خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Unhappy وضعیت سربازی من ؟!

سلام دوستان من یک سوال دارم در مورد اینکه الان باید دقیقا چیکار کنم خیلی گیج شدم لطفا کمک کنید .
      من متولد 77 هستم و الان هیجده سال و شش ماهم رد شده . از یک مهر در یک دانشگاه غیر انتفاعی یه جا ثبت نام کردم و الان ترم اول رو مرخصی گرفتم . دقت کنید که غیر انتفاعی رفتم نه پیام نور .
      با چند نفر که صحبت کردم هر کدوم یه چی میگن . یکی میگه باید قبل از یکم 12 انصراف بدی تا بتونی کنکر بدی . یکی میگه نه باید تا زمان اعلام نتایج توی دانشگاه باشی تا بتونی انتخاب رشته کنی وگرنه انصراف بدی باید بری سربازی ...
      دوستان به یه پاسخ قابل اعتماد و دقیق نیاز دارم . اگه بتونید جایی رو معرفی کنید که وضعیتم مشخص بشه یا چیکار بکنم الان .
      خدایی اگه میتونید کمک کنید دعاتون میکنم ...
      باتشکر

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

2. Top | #2
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه سال اولت كه كنكور دادي ، ي سال فورجه داري كه پشت كنكور بموني كسيم نمياد دنبالت وبرا كنكورم هيچ مشكلي نداري ومي توني ثبت نام كني

3. Top | #3
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برا اطمينان بيشتر مي توني بري پليس+١٠ اونجا بپرسي،همين چيزايي كه بهت گفتم مي گن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط satar98 نمایش پست ها
      اگه سال اولت كه كنكور دادي ، ي سال فورجه داري كه پشت كنكور بموني كسيم نمياد دنبالت وبرا كنكورم هيچ مشكلي نداري ومي توني ثبت نام كني
      سلام نه دوبار مهلتمو استفاده کردم . گفتن از این روش استفاده کن تا بتونی شرکت کنی

;An idea
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اون که میگن باید اسفند انصراف بدی فک کنم برای دانشجویای دانشگاه های دولتی !

در مورد غیر انتفاعی نمیدونم اگ مث پیام نور باش ک همون نزدیک کنکور هم میشه انصراف داد!

شما از تاریخی ک انصراف میدی 1 سال شمسی مهلت داری ک مجددا وارد دانشگاه بشی و مشمول نیستی !

ینی شما اگ 20 اسفند انصراف بدی تا 20 اسفند سال بعد مهلت داری!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما ثبت نام کردی دیگه همین الان انصرافم بدی تا 1 سال معافی بعلاوه واسه کنکورم نیاز نیست انصراف بدی.کلا خیالتو راحت کنم داشنگاه ثبت نام کردی سربازی رو به 25 روش ممکن میتونی بپیچونی
      کلا واسه سربازی زیاد چرت میگن به حرف مردم بود الان من باید رو برجک نگهبانی میدادم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اصلا نگرانی نداره دوست عزیز چون شما دانشگاه غیر از روزانه ثبت نام کردی براحتی درستو بخون و بعد نتیجه کنکور انصرافتو بده

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینم برای اینکه خیالت کامل راحت بشه » دانشجويان دورههاي نوبت دوم ( شبانه ) ، نيمه حضوري، مجازي و پرديس خودگردان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي، دانشـگاه پيـام نـور و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي ـ غيرانتفاعي و ... ( به شرط نداشتن مشكل نظام وظيفه براي برادران ) ، ميتوانند بدون انصراف از تحصـيل در آزمون سراسري سال 1395 ثبت نام و شركت نمايند . بديهي است اين دسته از داوطلبان در صورت موفقيت و قبل از ثبت نام در رشـته قبـولي جديد ، لازم است از رشته قبولي قبلي خود انصراف قطعي حاصل نموده و گواهي مربوط ( فرم انصراف قطعي از تحصيل ) را بـه مؤسسـه ذيـربط ارائه نمايند. لازم به توضيح است كه اين دسته از داوطلبان حق بازگشت و ادامه تحصيل در رشته محل قبولي قبلي خود را ندارند.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​من انقد مطلب سربازی خوندم...هرکس پیش رو پاس کن یکسال بعدش معافه حالا چ یه کنکور بده چ ده تا...انصراف ازدانشگام همینه..دراخر دوست گلم فدات شم شما هم موقع انتخاب رشته انصراف بده...نگران نباش

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      اون که میگن باید اسفند انصراف بدی فک کنم برای دانشجویای دانشگاه های دولتی !

در مورد غیر انتفاعی نمیدونم اگ مث پیام نور باش ک همون نزدیک کنکور هم میشه انصراف داد!

شما از تاریخی ک انصراف میدی 1 سال شمسی مهلت داری ک مجددا وارد دانشگاه بشی و مشمول نیستی !

ینی شما اگ 20 اسفند انصراف بدی تا 20 اسفند سال بعد مهلت داری!
      واقعا ازتون ممنونمولی مشکل اصلی من اینه که الان من کی انصراف بدم . من 19 مهر باید میرفتم سربازی و در اصل با دانشگا رفتن خواستم سربازی رو بپیچونم. الان من اگه بذارم موقع انتخاب رشته انصراف بدم بعد نتونم برم دانشگا چی !!!؟ یا مثلا انصراف بدم بعد بگن تو دیگه معافیت نداری باید بری سربازی !!!
      چه زمانی باید انصراف بدم ؟

;An idea

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط banker نمایش پست ها
      واقعا ازتون ممنونمولی مشکل اصلی من اینه که الان من کی انصراف بدم . من 19 مهر باید میرفتم سربازی و در اصل با دانشگا رفتن خواستم سربازی رو بپیچونم. الان من اگه بذارم موقع انتخاب رشته انصراف بدم بعد نتونم برم دانشگا چی !!!؟ یا مثلا انصراف بدم بعد بگن تو دیگه معافیت نداری باید بری سربازی !!!
      چه زمانی باید انصراف بدم ؟
      داداش شماباید چن وقت قبل از انتخاب رشته انصراف بدی (دقیقشو نمیدونم ولی دولتی رو میدونم باید تا اسفند حتما انصراف بدی)

و هر زمان هم انصراف بدی تا سال دیگش همون موقع مهلت داری ( البته یادت باش یکبار بیشتر نمیشه انصرا بدی ) ینی الان انصراف بدی دیگ نمیتونی انصراف بدی و مشمول میشی !ولی اولین باری ک انصراف بدی یکسال شمسی وقت داری برای تحصیل مجدد !

ینی شما بهمن انصراف بدی تا بهمن سال دیگ وقت داری و میتونی مهر سال دیگ بدون هیچ مشکلی بری دانشگاه !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​من انقد مطلب سربازی خوندم...هرکس پیش رو پاس کن یکسال بعدش معافه حالا چ یه کنکور بده چ ده تا...انصراف ازدانشگام همینه..دراخر دوست گلم فدات شم شما هم موقع انتخاب رشته انصراف بده...نگران نباش
      ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ ↓↓↓↓↓↓↓

※من قبولی خرداد 95 ام و شهریور 95 هجده سالم تمام شد(متولد۷۷)~قبولی قبل از مشمولیت؛ حالا میخوام 96 کنکور بدم چکار کنم؟"
      ←یکسال وقت به شرایط من میخوره-گواهی معافیت پلیس+۱۰ نیازه؟

ینی فرق نمیکنه قبولی قبل ۱۸ سالگی باشی یا بعدش؛ در هر صورت یکسال مهلت داره هرکس؟

■ آخه سایت نظام وظیفه نوشته "برای داشتن یکسال معافیت باید بعد از اینکه ۱۸ سالت تموم بشه، پیش دانشگاهی رو قبول بشی"

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

داداش شماباید چن وقت قبل از انتخاب رشته انصراف بدی (دقیقشو نمیدونم ولی دولتی رو میدونم باید تا اسفند حتما انصراف بدی)

و هر زمان هم انصراف بدی تا سال دیگش همون موقع مهلت داری ( البته یادت باش یکبار بیشتر نمیشه انصرا بدی ) ینی الان انصراف بدی دیگ نمیتونی انصراف بدی و مشمول میشی !ولی اولین باری ک انصراف بدی یکسال شمسی وقت داری برای تحصیل مجدد !

ینی شما بهمن انصراف بدی تا بهمن سال دیگ وقت داری و میتونی مهر سال دیگ بدون هیچ مشکلی بری دانشگاه !
      همین دیگه کل مشکل منم همینه . چون این غیر انتفاعی که من نوشتم دولتی حساب میشه مگه ؟

;An idea

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      این دوستمون دقیق ترین راهنمایی رو کرد

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام تورخدا من رو راهنمایی کنین
      من متولد 77/2/28 هستم و در تاریخ 94/6/7 دیپلمم را گرفتم و توی تاریخ 95/2/28 18 سالم تمام شد. الان میخوام در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم که بهم گفتن تو نمیتونی چون مهلت یکسالت تموم شده 3 ماه هم غیبت سربازی داری و تنها راهش اینه که به یکی از مدارس بزرگسالان بری و ازشون نامه ای بخوای که یعنی تو داری پیش دانشگاهی میخونی. بنظرتون چکار کنم راهی هست که به دانشگاه برم ؟ قبل از رفتن به سربازی؟؟
      اشتباه من این بود که فکر میکردم تا 19 سالگی تمام وقت برای رفتن به دانشگاه رو دارم
      ممنون میشم پاسخ بدین خیلی استرس دارم اگه نتونم برم دانشگاه دیوونه میشم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن