خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خلاصه نویسی شیمی

سلام همگان
      من یه خلاصه برای اولین بار تو عمرم از شیمی 2 شروع کردم به نوشتن دیروز بعد که تمومش کردم نشستم بخونم دیدم اصلا به دلم نمی چسبه خیلی جالب ننوشتم
      دوستانی که در این زمینه یه تجاربی دارن و چارتا پیرن پاره کردن بی زحمت راهنمایی کنین
      تشکر فراوان

2. Top | #2
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام منم هرگز خلاصه نویسی بهم نمیچسبید چون میدونستم همه ی نکاتو یادداشت نکردم و بعد همیشه دوباره میرفتم سراغ جزوه و کتاب ولی اینطوری خیلی طول میکشید که بخوام دوره کنم البته من اشتباه کردم سعی کنین که واسه اکثر درسا خلاصه نویسی کنین چون وقتی به کنکور نزدیک بشین فشار زیاد میشه و وقت کافی برای مطالعه ی کتاب و جزوه مخصوصا واسه درسای اختصاصی وجود نداره و خلاصه نویسی خیلی بهتون کمک میکنه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      اشتباه میکنی من فیزیک پیش کاملا رو خلاصه کردم

خیلی خلاصه خوبه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام.من که هیچوقت خلاصه نمینویسم....ی سوال داشتم...میشه بگین شما بدون ماشین حساب چجوری جواب مساعل رو بدست میارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟من نمیتونم
      خیلی برام سخته اخه خیلی کم پیش میاد درست حساب کنم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina62 نمایش پست ها
      سلام.من که هیچوقت خلاصه نمینویسم....ی سوال داشتم...میشه بگین شما بدون ماشین حساب چجوری جواب مساعل رو بدست میارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟من نمیتونم
      یکم تمرین کنی عادت میکنی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مشکلتون اینه که دوست دارید تمام نکات و مطالب در خلاصه تون باشه که در اینصورت خلاصه نیس در آخر منجر به خرید کتاب جمع بندی میشه خط ویژه رو توصیه میکنم اگه خواستین بخرین

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      مشکلتون اینه که دوست دارید تمام نکات و مطالب در خلاصه تون باشه که در اینصورت خلاصه نیس در آخر منجر به خرید کتاب جمع بندی میشه خط ویژه رو توصیه میکنم اگه خواستین بخرین
      می خوام حدالامکان خرج نکنم
      سرکار میرم دستم تو جیبم هستا
      ولی حیفم میاد پول به چیزی بدم که میشه با نوشتن حلش کرد که تاثیرشم بیشتره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما خوب عادت کردی
      شروع کن بدون ماشین حساب کار کن اولش سخته از سختم سخت تره البته ولی خوب ادم باید سختی بکشه دیگه

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من واسه فیزیک بلد نیستم
      ولی واسه شیمی راحت مینویسم
      ولی فیزیک بعدا که فورمولارو میخونم میگم اینا چی بودن؟
      There is a will

&
      There is a way

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام.من که هیچوقت خلاصه نمینویسم....ی سوال داشتم...میشه بگین شما بدون ماشین حساب چجوری جواب مساعل رو بدست میارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟من نمیتونمخیلی برام سخته اخه خیلی کم پیش میاد درست حساب کنم
      یادمه اول تابستون که معلم شیمیم بهم استوکیومتری یاد داد من تنها کسی بودم تو کلاس که باید از ماشین حساب استفاده میکردم چون خیلی سریع عصبی میشدم معلمم اینو فهمید و کم کم ماشین حسابو از زیر دستم کشید بهش گفتم خیلی طول میکشه (هر سوال ساده استوکیومتری 10 دقیقه از من زمان میبرد)اون گفت اشکال نداره راه میوفتی هر روز 30 تا تست استوکیومتری زدم الانم بعد 4 ماه اکثر محاسباتو ذهنی حساب مبکنمفقط باید تلاش کنین

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

در سایت شیمی 100 مطالب خوبی درباره خلاصه نویسی شیمی هست

فکر کنم به دردتون بخوره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن