خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

زبان انگلیسی داره نابودم میکنه .. خواهش میکنم کمکم کنید

سلام دوستان من یه مشکل اساسی و پایه ای تو درس زبان انگلیسی دارم و داره این مشکل منو داغون میکنه من کنکور امسال زبانم رو منفی زدم و اگه این اتفاق نمی افتاد شاید الان دانشگاه بودم .... باورکنید اصلا نمیدونم چیکار کنم اصلا سولا رو نمیفهمم تو ازمونا هم همیشه صفر میزنم خواهش میکنم کسانی که شرایط من رو داشتن و الان زبانشون قوی شده بگن چیکار کردن ؟؟؟ ممنونم از همه نظرا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زمان هست بهتره برید کلاس زبان ثبت نام کنید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مثل خودمی کلا زبان انگلیسی نابودیم الان یا دوستان میگن برو کلاس یا یه کتاب لغت میدن بهت . میگن حفظ کن 1- کتاب 1200 لغت مهر و ماه رو بخر ( لعت رو در جمله یادت میده ) 2 - یه کتاب برای درک مطلب بگیر و درک مطلبت رو قوی کن ( کتاب مورد نظر هرچه درک مطلب داشته باشه بهتره ) وقتی درک مطلب قوی بشه بقیه مباحث دیگه هم خود به خود قوی میشن
      ویرایش توسط POOYAE : 05 آبان 1395 در ساعت 11:43

4. Top | #4
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      کاری ک من خودم کردمو جواب داد این بود که..اوایل موقی ک راهنماییبودم اهنگ انگلیسی گوشمیدادم متنشو میدیدم ..این خیلی کمکم کرد بطوری ک تو کلاس از بچه ها افتادم جلو دامنه لغاتتم زیاد شده بود..ولی الان..کتابای تقویت واژگ،ان میخونم و سریال نگاه میکنم خیلی خوب بوده سریال دیدن تااینجا..سریالای طنز ک وقتی نمیگیرن 20 دقیقه ای هستن

5. Top | #5
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      کاری ک من خودم کردمو جواب داد این بود که..اوایل موقی ک راهنماییبودم اهنگ انگلیسی گوشمیدادم متنشو میدیدم ..این خیلی کمکم کرد بطوری ک تو کلاس از بچه ها افتادم جلو دامنه لغاتتم زیاد شده بود..ولی الان..کتابای تقویت واژگ،ان میخونم و سریال نگاه میکنم خیلی خوب بوده سریال دیدن تااینجا..سریالای طنز ک وقتی نمیگیرن 20 دقیقه ای هستن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

زبان :اولا باید تمام کلمات دبیرستان رو حفظ باشید ، کتاب مبتکران شهاب اناری تو قسمت لغات عالیه من شاید سه بارتست های لغتشو حل کردم . از بعداز عید شروع کردم کلوز وریدینگ آزمون های سراسری و موسسات دیگه رو حل کردم .شیوه ریدینگ اینه که یه بار چشمی متن روبخونیدو زیر قسمت های مهم خط بکشید در ابتدا لغات نا آشنا اذیتتون میکنه ولی بعدش کم کم عادت می کنید و ذهنتون معنی اونا روحدس میزنه . برای گرامر هم یه خلاصه کوچیک بنویسیدو در اوقات مرده بهش نگاه کنید . خوندن هر شب یا یک شب در میون کلمات زبان واقعا کمک میکنه . همچنین هر چی بیشتر تست حل کنید بیشتر یادمیگیرید که به لغات نا آشنا نگاه نکنید و بعد از دو یا سه ماه تاثیرشو می بینید ، من سوم دبیرستان زبانمو توی آزمون های قلم چی بیشتر از 40 درصد نمی تونستم بزنم ولی سال پیش دانشگاهی همین طور که لغات پیش رو بیشتر یاد می گرفتم درصدام بیشتر شد ، اگر کمی وقت و اراده براش بزارید ، متوحل می شید .بهترین تمرین در کنار حل تست های تالیفیتاب مبتکران شهاب اناری ، حل تست های واژگان کنکورهای سال های اخیره.یه کتاب جیبی هم همراهش هست که برای مرور عالیه . درصد من 80

گاهی یادمان می رود روز هایی که منتظر عبور آن ها هستیم بخشی از عمرمان هستند

7. Top | #7
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidshams نمایش پست ها
      سلام دوستان من یه مشکل اساسی و پایه ای تو درس زبان انگلیسی دارم و داره این مشکل منو داغون میکنه من کنکور امسال زبانم رو منفی زدم و اگه این اتفاق نمی افتاد شاید الان دانشگاه بودم .... باورکنید اصلا نمیدونم چیکار کنم اصلا سولا رو نمیفهمم تو ازمونا هم همیشه صفر میزنم خواهش میکنم کسانی که شرایط من رو داشتن و الان زبانشون قوی شده بگن چیکار کردن ؟؟؟ ممنونم از همه نظرا
      دوسته عزیز به نظرم مشکلتون خیلی پایه ای هست اگر که نمیتونید صورت سوال رو متوجه شین چون این موضوع برمیگرده به اول دوم دبیرستان اگر خودتون بخواین پیشرفت کنین یه خرده مشکله به نظر من کلاس برید بهتره

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidshams نمایش پست ها
      تجربه م نشون داده وقتی یکی ازمونا رو زبان نمیزنه از اخر تو کنکور هم همون صفر میزنه حالا شما منفی زدی استثنا هستی!
      اگه میخوای شروع کنی به هر نحوی از همین الان باید شروع کنی نذار برا بعد عید که همش وعده سر خرمنه بعد نمیتونی بخونی
      کلاس زبان اصلا نرو هم وقتت تلف میشه هم دیره اول با لغات کتاب شروع کن بعد کتاب متن شهاب اناری رو بگیر هر شب یه متن کار کن قواعد رو هم معمولا هر سال از چند درس مشخص میارن از اخر قواعد بخون

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      فیلمای الا اقای فراهانی خوب توضیح می دن..

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پایه ی یادگیری زبان لغات هست تا زمانی که توی لغات مشکل دارید به درصد بالایی امیدوار نباشید من به شما دی وی دی های دکتر امیر دانش زاده رو پیشنهاد میدم چون لغات رو در قالب جمله یاد میده جمله سازیتون هم خوب میشه و برای ریدینگ هم موثر خواهد بود .موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن