خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

صفر تا صد شیمی 3 خوبه؟

سلام دوستان من سال سومم !
      برای آزمونای قلمچی و کلا کنکور میخوام آماده شم درس شیمیمم خیلی تعریفی نیست(شیمی 3)
      شیمی 3 آقاجانی آلا چطوره؟استفاده کردین؟دبیرمون تعریفی نداره یعنی آقاجانی خیلی بهتر توضیح میده!
      2.جزوه هاش چطوره؟پرینت میگیرم با ویدیو ها تکمیل میکنم! از رو اونا خوندن برام راحتتره(نه تست،درسنامه) چون خودش درس داده! حالا بیام دوباره درسنامه مبتکران و خیلی سبزو بخونم؟
      p.s:سرچ هم زدم نتیجه دندون گیری نبود!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظرم خیلی سبز خوبه هااااا
      من که کلا بدون دبیر فقط از روی کتابای کمک درسی میخونم فعلا که نتیجه گرفتم
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

3. Top | #3

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      شیمی رو اگه از کتاب سال دوم شروع کنی به خوندن وژدانن راحته .....همونخیلی سبزخوبه.....البته واسه دوم مبتکران
      من از بیان و اینای ایشون بدم نمیاد یعنی برام مفیده تازه رایگانم هست دیگه سنگ مفت گنجشک مفت
      یه جزوه هایی داره این استاد که با کلاس تکمیلش میکنه توضیحات و درسنامه و اینا نمیدونم بعد خوندن اونا و دیدن ویدیو ها نیاز به درسنامه کتابا دارم یا نه؟چون تستارو اکثرا پوشش داده
      نظرت چیه یه آزمون فقط جزوهشو بخونم با (تستای خیلی سبز یا مبتکران؟) ببینم نتیجه چی میشه

راستی اینا که میگن نمیدونم چاپ جدیدو اینا تبلیغاته؟والا 35 تومن شیمی 3 خیلی سبز و 40 تومن مبتکرانو بم دادن و کتابای دیگه(تکمیل)از سال پیش که کنکورشو داده بودہ(95) خیلی بد و مدیون میدونم برم دوباره اینارو بخرم!آخه انتشاراتا وحشتناک تبلیغات میکنن مثلا اشکان هاشمی تو کانالش گفته بود 30 درصد تغییر داشته شما نمیدوتم قیدای کتاب عوض شده تستای چاپ قبل غلط میشن و... در حالی که همونن اگه کتابا عوض میشد که تستای کنکور زدن بی معنی میشد!
      ولی خوب بعضی کتاباشو دوس ندارم مثلا دوس دارم به جای عربی سفید خیلی سبز کار کنم این دیگه بحثش جداس!
      ویرایش توسط amh777 : 03 آبان 1395 در ساعت 22:30

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amh777 نمایش پست ها
      سلام دوستان من سال سومم !
      برای آزمونای قلمچی و کلا کنکور میخوام آماده شم درس شیمیمم خیلی تعریفی نیست(شیمی 3)
      شیمی 3 آقاجانی آلا چطوره؟استفاده کردین؟دبیرمون تعریفی نداره یعنی آقاجانی خیلی بهتر توضیح میده!
      2.جزوه هاش چطوره؟پرینت میگیرم با ویدیو ها تکمیل میکنم! از رو اونا خوندن برام راحتتره(نه تست،درسنامه) چون خودش درس داده! حالا بیام دوباره درسنامه مبتکران و خیلی سبزو بخونم؟
      p.s:سرچ هم زدم نتیجه دندون گیری نبود!
      من هم خودم سوم هستم.هم تدریس ایشون عالی هست هم جزوشون.تمام نکات موردنیاز برای نهایی و کنکور پوشش داده میشه
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن