خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

معرفی کتاب فروشی در اردبیل

سلام دوستان، من چند روز دیگه می خوام برم اردبیل و یه سری از منابع کمک درسی کنکورمو از اونجا تهیه کنم، دوستانی که اردبیل تشریف دارن میشه لطف کنین آدرس کتابفروشی های معتبر اردبیلو اینجا بنویسین، مرسی...

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Green Pulse نمایش پست ها
      سلام دوستان، من چند روز دیگه می خوام برم اردبیل و یه سری از منابع کمک درسی کنکورمو از اونجا تهیه کنم، دوستانی که اردبیل تشریف دارن میشه لطف کنین آدرس کتابفروشی های معتبر اردبیلو اینجا بنویسین، مرسی...
      سلام ؛ هماهنگ کن باهم بریم بخریم ، من آشنا دارم که بهت تخفیف هم میده

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      سلام ؛ هماهنگ کن باهم بریم بخریم ، من آشنا دارم که بهت تخفیف هم میده
      سلام، لطف می کنین بیاین تلگرام؟ 09378453811

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام، لطف می کنین بیاین تلگرام؟ 09378453811
      من فعلا گوشی ندارم ( فقط جمعه ها گوشی بر میدارم) ، هر وقت اردبیل اومدی بهم پیام بده هماهنگ شیم ، اینم ایدی منه تو تلگرام hamed70t

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      من فعلا گوشی ندارم ( فقط جمعه ها گوشی بر میدارم) ، هر وقت اردبیل اومدی بهم پیام بده هماهنگ شیم ، اینم ایدی منه تو تلگرام hamed70t
      باشه، مرسی، من فقط یه کتاب فروشی میشناسم تو اردبیل اونم زیر یه پاساژ موبایل فروشیه، نزدیک سرچشمه، غیر از اون کتابفروشی معتبر کجا هست تو اردبیل؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      باشه، مرسی، من فقط یه کتاب فروشی میشناسم تو اردبیل اونم زیر یه پاساژ موبایل فروشیه، نزدیک سرچشمه، غیر از اون کتابفروشی معتبر کجا هست تو اردبیل؟
      چندتا هست ، راهیان دانشگاه و دکتر شریعتی معروفاشن ولی این کسی که من همه ی کتابامو ازش گرفتم کنار رفاه تو چهارراه هست

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.
      من یه ماه هست اردبیل درس میخونم. آدرس کتابفروشی های اردبیل اینا هستن:

چهارراه امام خمینی طبقه زیرین بازار صفویه نبش خیابان اصلی کنار اون مغازه هایی که عسل و حلوا سیاه میفروشن 4 تا مغازه کتابفروشی هست که همه کتابهای کنکور رو دارن.
      میدان شریعتی به طرف سه راه دانش هم سه تا مغازه سمت راست خیابون هست که اونا هم همه کتابای کنکوری رو دارن و ارشیوشونم کامل هست.
      میدان شریعتی هم نمایشگاه کتاب دکتر شریعتی هست که کار اصلیش کتابهای دانشگاهی هست و کتاب کنکورم داره.
      خیابان دانشگاه روبروی پایگاه نیروی انتظامی هم کتابفروشی شریف هست که من همه کتابهای دانشگاهیمو از اونجا خریدم.
      خیابان سی متری پشت مصلی هم کلی کتابفروشی های کوچیک هست که کتابهای دست دوم میفروشن ولی بهتره ازشون نخری.
      چیزی که من در این یه ماه از این شهر دستگیرم شد اینه که حتی کتابفروشی ها هم فرق بین نسخه جدید و قدیم یه کتاب رو نمیدونن، داشتم از کتابفروشی سررسید میخریدم مشتری بهش میگفت من ویرایش جدید شیمی مبتکران رو میخام با یکم ترکی که بلدم فهمیدم طرف میگفت فرقی نداره که مگه فرمول شیمیایی عوض میشه که کتاب جدید و قدیم داشته باشه!!

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      سلام.
      من یه ماه هست اردبیل درس میخونم. آدرس کتابفروشی های اردبیل اینا هستن:

چهارراه امام خمینی طبقه زیرین بازار صفویه نبش خیابان اصلی کنار اون مغازه هایی که عسل و حلوا سیاه میفروشن 4 تا مغازه کتابفروشی هست که همه کتابهای کنکور رو دارن.
      میدان شریعتی به طرف سه راه دانش هم سه تا مغازه سمت راست خیابون هست که اونا هم همه کتابای کنکوری رو دارن و ارشیوشونم کامل هست.
      میدان شریعتی هم نمایشگاه کتاب دکتر شریعتی هست که کار اصلیش کتابهای دانشگاهی هست و کتاب کنکورم داره.
      خیابان دانشگاه روبروی پایگاه نیروی انتظامی هم کتابفروشی شریف هست که من همه کتابهای دانشگاهیمو از اونجا خریدم.
      خیابان سی متری پشت مصلی هم کلی کتابفروشی های کوچیک هست که کتابهای دست دوم میفروشن ولی بهتره ازشون نخری.
      چیزی که من در این یه ماه از این شهر دستگیرم شد اینه که حتی کتابفروشی ها هم فرق بین نسخه جدید و قدیم یه کتاب رو نمیدونن، داشتم از کتابفروشی سررسید میخریدم مشتری بهش میگفت من ویرایش جدید شیمی مبتکران رو میخام با یکم ترکی که بلدم فهمیدم طرف میگفت فرقی نداره که مگه فرمول شیمیایی عوض میشه که کتاب جدید و قدیم داشته باشه!!
      مرسی که وقت گذاشتینو آدرسشونو برام نوشتین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن