم وقت کافیه
      درسته 4 روز از پست روز اولم گذشته....
      کلا تتا اول اسفند هرکی بپرسه میگم وقت هست
      ولی یکی مثل شما یکی مثل fan اگه بعد تلنگری که خورده
      بعد نگرانی که بهش القا شده اگه 1 روز حتی 1 ساعت هم از دست بده احتمال موفقیتش میاد پایین
      چون عدم استفاده از این حس تا چند روز باعث از دست رفتن این حس و القا شدن حس بیخیالی میشه

15. Top | #15
      ayl
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ARAM.esh نمایش پست ها
      هنوز هيچي نشده رقيبامون دارن حذف ميشن نميدونم خوشال باشم يا ناراحت :/
      رقیب اصلیا دارن خیلی جدی میخونن، خوب درستو بخون
      فقط برام دعا کنید...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)