خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کتاب های فیزک انتشارات پیروزان

سلام . کسی از کتاب های فیزک آقای رحمانی که مال نشر پیروزان هست استفاده کرده ؟ چطورن؟
      Piruzan.ir انتشارات پیروزان
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این سوال منم هست
      دوستانی که استفاده کردن نظراتشونو بگن
      راستی:
      این کتابا همش چاپ قدیمه وقیمت الانش بیشتر شده من فقط در همین حد میدونم

3. Top | #3

نمایش مشخصات
      تو یه تایپیک دیگه گفتم اینجام میگم.عالیه هم توضیح دادنش هم تکنیک هاش.حیف که راضی نیس!!وگرنه نصف قیمت اینجا میفروختمشون!
      ....... ................... ............. ................آے פֿـانم .....פ בפֿـتر פֿـانمـے ڪﮧ تــمام آرزפٺ غربی شـבنـﮧ!بـבפלּ چـیـزے ڪـﮧ براے شما آرزפسـت براے زنـﮫـاے غربے خاطره شـבه .... !!!اפنها בارלּ بـﮧچیزے مــے رسـלּ کــﮧ تــפ از בاشـتنش פֿــجـالــت مے کـشــے !حجاب... هیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــســـ ــــــجای اینکه ربطش بدی به آزادی یکم فک کن!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sohireza نمایش پست ها
      تو یه تایپیک دیگه گفتم اینجام میگم.عالیه هم توضیح دادنش هم تکنیک هاش.حیف که راضی نیس!!وگرنه نصف قیمت اینجا میفروختمشون!
      اگه میتونی از 2-3تا صفحش عکس بگیر بذار اینجا تا ما هم ببینیم(2-3تا صفحه دیگه چیزی نیست که راضی نباشه)

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      سلااااااااااااااااااااام بچها
      من میگم دکتر رحمانی خیلی خوب درس داده تازه دی وی دی هاش بهتراز درسنامه است چون نکات خیلی خوبشا توی دی وی دی میگه میتونین خودتون همینطور ک میگه بنویسید

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      این درصد تطابق فیزیک دکتر رحمانی با کنکور 92 میباشد!

دانلود تطابق سوال کنکور ریاضی pdf
      دانلود تطابق سوال کنکور تجربی pdf
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فیزیک مسعودی خیلی بهتر از رحمانیهمن هر دوشون رو دیدم رحمانی خیلی بینظم درس میده و اصلا از پایه نمیگه اما مسعودی با نظم و مرتب درس میده و از پایه میگه
      من هر دو شون رو دارم اگه سوالی داشتین خصوصی بپرسین ازم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      من برا 4 مبحث هم درسنامشو و هم سی دی هاشو گرفتم_____درس دادنشون خوبه ولی عین معلم های معمولی هستش و نباید انتظار زیادی از سی دی هاش داشت من جریان و خازنشو گرفتم به خاطر همون بازی با x ای که هی ازش تبلیغ میکرد ولی فقط یه تیکه از سیدی از این تکنیک استفاده میکنه دیگه بقیش رو تشریحی درس میده در ضمن تو سیدیش علاوه بر اینکه درسنامشو درس میده یکی از دانش آموزاش رو میاره که از بانک تستش برا بچه ها تست حل کنه پس باید علاوه بر درسنامش بانک تستش رو هم بخرید_________راستی جدیدا هم که درسنامه هاشو جدا نمیفروشه و باید همراه با سیدی هاش بخریدشون ولی من اومدم از سایت بوک سایت با سختی وحشتناک درسنامه هاشونو تهیه کردم که خیلی تشریحی بود ولی برای آموزش کتاب مناسبی به نظر میاد_________________کلا یه توصیه برادرانه+++هر موسسه ای که می خواد کنکورو براتون تکنیکی کنه و از روش های جنگولکی بخواد سوالا رو حل کنه زیاد بهشون اعتماد نکنید چون عواقبی در انتظارتون خواهد بود که خیلی ها بهش دچار شدن

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی برادرانه ای که کردی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezasara نمایش پست ها
      ممنون از راهنمایی برادرانه ای که کردی
      دوستان لطفا واسه موافقم
      ممنون
      دستت در نکنه
      خیلی ممنون
      و...
      از کلید تشکر استفاده کنین
      12121212.jpg

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kchat نمایش پست ها
      فیزیک مسعودی خیلی بهتر از رحمانیهمن هر دوشون رو دیدم رحمانی خیلی بینظم درس میده و اصلا از پایه نمیگه اما مسعودی با نظم و مرتب درس میده و از پایه میگه
      من هر دو شون رو دارم اگه سوالی داشتین خصوصی بپرسین ازم
      داداش شما از نظم چه معنی رو در ذهنت داری؟
      دادا می گی دیدی ولی اصلا این طور نیست
      دکتر رحمانی خیلی هم با نظم کار کرده و از پایه شروع کرده و به ترتیب تا حل تست دانش آموز رو می رسونه
      لطفا بدون اطلاع و تجربه هیچ نظری رو ندید
      ایشون با هیچ یک قابل مقایسه نیست

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      من برا 4 مبحث هم درسنامشو و هم سی دی هاشو گرفتم_____درس دادنشون خوبه ولی عین معلم های معمولی هستش و نباید انتظار زیادی از سی دی هاش داشت من جریان و خازنشو گرفتم به خاطر همون بازی با x ای که هی ازش تبلیغ میکرد ولی فقط یه تیکه از سیدی از این تکنیک استفاده میکنه دیگه بقیش رو تشریحی درس میده در ضمن تو سیدیش علاوه بر اینکه درسنامشو درس میده یکی از دانش آموزاش رو میاره که از بانک تستش برا بچه ها تست حل کنه پس باید علاوه بر درسنامش بانک تستش رو هم بخرید_________راستی جدیدا هم که درسنامه هاشو جدا نمیفروشه و باید همراه با سیدی هاش بخریدشون ولی من اومدم از سایت بوک سایت با سختی وحشتناک درسنامه هاشونو تهیه کردم که خیلی تشریحی بود ولی برای آموزش کتاب مناسبی به نظر میاد_________________کلا یه توصیه برادرانه+++هر موسسه ای که می خواد کنکورو براتون تکنیکی کنه و از روش های جنگولکی بخواد سوالا رو حل کنه زیاد بهشون اعتماد نکنید چون عواقبی در انتظارتون خواهد بود که خیلی ها بهش دچار شدن
      داداش عرضم به خدمتتون که ایشون واسه این دانش آموزش رو می یاره واسه حل تست های ابر بانک که بگه به این تسلط رسیده اند و شما هم می تونید برسید هیچ قصد دیگری ندارند و اینکه
      با توجه به مفهوم حل می شوند و با هیچ تکینیک غیر علمی هیچ تستی رو حل نمی کنند از مفهوم شروع می کنند و به خوبی قابل هضم می کنند
      و اینکه کتاب های درسنامشون با سیدی هاشون مکمل همدیگر هستند و ابر بانک هم واسه تمرین و ممارست هست
      هر آنچه می دانستم و واسم ثابت شده بود رو در اختیارتون قرار دادم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آقای مسعودی کتاب دارن؟؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن