خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 57
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      معلومه خیلی سوختی
      سوالای به درد بخور رشته ریاضی تو خیلی سبز هست نمونش سوال دنباله سراسری تجربی ۹۴ ک کنکور ریاضی ۹۱ اومدن بود تو خیلی سبز چاپ ۹۳ بود
      خیلی سبز هنوزم خداست

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین درسنامه بین کتاب های جامع خیلی سبزه

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها

1)اینم که میگین تستا رو توی جمع بندی اورده تا ما اونم بخریم باید خدمتتون عرض کنم حرفتون مثل این میمونه که بگید چرا گاج تستای خوب و سطح بالاشو تو کتابای ایکیو اورده و ما رو مجبور کرده مثلا یه شیمی جامع نقره ای بگیریم و یک شیمی ایکیو ...میتونست خیلی راحت تستای اسونه گاج نقره ای رو حذف کنه و بجاش تستای سخت ایکیو رو جایگزین کنه...
      2)فرض هم بگیریم برای فروش بیشتر هم اینکار رو کرده باشن منطقی به نظر میرسه مثل گاج و الگو و....
      3)خیلی سبز از لحاظ درسنامه و پاسخنامه از بقیه کتابا مخصوصا مهر و ماه بالا تره
      4) از نظر مولف خیلی سبز شاید تستای ریاضی که مهرو ماه اورده مهم و قابل بحث توی رشته تجربی نبوده ...و این عیبی محسوب نمیشه فقط سلیقه مولف بوده ...

پاسخ به 1) با این مقایست کتاب جامع گاج و یا آی کیو رو میشه جداگانه استفاده کرد واز لحاظ تست سراسری هر دو کاملن نیاز به خرید هر دو نیست ولی برا ریاضی خیلی سبز باید دوجلدو خرید تا سوالای سراسریو داشت.
      2) منطقی اونه که اونم بیاد کتاباشو تو دو سطح بنویسه ولی هر دو از نظر تست کنکور کامل باشه که هر کس با توجه به سطحش یکیو بخره.
      3) راست میگه اصلا تست مهم نیست چون میری سر کنکور باید پاسخنامه یا درسنامه بنویسی سر جلسه!!!! اصل ول کردید چسبیدید به فرع، سر کنکور باید تست بزنی کسی کاری نداره چقد ریاضی بلدی
      4) برا بار هزارم میگم همون تستی که میگی مهم و قابل بحث نبوده تو رشته تجربی تو کتاب جمع بندیش مهم و قابل بحث شده. خنده دار نیست؟
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 04 آبان 1395 در ساعت 21:46 دلیل: عدم رعایت قانون 9 انجمن

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط newsaber نمایش پست ها
      پاسخ به 1)دانشمند ادیب فرزانه دکتر گند زدی با این مقایست کتاب جامع گاج و یا آی کیو رو میشه جداگانه استفاده کرد واز لحاظ تست سراسری هر دو کاملن نیاز به خرید هر دو نیست ولی برا ریاضی خیلی سبز باید دوجلدو خرید تا سوالای سراسریو داشت.
      2) منطقی اونه که اونم بیاد کتاباشو تو دو سطح بنویسه ولی هر دو از نظر تست کنکور کامل باشه که هر کس با توجه به سطحش یکیو بخره.
      3) راست میگه اصلا تست مهم نیست چون میری سر کنکور باید پاسخنامه یا درسنامه بنویسی سر جلسه!!!! اصل ول کردید چسبیدید به فرع، سر کنکور باید تست بزنی کسی کاری نداره چقد ریاضی بلدی
      4) برا بار هزارم میگم همون تستی که میگی مهم و قابل بحث نبوده تو رشته تجربی تو کتاب جمع بندیش مهم و قابل بحث شده. خنده دار نیست؟
      عزیز من بجای کلمه گند زدن واژه های بهتری هم توی ادبیات فارسی هست...
      اولا کی گفته کتابای ایکیو تستای کنکورش کامله وقتی خود انتشارات داره میگه 85 درصد تستای ایکیو شیمی یا زیست یا ریاضی تالیفیه....عجببببب یه بررسی لطفا انجام بدین
      ثانیا خیلی سبز درسنامه هاش از لحاظ حجم در حد بقیه کتابا هست وقتی میگن درسنامه هاش بهتره منظور حجم درسنامه نیست منظور روانی و قابل فهم بودن درسنامه ها هست از این گذشته شما تا فهمی از درس نداشته باشید چه جور میخواید تست بزنید ؟! وقتی شما میتونید هر تستی رو جلوتون بذارن حل کنید که اون مبحث ریاضی رو فهمیده باشید کاری که خیلی سبز توی درسنامه های ریاضی و پاسخ تشریحی تستا کرده فهموندن درس بوده نه نوشتن یه سری روابط ریاضی

موضوع دیگه اینکه خیلی از کتابا از جمله کتاب ریاضی خیلی سبز تستای کنکورای قبلی رو شبیه سازی میکنن کاری که توی کنکور سراسری انجام میشه در این صورت اصلا نیازی به ادرس تست نیست...توی کنکور شما با تست سال قبل که عینا برخورد نمیکنید تست شبیه تستای قبلی میدن نه عین خود تست رو
      من خوشبختانه هم جمع بندی خیلی سبز رو دارم و هم جامع خیلی سبز رو به جرات میشه گفت تستایی که توی جامع خیلی سبز هست اکثر تالیفی هاش در واقع شبیه سازی شده تستای کنکور ریاضی یا تجربی هست تستایی که مولف اصل اون تستا رو توی جمع بندی اورده (اگه بررسی شود متوجه موضوع میشید)
      ضمنا بحث ما مجاب کردن افراد به قبول عقیده خودمون نیست بحث اطلاع رسانیه
      انتخاب کتاب هم یه بحث سلیقه ایه کتاب مهر و ماه شاید از نظر یکی بهترین کتاب ریاضی باشه و از نظر یکی دیگه بدترین مهم اینکه شخص بتونه با کتابی که میگیره ارتباط برقرار کنه شما هم دوست عزیز اگه احساس میکنید با خیلی سبز راحت نیستید حتما کتابتونو عوض کنید(گرچه به احتمال بالا باز بر میگردید به طرف خیلی سبز)

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mme نمایش پست ها
      شما ی لطفی به خودت و بچه های انجمن بکن برو گاج iq رو بخون یا حتی موج آزمون الگو بعد ببین آیا واقعا خیلی سبز بهتره یا اینا(در مورد تست)

اخه من نمیدونم معیار شما برای خوب بودن چیه ؟!! سختی یه تست و حتی داشتن ایده های جدید یه تست (که در خوشبینانه ترین حالت ممکنه هر سال یه تست از این ایده های جدید بیاد) توی یه کتاب دلیلی برای خوب بودن اون کتاب نیست از این گذشته بازم میگم اخرین ویرایش جدید خیلی سبز پارسال بوده اگه این کتاب تا پارسال جواب نمیداده مطمن باشید مولف تستا رو با تستای سخت جایگزین میکرد اما وقتی بازخورد کتاب بین دانش اموزا یه بازخورد مثبتی هست پس این کتاب با همین تستای به نظر شما اسون جواب داده
      هر استادی توی تالیف کتاب یه روش خاصی داره به نظر سروش موینی کتابش با همین تستا و مهمتر سبک برای یه دانش اموز تجربی جواب میده ...
      ایکیو گاج توی سطح خودش کتاب خوبیه و اصلا مقایسه خیلی سبز و گاج کار جالبی نیست...هر کدوم سبک خودشونو دارن خیلیا از جمله خودم بعد خیلی سبز تصمیم دارم ایکیو گاج رو هم کار کنم اما الان فقظ خیلی سبز برام کفایت می کنه ...

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عزیز من بجای کلمه گند زدن واژه های بهتری هم توی ادبیات فارسی هست...
      اولا کی گفته کتابای ایکیو تستای کنکورش کامله وقتی خود انتشارات داره میگه 85 درصد تستای ایکیو شیمی یا زیست یا ریاضی تالیفیه....عجببببب یه بررسی لطفا انجام بدین
      ثانیا خیلی سبز درسنامه هاش از لحاظ حجم در حد بقیه کتابا هست وقتی میگن درسنامه هاش بهتره منظور حجم درسنامه نیست منظور روانی و قابل فهم بودن درسنامه ها هست از این گذشته شما تا فهمی از درس نداشته باشید چه جور میخواید تست بزنید ؟! وقتی شما میتونید هر تستی رو جلوتون بذارن حل کنید که اون مبحث ریاضی رو فهمیده باشید کاری که خیلی سبز توی درسنامه های ریاضی و پاسخ تشریحی تستا کرده فهموندن درس بوده نه نوشتن یه سری روابط ریاضی

موضوع دیگه اینکه خیلی از کتابا از جمله کتاب ریاضی خیلی سبز تستای کنکورای قبلی رو شبیه سازی میکنن کاری که توی کنکور سراسری انجام میشه در این صورت اصلا نیازی به ادرس تست نیست...توی کنکور شما با تست سال قبل که عینا برخورد نمیکنید تست شبیه تستای قبلی میدن نه عین خود تست رو
      من خوشبختانه هم جمع بندی خیلی سبز رو دارم و هم جامع خیلی سبز رو به جرات میشه گفت تستایی که توی جامع خیلی سبز هست اکثر تالیفی هاش در واقع شبیه سازی شده تستای کنکور ریاضی یا تجربی هست تستایی که مولف اصل اون تستا رو توی جمع بندی اورده (اگه بررسی شود متوجه موضوع میشید)
      ضمنا بحث ما مجاب کردن افراد به قبول عقیده خودمون نیست بحث اطلاع رسانیه
      انتخاب کتاب هم یه بحث سلیقه ایه کتاب مهر و ماه شاید از نظر یکی بهترین کتاب ریاضی باشه و از نظر یکی دیگه بدترین مهم اینکه شخص بتونه با کتابی که میگیره ارتباط برقرار کنه شما هم دوست عزیز اگه احساس میکنید با خیلی سبز راحت نیستید حتما کتابتونو عوض کنید(گرچه به احتمال بالا باز بر میگردید به طرف خیلی سبز)

حالا مراعات کردم تو انتخاب واژه (اینقد از مویینی دفاع نکنید)
      تمام بحثم سر این بود که مویینی منو مجبور به خرید کتاب کرد چه جمعبندیش چه چیزه دیگه بعد پیشنهاد میدی کتاب بخرم!

خودمم تایید می کنم که کتاب مویینی درسنامه و پاسخش خوبه (اینکه میگی شبیه سازه کنکوره، کلا استراتژی کتاب همینه حتی درسنامه ها طوری نوشته شده که نکاتی که تا الآن تو کنکور اومده پوشش بده چه برسه به تستای تالیفی) من درسنامه برام مهم نیست فقط تست مهمه فقط که اونم خیلی سبز داغونم کرد
      درسنامه و پاسخ خیلی سبز+ تستای مهروماه= ایده آل

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

حالا مراعات کردم تو انتخاب واژه (اینقد از مویینی دفاع نکنید)
      تمام بحثم سر این بود که مویینی منو مجبور به خرید کتاب کرد چه جمعبندیش چه چیزه دیگه بعد پیشنهاد میدی کتاب بخرم!

خودمم تایید می کنم که کتاب مویینی درسنامه و پاسخش خوبه (اینکه میگی شبیه سازه کنکوره، کلا استراتژی کتاب همینه حتی درسنامه ها طوری نوشته شده که نکاتی که تا الآن تو کنکور اومده پوشش بده چه برسه به تستای تالیفی) من درسنامه برام مهم نیست فقط تست مهمه فقط که اونم خیلی سبز داغونم کرد
      درسنامه و پاسخ خیلی سبز+ تستای مهروماه= ایده آل

دوست عزیز درسنامه و پاسخ خیلی سبز = با کتاب جامع خیلی سبز ===> پس اول کتاب خیلی سبز رو بخونید هر چه سریعتر تموم کنید بعد اونقدر وقت هست که کتابی با تستای مد نظرتون پبدا کنید...
      کتاب ایکیو هست من احتمال زیاد بعد از خیلی سبز ایکیو کار کنم ...دلیلمم اینکه به روز تر هست
      موج ازمون رو هم دیدم اما نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم تا بعد ببینم چی میشه
      خوشخوان هم کتاب جامع ریاضی تجربی زده (بررسی کنید فکر کنم بیشتر روی تست مانور داده تا درسنامه)
      ضمنا اگه منظور از انتخاب مهر و ماه فقط داشتن تستای کنکور هست به نظرم یه برسی هم کتابای 10 سال یا 30 سال کانون رو کنید اونا دیگه اصلا تست تالیفی نداره فقط تمرکزش رو تستای کنکور هست
      موفق باشید

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کل رتبه برترا این سایت و دوستای خودم و.... همه خیلی سبز داشتن شما میخوای تبلیغ مهروماه کنی چرا یکیرو انقدر خراب میکنی؟؟

9. Top | #39
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عاقا من احساس میکنم کسی که این تاپیکو شروع کرده ، از انتشارات رقیب بوده

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      و اینکه موندم کنکور تجربی کجای سوالاش سخته ک ما بخوایم فراتر از کنکور بخونیم؟؟ سوالای معمولی رو کار کنیم ۵۰ راحت میزنی

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

دوست عزیز درسنامه و پاسخ خیلی سبز = با کتاب جامع خیلی سبز

تستای بیخودش سمت چپ تساوی هست ولی سمت راست نیست.
      من چون وقت نداشتم کل تستارو بخونم یه ماه مونده به کنکور تصمیم گرفتم فقط سراسری بخونم اونم که الحمدلله یکی بود یکی نبوده.
      الانم فقط سراسری میزنم 80 بزنم بسته.
      حرومش بشه پولی که من و امثال من به اون کتاب میدن.

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed.Boskabadi نمایش پست ها
      کل رتبه برترا این سایت و دوستای خودم و.... همه خیلی سبز داشتن شما میخوای تبلیغ مهروماه کنی چرا یکیرو انقدر خراب میکنی؟؟

توف تو همشون. برامن چه فرقی داره. رتبه برتر سارا همتی میدونم مهروماه خونده دیگه اطلاعی ندارم چون اصلا مهم نیست برام.

من فقط ایراد کتابو گفتم برا کنکوریا که حواسشون به ایرادش باشه وگرنه تا الآن اکثرا همه کتاباشونو خریدن.

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تستای بیخودش سمت چپ تساوی هست ولی سمت راست نیست.
      من چون وقت نداشتم کل تستارو بخونم یه ماه مونده به کنکور تصمیم گرفتم فقط سراسری بخونم اونم که الحمدلله یکی بود یکی نبوده.
      الانم فقط سراسری میزنم 80 بزنم بسته.
      حرومش بشه پولی که من و امثال من به اون کتاب میدن.

البته من منکر حرفای شما نیستم شما تصورتون از این کتاب یه تصوره بجا بوده یعنی داشتن یه بانک تست جامع از کنکورای گذشته که متاسفانه به هر دلیلی نیاورده یا بدون ادرس اورده با همه این حرفا و انتظار بجای شما از این کتاب...در کل به نظرم کتاب خوبی باشه بقیه کتابا درسنامه و پاسخنامه خوبی نداره ایکیو هم بانک تست جامعی نیست ...تنها بانک تست جامع و قابل اطمینان مهر و ماه و کانون هست که این دوتا توی درسنامه و پاسخ تست به روانیه خیلی سبز نیست
      به هر حال سعی کنید مثبت نگاه کنید

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      البته من منکر حرفای شما نیستم شما تصورتون از این کتاب یه تصوره بجا بوده یعنی داشتن یه بانک تست جامع از کنکورای گذشته که متاسفانه به هر دلیلی نیاورده یا بدون ادرس اورده با همه این حرفا و انتظار بجای شما از این کتاب...در کل به نظرم کتاب خوبی باشه بقیه کتابا درسنامه و پاسخنامه خوبی نداره ایکیو هم بانک تست جامعی نیست ...تنها بانک تست جامع و قابل اطمینان مهر و ماه و کانون هست که این دوتا توی درسنامه و پاسخ تست به روانیه خیلی سبز نیست
      به هر حال سعی کنید مثبت نگاه کنید

خواستم مثبت نگا کنم به قضیه ولی رفتم وبلاگش موضوعو گفتم ولی یه چیزیم اون از من طلبکار شد که باید همه تستارو بزنی در واقع همینی هست که هست!!!!!!!!

15. Top | #45
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوباره بطور کل من منظورم اینه خیلی سبز انقدر بد نیس ک شما کلا نابودش کردی و مهروماه اونقدر خوب نیس در ی حدن حالا هرکی نظری داره ولی بنظر من با این روند کنکور همین سوالای کنکورم بزنی تا ۶۰ میزنی سوالا شده تکرار مکررات تو ریاضی نیازی ب حل سوالای آی کیو و کنکور انسانی!!! و .....نداره

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن