خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط satar98 نمایش پست ها
      سايت هيوا رفتي؟؟نرفتي برو يه سر بزن كمكت مي كنه!!
      اگر میشه لینک سایت رو بزارید.مرسی
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ShahabM نمایش پست ها
      رشته مهندسی مکانیک میگیرن یا نه؟ مدرک ایرانو قبول دارند یا نه؟ اگه بخواهیم بریم حتما باید اختراع، تز یا مقاله داشته باشیم تا قبول کنن؟
      من طی تحقیقاتی که کردم باید حتما معدل لیسانس بالای ۱۶ باشه و چندتا مقاله isi و تافل بالای ۹۰یا ایلتس بالای ۶.۵ داشته باشی
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      البته برای تحصیل مجانی و دانشگاه خوب

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      من طی تحقیقاتی که کردم باید حتما معدل لیسانس بالای ۱۶ باشه و چندتا مقاله isi و تافل بالای ۹۰یا ایلتس بالای ۶.۵ داشته باشی
      محدودیت سنی داره؟ من تا قبل از اینکه تعهدم تموم بشه نمیتونم برم. اگه فوق لیسانس و دکترا رو همینجا بگیریم دیگه نمیتونم بریم؟

بعد یه سوال دیگه کدوم رشته رو بهتر میگیرن؟
      مهندسی مکانیک یا فیزیک محض؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام اگه مدرک لیسانس نداری باید اول سربازی بری بعد میتونی بری خارج اگه البته مشکل مالی و مدرک زبان نداری ولی اگه لیسانس داری فقط چهارده ملیون وسیقه میزاری میتونی بری برای فوق و دکترا بدون سربازی کلا اونایی که برای لیسانس میخوان برن یه توصیه میکنن پیش رو برن اونجا تو یه مدرسه ایرانیا یا مدارس همونجا بخونن که مشکل سربازی نداشته باشا

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      رشته مهندسی مکانیک میگیرن یا نه؟ مدرک ایرانو قبول دارند یا نه؟ اگه بخواهیم بریم حتما باید اختراع، تز یا مقاله داشته باشیم تا قبول کنن؟
      داداش زیاد به مدرک توجه نداشته باش مهم تک بودن شما توی رشتتون
      من کسی رو میشناسم که برای گرفتن مدرک دکترای تربیت بدنی رفت کانادا پس زیاد نگران رشته نباشید
      نه بابا همه اونایی که اون ورن مخترع نیستن که
      نگاه کنید شما باید رزومه کاریتون رو برای دانشگاه مورد نظر بفرستین و هر دانشگاهی یک رنج امتیازی خاصی رو قبول میکنه بستگی داره شما کدوم دانشگاه میخاین برین
      اگر امتیاز کافی رو اوردین شما رو دعوت میکنن و اخرین مرحله مصاحبشه که اگر قبول بشید بهتون اقامت اونجا رو میدن
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      محدودیت سنی داره؟ من تا قبل از اینکه تعهدم تموم بشه نمیتونم برم. اگه فوق لیسانس و دکترا رو همینجا بگیریم دیگه نمیتونم بریم؟

بعد یه سوال دیگه کدوم رشته رو بهتر میگیرن؟
      مهندسی مکانیک یا فیزیک محض؟
      مگه چند سال تعهد داری؟؟نه اتفاقا اونجوری بهتر میگیرن.هرچی مدرک بالاتر باشه راحت تر میدن ویزارو ولی باید دانشجو فعالی باشی.مقاله تحقیق و...
      نامه ای هم باید از یک استاد داشته باشی که تورو به عنوان یک دانشجو خوب قبول داره

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      مگه چند سال تعهد داری؟؟نه اتفاقا اونجوری بهتر میگیرن.هرچی مدرک بالاتر باشه راحت تر میدن ویزارو ولی باید دانشجو فعالی باشی.مقاله تحقیق و...
      نامه ای هم باید از یک استاد داشته باشی که تورو به عنوان یک دانشجو خوب قبول داره
      ممنون
      ۱۰ سال تعهد دارم!! تا بیا تموم شه انشاءالله فوق و دکترا رو هم بگیرم عالیه که بعدش برا رفتن مشکلی نداشته باشم.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ممنون
      ۱۰ سال تعهد دارم!! تا بیا تموم شه انشاءالله فوق و دکترا رو هم بگیرم عالیه که بعدش برا رفتن مشکلی نداشته باشم.
      انشاا.. حتما اون موقع دیگه کارات جوره.موفق باشین

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      طبق تحقیقات من اولا هر دانشگاهی برنامه خودشو داره مثلا یه حداقل نمره ای رو برای زبان میخواد و معدل و دوما اگه مدرکGRE VERBAl با نمره بالای320 داشته باشید امتیازتون بیشتر و پذیرشتون قطعی تره+یه مقاله isiهم خیلی کمک کنندس

از رشته های مهندسیا هرساله خیلیا فاند میگیرن میرن انسانی و تجربی سخت تره

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      طبق تحقیقات من اولا هر دانشگاهی برنامه خودشو داره مثلا یه حداقل نمره ای رو برای زبان میخواد و معدل و دوما اگه مدرکGRE VERBAl با نمره بالای320 داشته باشید امتیازتون بیشتر و پذیرشتون قطعی تره+یه مقاله isiهم خیلی کمک کنندس

از رشته های مهندسیا هرساله خیلیا فاند میگیرن میرن انسانی و تجربی سخت تره
      منم خیلی تحقیق کردم رشته هایی مثلپرتو درمانی و پزشکی هسته ای و بیو تکنولوژی اگر شرایط خوبی داشتی توی دوران تحصیل و البته مدرک زبان به راحتی توی اکثر دانشگاه های درجه یک اونور پذیرفته میشی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن