خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 67
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

در مورد رتبه های تک رقمی کنکور

نمی دونم این نظر خوبیه یا نه ولی بیاین روزی درمورد یکی از رتبه های تک رقمی کنکور هر چی می دونیم بگیم...

اگه موافقین ریم...(توروخدا موافق باشین)

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      @zista
      برادر تو شروع کن تو دانشگاه تهران درس می خونی..

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عاغا سلام!حالتون خوبه؟به قوله تبریزی های عزیز یاخجی هستین؟

رتبه برتر...موفقیت.
      ..ترکندن...دانشگاه خوب.....اینده درخشان.....زندگی بهتر...

خوب اینا اصطلاحاتی ان که بیشتر بچه دوس دارنخو کی دوست نداره رتبه برتر شه؟؟کی دوس نداره دانشگاه خوب درس بخونه؟؟هان کی؟

خوب معلومه همه....همه دوس دارن....

ولی به این نکته توجه نمی کنن که عاغا اگه می خواهی باید بهاشو بدی...عزیز من باید به قول قدیمی ها پوست بندازی....

بعضی های ما اینقد توقعمون زیاد شده که می خواهیم بدون هیچ تلاشی(واقعا میگم ها!)بدون هیچ زجری بیام رتبه برتر شیم ...

نمیشه عاغا جون نمیشه بدون تلاش نمیشه...بدون سختی نمیشه....

بعضی بچه ها که دیگه عضو همه کانال های تلگرام و..هستن از صب تا شب پای نتن اون وقت می خوان دانشگاه خوب هم قبول شن...بعد کلی هم منت دارن که عاغا
      چرا این قد بی عدالتی میشه!چرا دلار گرون شده!چرا معدل فلان شده جلوی پیشرفت مارو گرفتن!چراسهمیه اونجور شد!

بابا باور کن موفقیت به این چیز ها نیست که...حالا درسته که یه تاثیریویی داره ولی با تلاشت با بیدار کشیدنت با نه گفتن های به موقعت با ....حل میشن..

بعضی از ماها فقط نشستم منتظر که همینجور یکی بیاد دستمونو بگیره..همین جور بست نشستیم که یه مشاور بیاد برنامه ریزی کنه واسمون....

مشاور درسته که بالاخره یه کمکی میکنه ولی اگه قرار باشه هر حرکتت بخوایی انجام بدی نظره مشاورو رو اعمال کنی دیگه خلاقیتی به وجود نمیاد ...

دم به ساعت مشاور که کنارت نیست کمکت کنه.....

باید پاشی ...عزم کنی.... رو پای خودت وای سی...

عاغا میدونی ویژگی های مشترک رتبه های برتر چین؟ا اولندش همیشه به حکمت های خدا که تو زندگیشون رقم میزنه میگن درسته و قبولش میکنن..دومندش با ارداه..ینی اگه اراده کنن یه کاری رو به پایان ببرن هیچی نمی تونه جلوشون وای سه..سومش تلاش گر بی مثال...چه شب ها بیدار موندن تا قولی رو که صبح زود به خودشون دادن پایان ببرنش...زجر دیده...عاغا برای هر مشکلی یا راهی میسازن یا راهی میابن...براشون نمیفرقه که مشکلش حله تسته تکواژ زبان فارسیه یا هندسه!

مثلا پشت کنکوری ها:دایم میگن عاغا فلان شده...چرا امسال نشده...

ولی بابا گذشته گذشته...الان هی گذشته رو به یادت میاری ک چه؟...الان چه دردی ازت دوا میشه اخه گله من؟؟

بابا تغیره فکر بدیم همه شکست های گذشته رو به فال نیک بگیریم...به جاییی که همش شکست های گذشته بشه مایه یه حسرت اونارو بکنیم مایه یه تجربه . پختگی....

بعد از این همه تجربه!یه برنامه شخصی بسازیم دیونه کننده!بهترین منبع هارو هم که میشناسیم خو فقط میمونه اراده انجامش که باید ارده رو تقویت کرد!

عاغا یه راه تقویت اراده میدونی چیه؟

اینکه مثلا غذای مورد علاقت چیه؟(
      عاغا من که قورمه سبزی!)مثلا میزاری جلوت دس بهش نمیزنی!(وای من اخ چه زجری) به خودت قول میدی که مثلا قورمه سبزیو تا دقیقه ای که تعیین کردی بهش دس نزنی...یا ...

خلاصه اولین قدم سعی کنیم ارادمون رو به تقویتونیم!

عاغا بیاین سرگرمی رو کنار بزارین این چند سال کنکور وقت واسه این کارا زیاده..

عاغا اونایی که کلاس میرن با تمام وجو تو کلاس باشن نه اینه فقط خودش تو کلاس باشه فکرش..

بیاین به هم کمک کنیم

بیاین مهربون باشیم

باور کنین دوران کنکور فقط درس خوندن نیست...یاد گرفتنه چه جوری با مشکلات کنار بیایم....قوی شیم تا در اینده در برابر مشکلات بیاستیم...

بیاین تمرین کنیم که اگه جلومون یه مشکلی سبز شد مثه یک فرمانده برنامه واسه نابودیش بریزیم...

هدفت والاست...به جاییی که از هدفمون به کاهیم به تلاشمون بیافزایم..

عاغا من خیلی حرفیدم شرمنده......
      ویرایش توسط zista : 28 مهر 1395 در ساعت 19:26

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بـجای اینـکه راجب اونـا بشینیـم حرف بزنیم نظر بدیم

وقتـشو میذاریم روی تستـ زدن و درس خـوندن تا خودِمون تَک رقمی بشیم تا سال بَعد یکی در مورده ما

توی همچین تاپیکی حرف بزنهـ

خُدافظ شما...من رفتـم درس بخونم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh-zahra نمایش پست ها
      بـجای اینـکه راجب اونـا بشینیـم حرف بزنیم نظر بدیم

وقتـشو میذاریم روی تستـ زدن و درس خـوندن تا خودِمون تَک رقمی بشیم تا سال بَعد یکی در مورده ما

توی همچین تاپیکی حرف بزنهـ

خُدافظ شما...من رفتـم درس بخونم
      من میزنم آخر تو رو خفه می کنم...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zista نمایش پست ها
      عاغا سلام!حالتون خوبه؟به قوله تبریزی های عزیز یاخجی هستین؟

رتبه برتر...موفقیت.
      ..ترکندن...دانشگاه خوب.....اینده درخشان.....زندگی بهتر...

خوب اینا اصطلاحاتی ان که بیشتر بچه دوس دارنخو کی دوست نداره رتبه برتر شه؟؟کی دوس نداره دانشگاه خوب درس بخونه؟؟هان کی؟

خوب معلومه همه....همه دوس دارن....

ولی به این نکته توجه نمی کنن که عاغا اگه می خواهی باید بهاشو بدی...عزیز من باید به قول قدیمی ها پوست بندازی....

بعضی های ما اینقد توقعمون زیاد شده که می خواهیم بدون هیچ تلاشی(واقعا میگم ها!)بدون هیچ زجری بیام رتبه برتر شیم ...

نمیشه عاغا جون نمیشه بدون تلاش نمیشه...بدون سختی نمیشه....

بعضی بچه ها که دیگه عضو همه کانال های تلگرام و..هستن از صب تا شب پای نتن اون وقت می خوان دانشگاه خوب هم قبول شن...بعد کلی هم منت دارن که عاغا
      چرا این قد بی عدالتی میشه!چرا دلار گرون شده!چرا معدل فلان شده جلوی پیشرفت مارو گرفتن!چراسهمیه اونجور شد!

بابا باور کن موفقیت به این چیز ها نیست که...حالا درسته که یه تاثیریویی داره ولی با تلاشت با بیدار کشیدنت با نه گفتن های به موقعت با ....حل میشن..

بعضی از ماها فقط نشستم منتظر که همینجور یکی بیاد دستمونو بگیره..همین جور بست نشستیم که یه مشاور بیاد برنامه ریزی کنه واسمون....

مشاور درسته که بالاخره یه کمکی میکنه ولی اگه قرار باشه هر حرکتت بخوایی انجام بدی نظره مشاورو رو اعمال کنی دیگه خلاقیتی به وجود نمیاد ...

دم به ساعت مشاور که کنارت نیست کمکت کنه.....

باید پاشی ...عزم کنی.... رو پای خودت وای سی...

عاغا میدونی ویژگی های مشترک رتبه های برتر چین؟ا اولندش همیشه به حکمت های خدا که تو زندگیشون رقم میزنه میگن درسته و قبولش میکنن..دومندش با ارداه..ینی اگه اراده کنن یه کاری رو به پایان ببرن هیچی نمی تونه جلوشون وای سه..سومش تلاش گر بی مثال...چه شب ها بیدار موندن تا قولی رو که صبح زود به خودشون دادن پایان ببرنش...زجر دیده...عاغا برای هر مشکلی یا راهی میسازن یا راهی میابن...براشون نمیفرقه که مشکلش حله تسته تکواژ زبان فارسیه یا هندسه!

مثلا پشت کنکوری ها:دایم میگن عاغا فلان شده...چرا امسال نشده...

ولی بابا گذشته گذشته...الان هی گذشته رو به یادت میاری ک چه؟...الان چه دردی ازت دوا میشه اخه گله من؟؟

بابا تغیره فکر بدیم همه شکست های گذشته رو به فال نیک بگیریم...به جاییی که همش شکست های گذشته بشه مایه یه حسرت اونارو بکنیم مایه یه تجربه . پختگی....

بعد از این همه تجربه!یه برنامه شخصی بسازیم دیونه کننده!بهترین منبع هارو هم که میشناسیم خو فقط میمونه اراده انجامش که باید ارده رو تقویت کرد!

عاغا یه راه تقویت اراده میدونی چیه؟

اینکه مثلا غذای مورد علاقت چیه؟(
      عاغا من که قورمه سبزی!)مثلا میزاری جلوت دس بهش نمیزنی!(وای من اخ چه زجری) به خودت قول میدی که مثلا قورمه سبزیو تا دقیقه ای که تعیین کردی بهش دس نزنی...یا ...

خلاصه اولین قدم سعی کنیم ارادمون رو به تقویتونیم!

عاغا بیاین سرگرمی رو کنار بزارین این چند سال کنکور وقت واسه این کارا زیاده..

عاغا اونایی که کلاس میرن با تمام وجو تو کلاس باشن نه اینه فقط خودش تو کلاس باشه فکرش..

بیاین به هم کمک کنیم

عاغا من خیلی حرفیدم شرمنده......

مرسی ...

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_amf نمایش پست ها
      مرسی ...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

ولی من منظورم ی چیز دیگه بود...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

منظورم این بود که هر دفعه یکی از رتبه های برتر رو انتخاب کنیم و در موردش حرف بزنیم...ازهمه چی...از کی شروع کرده..هر درس رو چ طور خونده و این حرفا

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من میزنم آخر تو رو خفه می کنم...

جملـه از لحـاظ دستـور ادبی دارای مشـکل میباشد

یا بـاید بگی میام میزنـمت یا بگـی میام خفـت میکنمـ...اینکـه میزنم خـفه میکنم دارای ایهـام میباشد

بـا تچکـر از اوجِ دقت و تـوجه شما

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      جملـه از لحـاظ دستـور ادبی دارای مشـکل میباشد

یا بـاید بگی میام میزنـمت یا بگـی میام خفـت میکنمـ...اینکـه میزنم خـفه میکنم دارای ایهـام میباشد

بـا تچکـر از اوجِ دقت و تـوجه شما
      نه دیگه این که مشکل نیست...ایهام که آرایست و آرایه ها باعث زیبایی کلام می شه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه دیگه این که مشکل نیست...ایهام که آرایست و آرایه ها باعث زیبایی کلام می شه
      باعث زیبایی بشه اما آدم رو دچار بحـران روحی ادبی نکـنه دیگه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      باعث زیبایی بشه اما آدم رو دچار بحـران روحی ادبی نکـنه دیگه
      من دوست دارم دیگران رو دچار بحران روحی کنم...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من دوست دارم دیگران رو دچار بحران روحی کنم...
      خُب اینم یکی از مشکلات بیماری های مازوخیسمی هست دیگه!! کاریش نمیشه کرد!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خُب اینم یکی از مشکلات بیماری های مازوخیسمی هست دیگه!! کاریش نمیشه کرد!
      فک کنم باید می گفتی سادیسم نه مازو خیسم

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن