خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

فیزیک سال سوم

سلام دوستان یه سوال
      فیزیک سه دو فصل اولش خیلی سخته به نظرتون بذارم کنار ؟ فقط با خازن تونستم یه کم ارتباط برقرار کنم ... به نظرتون کار درستی هست که کلا بذارم کنار ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      :\حدف یک مبحث کار درستی نیست چ برسه مبحث ها!

خدارو چ دیدی..شاید توی کنکور از همین مبحث یه تست آسون اومد!حیف نیست ادم جواب نده بهش؟

واقعن مباحث سختی نیستن....یکم روشون کار کنی میفمی آسون هم هست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh-zahra نمایش پست ها
      :\حدف یک مبحث کار درستی نیست چ برسه مبحث ها!

خدارو چ دیدی..شاید توی کنکور از همین مبحث یه تست آسون اومد!حیف نیست ادم جواب نده بهش؟

واقعن مباحث سختی نیستن....یکم روشون کار کنی میفمی آسون هم هست
      پشیمونم کردی از اون موقع دارم میخونم ولی من ریاضیم کلا ضعیفه میشه یه سری مبحث ها رو بگی که بشه باهاش 30 درصد رو زد ؟ یه سری ها که اسون باشه نسبت به بقیه مثل احتمال و امار و ... مرسی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysamkh766 نمایش پست ها
      پشیمونم کردی از اون موقع دارم میخونم ولی من ریاضیم کلا ضعیفه میشه یه سری مبحث ها رو بگی که بشه باهاش 30 درصد رو زد ؟ یه سری ها که اسون باشه نسبت به بقیه مثل احتمال و امار و ... مرسی
      کنکور قابل پیش بینی نیس!یه دفه یه سال امار راحت میاد یه سال سخت میاد یه سال مثلثات چهارتا سوال میاد یه سوال شیش تا!

اینجوری نمیشه نظر داد ولی خب مثلثات رو خوب بخون!همه جا دخالتش میدن...توی مشتق هست توی رسم نمودار هست توی حد هست توی دامنه تابع هست!خلاصه اینکه مثلثات مهمه!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ودرود برشما شما از کتاب گاج نقره ای استفاده کنید .درسنامه را بیشتر بخوانید و خواندن دقیق درسنامه را اولویت کار خود قرار دهید .بدرو‌د[emoji257]

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      to masalan miay ye mabhasio hazf mikoni baad hamun fasl ye teste asun azash miad va oon bakhshaei ro ke sarmaye gozari kardi sakht midan tu oona ham mimuni va vaghean nabood mishi :\ hazf bedune mashverat ba moshaver ya moaleme marbute khatarnake
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      از الان حذف نکن بخون ببین میتونی ارتباط برقرار کنی یا نه

به نظرمن فیزیک و ریاضی تو تجربی درساییه که باید هوشمندانه انتخاب کنی مباحثو

بعدم موفقیت که خوندن همه مباحث نیست

یه چند تا چیز بخون ولی عالی و بتونی به همه سوالاش جواب بدی نه اینکه همشو بخونی و نتونی سوالاذو جواب بدی
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن