خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

هدف:رفتن از وطن

سلام دوستان.خواستم چندتا سوال بپرسم.شاید مشکل خیلی ها باشه
      همینجوری که از اسم پیداس هدف رفتن از ایران و ادامه تحصیله. سوال اول اینکه کدوم رشته های تجربی امکانش هست؟؟ینی اگه من کدوم رشته رو بخونم میتونم در مقاطع بالاتر اونجا ادامه بدم.شنیدم که هیچ جا پزشکی ایران رو قبول ندارن.منظورم کانادا و کشور های اروپایی هست.سوال بعد کسی که هدفش رفتن باشه ایا توی رشته ریاضی موفق تر خواهد بود یا تجربی؟؟؟با دیپلم و پیش تجربی میشه کنکور ریاضی داد؟؟
      ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی جامع کنن چون خیلی ها به این موضوع فکر میکنن
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط newsaber نمایش پست ها
      نمیدونم دقیقا چه رشته هایی رو خوب می گیرن ولی مهندسیارو میدونم که میگیرن. من هم دقیقا به همین هدف وارد دانشگاه شدم ولی چون علاقه به رشتم نداشتم طبیعتا نمیدونم توش به وضعیتی برسم که بتونم بورسیه بگیرم.اگه می خوای بری یکی به غربتش توجه کن یکیم به اینکه حتما باید به رشتت علاقه داشته باشی تا پیشرفت کنی و بتونی بری خارج.
      غربت که الان اونجا همه ایرانین اصلا حس نمیکنی از کشورت دور شدیاره واقعا علاقه خیلی زیاد می خواد که حداقل معدلت لیسانست بالا باشه.بدون علاقه پیشرفت توی مهندسی امکان پذیر نیس.شما ریاضی بودین؟
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      غربت که الان اونجا همه ایرانین اصلا حس نمیکنی از کشورت دور شدی
      اونکه بله منظورم خانواده و دوست و آشناست.
      ویرایش توسط E.M10 : 12 بهمن 1395 در ساعت 10:50

4. Top | #4
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.خواستم چندتا سوال بپرسم.شاید مشکل خیلی ها باشه
      همینجوری که از اسم پیداس هدف رفتن از ایران و ادامه تحصیله. سوال اول اینکه کدوم رشته های تجربی امکانش هست؟؟ینی اگه من کدوم رشته رو بخونم میتونم در مقاطع بالاتر اونجا ادامه بدم.شنیدم که هیچ جا پزشکی ایران رو قبول ندارن.منظورم کانادا و کشور های اروپایی هست.سوال بعد کسی که هدفش رفتن باشه ایا توی رشته ریاضی موفق تر خواهد بود یا تجربی؟؟؟با دیپلم و پیش تجربی میشه کنکور ریاضی داد؟؟
      ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی جامع کنن چون خیلی ها به این موضوع فکر میکنن
      کلا خارج مدرک ایرانو قبول نداره یعنی باید برین از اول اونجا شرو کنین مگر اینکه بخواین به کشورایه اسیایی برین اروپا قبول نداره ولی خب اگر بخواین یه رشته رو اینجا بخونین و بعد برین واسه ادامه تحصیل راحت ترین چون با رشتتون اشنایی دارین گرچه نظام اونجا کلا فرق داره پسرعمه ی خودم اینجا عمران خونده بود رفت کانادا واسه ادامه تحصیل میگف فرقش از زمین تا اسمونه واقعا اینجا هیچی یاد نمیدن و واقعا انگار دوباره از اول عمرانو یاد گرفت تو کانادا

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا کسی اگه سایتی چیزی هم میشناسه ک جامع توضیح داده باشه لینک بده.ممنون

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elL نمایش پست ها
      کلا خارج مدرک ایرانو قبول نداره یعنی باید برین از اول اونجا شرو کنین مگر اینکه بخواین به کشورایه اسیایی برین اروپا قبول نداره ولی خب اگر بخواین یه رشته رو اینجا بخونین و بعد برین واسه ادامه تحصیل راحت ترین چون با رشتتون اشنایی دارین گرچه نظام اونجا کلا فرق داره پسرعمه ی خودم اینجا عمران خونده بود رفت کانادا واسه ادامه تحصیل میگف فرقش از زمین تا اسمونه واقعا اینجا هیچی یاد نمیدن و واقعا انگار دوباره از اول عمرانو یاد گرفت تو کانادا
      اره اقوام زیاد داریم خارج از ایران.المان کانادا امریکا.شرایط زندگیت فرق میکنه کلا اونجا.چ تحصیلی چ شغل

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      راستی اگه برا کار بخوای کانادا پرستارای ایرانیو رو هوا میزنه

8. Top | #8
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اره اقوام زیاد داریم خارج از ایران.المان کانادا امریکا.شرایط زندگیت فرق میکنه کلا اونجا.چ تحصیلی چ شغل

بله کاملا درسته ولی خب میارزه به اینجا البته از نظر من از همه لحاظ

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elL نمایش پست ها
      بله کاملا درسته ولی خب میارزه به اینجا البته از نظر من از همه لحاظ
      اره واقعا زندگی با کار معمولی سخت شده اینجا

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایران فدای قلب خسته ی تو
      دل پر و شکسته ی تو

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هی خدا کاش بشه شرایط بهتر شه
      از اول تاریخ ایران ایرانیا دارم غذاب میکشن آخه تا کی؟؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سايت هيوا رفتي؟؟نرفتي برو يه سر بزن كمكت مي كنه!!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط newsaber نمایش پست ها
      اونکه بله منظورم خانواده و دوست و آشناست.
      من برق بودم و مثل شیر وارد دانشگاه شدم و مثل موش خارج!
      خخخخخخخخخخخخ

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان رفتن از ایران هدف زندگیه منه
      اما اینو بدونید پول دراوردن اونجا خیلی سخته اما خب شرایط زندگی بهتره و اسایش بیش تره و شما میتونید با هر قدر درامدی که دارین از زندگیتون لذت ببرین
      در موذد رشته هم من که کلا از ریاضی افراده بیش تری رو دیدم که بورسیه شدن نسبت به تجربیا
      اگر هم که پول دارین یعنی چیزی حدود 60 م میتونیدقبل از کنکور و با رفتن به مدارس بین‌المللی برین اونور اب مثلا کانادا اگر سوال دیگه داشته باشین در خدمتم
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The JoKer نمایش پست ها
      دوستان رفتن از ایران هدف زندگیه منه
      اما اینو بدونید پول دراوردن اونجا خیلی سخته اما خب شرایط زندگی بهتره و اسایش بیش تره و شما میتونید با هر قدر درامدی که دارین از زندگیتون لذت ببرین
      در موذد رشته هم من که کلا از ریاضی افراده بیش تری رو دیدم که بورسیه شدن نسبت به تجربیا
      اگر هم که پول دارین یعنی چیزی حدود 60 م میتونیدقبل از کنکور و با رفتن به مدارس بین‌المللی برین اونور اب مثلا کانادا اگر سوال دیگه داشته باشین در خدمتم
      رشته مهندسی مکانیک میگیرن یا نه؟ مدرک ایرانو قبول دارند یا نه؟ اگه بخواهیم بریم حتما باید اختراع، تز یا مقاله داشته باشیم تا قبول کنن؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن