خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Post * چند سوال خیلی مهم *

درود
      عضو جدید انجمن هستم. چند سوال دارم.
      1-تازه میخوام برای کنکور شروع کنم. مدرسه هم ندارم. روزی نهایت میتونم 10 ساعت بخونم. به نظرتون میتونم به همه عمومی ها ، شیمی و زیست کاملا مسلط بشم؟
      به دلیل کمبود وقت و همچنین پایه ضعیف فیزیک و ریاضی نمیخونم ( یعنی نمیتونم)

2-سوال بعد اینکه اخرین رتبه برای پرستاری دولتی چنده؟

3-کتاب همایش زیست عمارلو از 92 به بعد خیلی تغییر داشته؟ جزوه اش بهتره یا کتاب؟

4- توی بودجه بندی کنکور های سال های قبل که نگا میکنم از بعضی فصل های زیست و شیمی اصلا سوال نیومده یا نهایت یکی اومده به نظرتون شیمی رو گزینشی بخونم یا خواندن همش الزامیست؟

***یه جزوه یا کتاب توپ برای شیمی معرفی کنید (فقط برای درسنامه و نکته ها میخوام)***

مرسی
      ویرایش توسط mobin7 : 30 مهر 1395 در ساعت 10:22

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin7 نمایش پست ها
      درود
      عضو جدید انجمن هستم. چند سوال دارم.
      1-تازه میخوام برای کنکور شروع کنم. مدرسه هم ندارم. روزی نهایت میتونم 10 ساعت بخونم. به نظرتون میتونم به همه عمومی ها ، شیمی و زیست کاملا مسلط بشم؟
      به دلیل کمبود وقت و همچنین پایه ضعیف فیزیک و ریاضی نمیخونم ( یعنی نمیتونم)

2-سوال بعد اینکه اخرین رتبه برای پرستاری دولتی چنده؟

3-کتاب همایش زیست عمارلو از 92 به بعد خیلی تغییر داشته؟ جزوه اش بهتره یا کتاب؟

4- توی بودجه بندی کنکور های سال های قبل که نگا میکنم از بعضی فصل های زیست و شیمی اصلا سوال نیومده یا نهایت یکی اومده به نظرتون شیمی رو گزینشی بخونم یا خواندن همش الزامیست؟

***یه جزوه یا کتاب توپ برای شیمی معرفی کنید (فقط برای درسنامه و نکته ها میخوام)***

مرسی
      اگه بخوای ریاضی و فیزیک رو بذاری کنار پرستاری دولتی نمیاری احتمل قبولیت تو ازاد هم کمه یه سری به سایت کانون بزن
      کتاب همایش کلا عوض شده
      برا مفاهیم و نکته ها کتاب خط ویژه خوبه
      زیست چند سال اخیر سولات ترکیبی ازش میدن نمیشه جایی رو حذف کنی شیمی بعضی مبحثا اهمیتش کمتره میشه نخونی ولی اونم تعدادش کمه بخونی بهتره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      مدرسه نداری یعنی فارغ‌التحصیل هستی یا غیر حضوری گرفتی؟!

۱-تو از الان تا روز کنکور با پایه درسی صفر ریاضی و فیزیک روزی ۱۰ساعت ««مفید و با تمرکز»»بخون من قول میدم سه رقمی بشی،
      محمد فاضلی از آبان شروع کرد پایه اش هم توی ریاضی و فیزیک قوی نبود(میتونی درصد های سال اولشونو ببینی)شدن رتبه ۲۷۱منطقه

بعد از الان که ۸ماه مونده به کنکور میگی من نمیتونم ریاضی و فیزیک بخونم!!!!!!!
      خب از کتاب راحت تر در حد تشریحی شروع کن،،،قطعا میشه،،،

۲-توی سایت کانون چک کن ولی مطمن باش اگه از الان روزی ۱۰ساعت خوب بخونی به پزشکی دولتی میرسی

۳-اینو من نمیدونم

۴-من فکر نمیکنم از ماه مهر گزینشی خوندن درست باشه

از نظرم چون مدرسه نمیری نیاز داری به یه برنامه و ازمون تا به هوای اون هم توی جو درس باشید و هم برنامه اش کمکتون کنه
      برنامه دو هفته ای قلم چی خوبه
      از الان تا ازمون بعدی ۱هفته وقت دارید.یه سری مبحثش رو‌ انتخاب کنید و با عمق زیاد و تسلط بالا بخونید
      نگران مباحثی هم که نمیرسید به این ازون نباشید قلم چی به اندازه ای دوره و ‌مرور داره که بعدا بخونیدش

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s-1998 نمایش پست ها
      سلام
      مدرسه نداری یعنی فارغ‌التحصیل هستی یا غیر حضوری گرفتی؟!

۱-تو از الان تا روز کنکور با پایه درسی صفر ریاضی و فیزیک روزی ۱۰ساعت ««مفید و با تمرکز»»بخون من قول میدم سه رقمی بشی،
      محمد فاضلی از آبان شروع کرد پایه اش هم توی ریاضی و فیزیک قوی نبود(میتونی درصد های سال اولشونو ببینی)شدن رتبه ۲۷۱منطقه

بعد از الان که ۸ماه مونده به کنکور میگی من نمیتونم ریاضی و فیزیک بخونم!!!!!!!
      خب از کتاب راحت تر در حد تشریحی شروع کن،،،قطعا میشه،،،

۲-توی سایت کانون چک کن ولی مطمن باش اگه از الان روزی ۱۰ساعت خوب بخونی به پزشکی دولتی میرسی

۳-اینو من نمیدونم

۴-من فکر نمیکنم از ماه مهر گزینشی خوندن درست باشه

از نظرم چون مدرسه نمیری نیاز داری به یه برنامه و ازمون تا به هوای اون هم توی جو درس باشید و هم برنامه اش کمکتون کنه
      برنامه دو هفته ای قلم چی خوبه
      از الان تا ازمون بعدی ۱هفته وقت دارید.یه سری مبحثش رو‌ انتخاب کنید و با عمق زیاد و تسلط بالا بخونید
      نگران مباحثی هم که نمیرسید به این ازون نباشید قلم چی به اندازه ای دوره و ‌مرور داره که بعدا بخونیدش

فارغ التحصیل. کنکور امسالم هم به دلیل اینکه اصلا نخوندم افتضاح دادم ولی عمومی ها عالی زدم
      فیزیک و ریاضی واقعا مشکله برام... اگه وقت اوردم چند فصل رو گزینشی میخونم. منبع خوبی هم براش سراغ ندارم که ساده و به خوبی توضیح بده

من برنامه ریزی خودمو دارم به برنامه هیچکدوم از موسسه ها نمیخوره تصمیم دارم فقط توی جامع هاشون شرکت کنم.
      اعتقاد دارم بهترین برنامه رو فقط خودت میتونی بریزی. حالا یه سری نکات و اصول هست که ار مشاور ها میشه یاد گرفت.

ممنون از پاسختون

شیمی رو چه کنم ؟ یه درسنامه خوب
      ویرایش توسط mobin7 : 30 مهر 1395 در ساعت 10:48

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      اگه بخوای ریاضی و فیزیک رو بذاری کنار پرستاری دولتی نمیاری احتمل قبولیت تو ازاد هم کمه یه سری به سایت کانون بزن
      کتاب همایش کلا عوض شده
      برا مفاهیم و نکته ها کتاب خط ویژه خوبه
      زیست چند سال اخیر سولات ترکیبی ازش میدن نمیشه جایی رو حذف کنی شیمی بعضی مبحثا اهمیتش کمتره میشه نخونی ولی اونم تعدادش کمه بخونی بهتره

وقت نیست کوکا دیر شروع کردم. فیزیک و ریاضی رو اگه وقت کردم که نمیکنم یه ناخونکی میزنم

منبع برا شیمی؟ گاج دارم ولی خب با درسنامه اش اوکی نیستم. تست میده تو جواب درسنامه داره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin7 نمایش پست ها
      فارغ التحصیل. کنکور امسالم هم به دلیل اینکه اصلا نخوندم افتضاح دادم ولی عمومی ها عالی زدم
      فیزیک و ریاضی واقعا مشکله برام... اگه وقت اوردم چند فصل رو گزینشی میخونم. منبع خوبی هم براش سراغ ندارم که ساده و به خوبی توضیح بده

من برنامه ریزی خودمو دارم به برنامه هیچکدوم از موسسه ها نمیخوره تصمیم دارم فقط توی جامع هاشون شرکت کنم.
      اعتقاد دارم بهترین برنامه رو فقط خودت میتونی بریزی. حالا یه سری نکات و اصول هست که ار مشاور ها میشه یاد گرفت.

ممنون از پاسختون

شیمی رو چه کنم ؟ یه درسنامه خوب
      ریاضی و فیزیک برای تشریحی فکر کنم گاج های سبز خوب باشن.(مطمن نیستم چون خودم نداشتم)
      حتما چند فصل رو گزینشی بخونید تا توی کنکور صفر نزنید

درسنامه شیمی از نظرم مبتکران و‌خیلی سبز هر دو کاملا درس نامه هاشون
      ولی از الان فکر نکنم درست باشه فیل شیمی بخرید برای درس نامه چون اون واسه جمع بندی هست و‌کامل نیست
      من خودم امسال برای دوم:مبتکران واجب
      سوم و پیش :خیلی سبز دارم

ولی درسنامه مبتکران ها کامل تر هست

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این هایی که میگن از عید شروع کردیم از مهر شروع کردیم یا....
      دو حالت بیشتر ندارن. یا میخوان بگن ما هوش بالایی داریم یا اینکه تبلیغ موسسه هست.
      میشه رتبه خوب اورد ولی نه در حد دو سه رقمی

امکان نداره بشه همه درس هارو توی این وقت کم خوند و بهش کاملا تسلط یافت.
      ویرایش توسط mobin7 : 30 مهر 1395 در ساعت 11:05

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز احساس نمی کنی کنکور رو زیادی سخت گرفتی؟؟؟!!! کسی ک تو پنج ماه نتونه کنکور رو تموم کنه مطمینا از پس پزشکی تو دانشگاه هم بر نمیاد

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام...شما طرز فکرت اشتباهه یعنی زیادی قضیه رو سخت میبینی اینکه بگی کنکور سخته و بخاطرش تلاشتو بیشتر کنی خوبه ولی شما اینقدر کنکورو سخت میبینی که از همین الان احساس میکنی وقت نیست و بازنده ای نمیخوام ناراحتت کنم ولی باور کن با این طرز فکر هر قدر هم که سوالات کنکور رو ساده بدن شما پاسخگو نیستی که نیستی چون تو ذهنت بد جور گندش کردی....فیلم های موفقیت در کنکور دکتر علیرضا آزمندیان رو ببین شاید به دردت خورد....
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به به چه انجمن فعالی
      نه من زیاد سخت نمیگیرم بازنده هم نمیبینم وگرنه اصلا تلاش نمیکردم برعکس خیلی هم امید و انگیزه دارم.
      حقبقته نمیرسم به بعضی از دروس

جواب سوالامو تقریبا گرفتم.
      پس کتاب همایش عمارلو زیست دو و سه (دوستان گفتن 92 قدیمی شده) و شیمی خط ویژه گاج (فقط برای درسنامه ) رو میگیرم.
      مناسبه؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      توصیه می کنم برای فیزیک حداقل پیش دو را بخوانید
      برای ریاضیات هم آمار و حد و مشتق و تابع و احتمال را از دست ندهید
      درباره ی حذف کردن اما...
      ببین اکثر دانش آموز ها و مشاور ها میگن حذف نکنین
      اما من خودم کسی بودم که فقط حذف می کردم
      اتفاقا توی کنکور هم خیلی مشکلی برام پیش نیومد
      من 40 درصد مطالب فیزیک رو خونده بودم، عین 40 درصد رو هم جواب دادم.
      من 80 درصد مطالب عربی رو خونده بودم، عین 80 درصد رو هم جواب دادم.
      کاری که کردم این بود که روی اون 40 درصد فیزیک خیلی کار کردم. توی آزمون ها هم هیچ کدوم از سوال های اون چهل درصد رو غلط نزدم.
      اما باز به خودت بر می گرده. اگه احتمال میدی که ممکنه حتی یک سوال رو از اون چهل درصد غلط بزنی، حذف نکن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zizo نمایش پست ها
      توصیه می کنم برای فیزیک حداقل پیش دو را بخوانید
      برای ریاضیات هم آمار و حد و مشتق و تابع و احتمال را از دست ندهید
      درباره ی حذف کردن اما...
      ببین اکثر دانش آموز ها و مشاور ها میگن حذف نکنین
      اما من خودم کسی بودم که فقط حذف می کردم
      اتفاقا توی کنکور هم خیلی مشکلی برام پیش نیومد
      من 40 درصد مطالب فیزیک رو خونده بودم، عین 40 درصد رو هم جواب دادم.
      من 80 درصد مطالب عربی رو خونده بودم، عین 80 درصد رو هم جواب دادم.
      کاری که کردم این بود که روی اون 40 درصد فیزیک خیلی کار کردم. توی آزمون ها هم هیچ کدوم از سوال های اون چهل درصد رو غلط نزدم.
      اما باز به خودت بر می گرده. اگه احتمال میدی که ممکنه حتی یک سوال رو از اون چهل درصد غلط بزنی، حذف نکن
      درسته به نظرم با کیفیت کار کنی بهتره. همه بامباحث رو بخونی بعد بهش تسلط نداشته باشی و نتونی تست بزنی به چه درد میخوره

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی در مورد منبع شیمی که گفتم نظری نداره؟ خوبه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن