خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 57 از 57
    1. Top | #46
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگرم واقعا فکر میکنی تستاش تامینت نمیکنه موج آزمون در کنارش بزن

2. Top | #47
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      دوست عزیز درسنامه و پاسخ خیلی سبز = با کتاب جامع خیلی سبز ===> پس اول کتاب خیلی سبز رو بخونید هر چه سریعتر تموم کنید بعد اونقدر وقت هست که کتابی با تستای مد نظرتون پبدا کنید...
      کتاب ایکیو هست من احتمال زیاد بعد از خیلی سبز ایکیو کار کنم ...دلیلمم اینکه به روز تر هست
      موج ازمون رو هم دیدم اما نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم تا بعد ببینم چی میشه
      خوشخوان هم کتاب جامع ریاضی تجربی زده (بررسی کنید فکر کنم بیشتر روی تست مانور داده تا درسنامه)
      ضمنا اگه منظور از انتخاب مهر و ماه فقط داشتن تستای کنکور هست به نظرم یه برسی هم کتابای 10 سال یا 30 سال کانون رو کنید اونا دیگه اصلا تست تالیفی نداره فقط تمرکزش رو تستای کنکور هست
      موفق باشید
      داداش هر جور راحتی
      در ضمن کتاب iq تو سطح خودش خوبه یعنی چی دیگه؟ این کتابا برای کنکور هسن و به نظر من از نظر مفهومی کتاب رو دست iq نمیاد و از نظر تستی(منظورم روش تستی هست) که دورانش داره تموم میشه کتاب خیلی سبز

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر کی هر چی دوست داره میخونه دگ..چقد برای عوض کردن نظر دیگران وقت میذارید :\

بعضی دوستان که ماشالله رمان نوشتن :\ خدا قوت!

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی از رتبه های برتر از همین کتاب استفاده کردن.
      اصلا هدف شما از این پست چی بود؟
      یک کتاب که عامل این نیست که شما رتبه بهتری کسب کنید.یکی ریاضی مهروماه داره یکی خیلی سبز و میبینم که هردو درصد خوبی کسب کردند پس لطفا در وقت های بیکاری خودتون از گذاشتن همچین پست هایی خودداری کنید

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ناتوانی و بی تسلطی و عیب و ایرادات خودتون رو به دیگران نسبت ندهید

در دنیا هیچ کتاب مطلق خوب نداریم
      کیفیت تمام کتب نسبی هست
      پس سمت اونی بریم که هم سطح سواد ماست
      اما اگر کتابی رو نفهمیدیم دلیل بر بی کیفیتی و بد بودن اون نست
      از ماست که بر ماست
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اگه کتاب بده نخون اگه ازش بدش میاد اتیشش بزن اگه مساله پولشه که دو برابرشو مطمئنم با نت حروم میکنی پس اینقدر سعی نکن تبلیغ کنی و مردم ساده رو گمراه. یه نگاه کنی خیلیا حتی واسه این که چند ساعت بخونن تایپک میزنن اونوق یکی بیاد این پستو ببینه شاید فکرش درگیر شه ایندش خراب شه

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aydiny نمایش پست ها
      اگه کتاب بده نخون اگه ازش بدش میاد اتیشش بزن اگه مساله پولشه که دو برابرشو مطمئنم با نت حروم میکنی پس اینقدر سعی نکن تبلیغ کنی و مردم ساده رو گمراه. یه نگاه کنی خیلیا حتی واسه این که چند ساعت بخونن تایپک میزنن اونوق یکی بیاد این پستو ببینه شاید فکرش درگیر شه ایندش خراب شه
      هدفم همینه که در گیر شه و اتفاقا آیندشو نجات بده و اشکال کتابی که می خونرو بدونه

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseing79 نمایش پست ها
      خیلی از رتبه های برتر از همین کتاب استفاده کردن.
      اصلا هدف شما از این پست چی بود؟
      یک کتاب که عامل این نیست که شما رتبه بهتری کسب کنید.یکی ریاضی مهروماه داره یکی خیلی سبز و میبینم که هردو درصد خوبی کسب کردند پس لطفا در وقت های بیکاری خودتون از گذاشتن همچین پست هایی خودداری کنید
      ده ها خط در چندین پست نوشتم هدفم چیه اگه حوصله خوندن ندارید نظر بی خود ندید.

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      صلوات بفرستین
      من رشته ام ریاضی بود به نظر من!!!! شاید هرکس یه نظری داشته باشه کتاب بسیار خوبیه! اگه کسی با درسنامه اش یا پاسخ تستاش مشکل داره بهتره یه کتاب سبک تر مثل آبی قلم چی یا آموزش کوله پشتی بگیره بخونه راه بیفته

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این ح.اشی کنکور همیشه بوده و هست....مهم خود داوطلب] که کدوم کتابو بخونه اینکه رتبه برتر خیلی سبز خونده دلی نمیشه من کنکوری هم اونو بخونم یا بلعکس منابع دیگه هیچ چیز ثابت به افراد نمیشه نسبت داد پس بهتره وقتمونو متمرکز کنیم به مباحث درسی و کل کل های درسی و تستی

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز بهترین در اموزش ای کیو بهترین در تست...حرف اضافی ببینم بشنفم میدم خط بکشن رو اکانتت
      خداییش مغزت اندازه ی کشمشم باشه با درسنامه ی خیلی سبز حالیت میشه ریاضی ولی واقعا تستاش در مقابل ای کیو رده پایینن
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یعنی دوست خوبم به این دلیل که مهروماه 3 هزار تومان ارزان تر و چندتا سوال کنکور ریاضی رو آورده استدلال می فرمائید که خیلی سبز بد است!
      عزیزم پس پاسخنامه بهتر ، درسنامه بهتر ،ایده های جذاب تر ، پایبند بودن به چهارچوب های درس تجربی ، کم غلط تر بودن و ... چی میشه .
      بعد لازم نیست شما هر سوال ریاضی رو حل کنی که این نه تنها خوب نیست بلکه گاها مشکل آفرینه.
      البته من کاری به خود موئینی ندارم(از نزدیک هم نمی شناسمش) ولی معتقدم که در تدریس استاد زیاد خوبی نیست ولی از نظر سواد و توانایی نوشتن بسیار عالی هستند.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن