خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Exclamation با این شرایط پزشکی تهران میتونم؟

عاغامن روستایی ام.چن سال ازدرس دوربودم.سهمیه منطقه3دارم.امانمیدونم به نفعمه یاضررم.بسیاردرانجمن گشتم ولی جواب پیدانکردم.هدفم پزشکی تهران یابهشتیه گرچه خنده داربنظرمیرسه.ولی اگه کسی واقعامیدونه کمک کنه خیلی منتظرم.

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خ برام مهمه.میخام واقعیتوبدونم.کاری نداشته باشیدبه ضعیف بودن شرایط روستا.سپاس ازکسایی که منوآگاه میکنن.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش میتونی بستگی به معدل نهاییتم داره و سطح امادگیت الان یه ازمون کانون شرکت کن تا دستت بیاد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اصغرکنکوری نمایش پست ها
      عاغامن روستایی ام.چن سال ازدرس دوربودم.سهمیه منطقه3دارم.امانمیدونم به نفعمه یاضررم.بسیاردرانجمن گشتم ولی جواب پیدانکردم.هدفم پزشکی تهران یابهشتیه گرچه خنده داربنظرمیرسه.ولی اگه کسی واقعامیدونه کمک کنه خیلی منتظرم.
      سهمیه منطقه 3 به نفعته
      حالا چرا تهران؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اگه منظورت اینه که روستایی هم میتونه پزشکی تهران قبول شه ؟ که جوابت صد درصد بله هست ! میتونی لیست قبولی های 95 رو ببینی چنتا روستایی بودن !
      اگه منظورت اینه سهمیه 3 به سودته یا نه ؟ که بازم بله
      درضمن ؛ هیچم خنده دار به نظر نمیرسه !!! چرا ؟ خب معلومه , بازم تشریف ببریدد ببینید چند نفر روستایی دانشگاه تهران قبول شدن , تازه چنتاشون هم فارغ از تحصیل چندساله بودن !
      بقیش بستگی به خودت داره که باورش داری هدفت رو ؟ باور داری خودت رو ؟ موفق باشی
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بببین به نفعه.
      بچه های منطقه 1 امکانات زیادی دارن و طبیعتا درصدای بالایی میزنن واسه اینکه عدالت رعایت بشه اومدن یه قانون گذاشتن بچه های مناطق مختلف رو که امکانات مختلفی دارن جدا کردن و داخل 3 دسته قرار دادن.
      منطقه 3 چون درصدا پایین تره رتبه اوردنش اسون تره .شاید با درصدایی که میزنی توی منطقه 3 رتبه 2000 بیاری همون درصدا رو توی منطقه 2 بزنی میای روی 5000 و توی منطقه 3 تقریبا 7000 .البته مثال بود
      برو سایت کانون کارنامه مناطق مختلف رو زده ببین توی منطقه 3 رتبه زیر 1000 چه درصدایی رو زده همون رتبه رو با منطقه 2 و 1 مقایسه کن

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      متاسفانه کانون خیلی دوره.معدلم19.65صدمه.زمین وریاضیوهیفده شدم شیمی18بقیه خوب.کسی خبرداره دقیقاسهمیه هاچطورن؟گیج شدم.یکی میکه 1خوبه یکی میگه2خوبه یکی میکه3کشوری مناسبی میاره.چطوریه؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنونم.میدونم کشوریم پایینترمیاد وهمینطورمیدونم که میتونم.ناامیدنیستم.چون امیدوارم پرسیدم.فقط ازاین میترسم که چرااینقدرپذیرش از3کمه.کارنامه اروکه دیدم ترسیدم.هم تهران هم بهشتی.اصلاپزشکی هرجایی.اینطوری به ضررم نیس؟؟تواینش موندم.

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نام درس
      چند از 10 درصد
      ادبيات فارسي 7 70.7%
      عربي 6 61.4%
      معارف 8 77.4%
      زبان 5 46.7%
      زمين شناسي 1 0%
      رياضيات 5 52.3%
      زيست شناسي 6 63.3%
      فيزيك 4 37.8%
      شيمي 3 32.4%
      ---------------------------------------
      نام درس
      چند از 10 درصد
      ادبيات فارسي 7 70.7%
      عربي 7 66.7%
      معارف 9 86.7%
      زبان 6 56%
      زمين شناسي 1 0%
      رياضيات 5 54.5%
      زيست شناسي 6 62%
      فيزيك 6 63.4%
      شيمي 6 55.3%
      ----------------------------------------
      نام درس
      چند از 10 درصد
      ادبيات فارسي 7 74.7%
      عربي 6 64%
      معارف 5 54.7%
      زبان 9 88%
      زمين شناسي 1 0%
      رياضيات 5 53.4%
      زيست شناسي 6 55.2%
      فيزيك 7 65.6%
      شيمي 6 56.2%

هر 3 تا رتبه 1000 هستن اولی منطقه 3 دومی منطقه 2 و سومی منطقه 1 هر 3تام پزشکی میخونن.
      خودتو درصدا رو مقایسه کن ببین به نفعته یا نه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      متاسفانه کانون خیلی دوره.معدلم19.65صدمه.زمین وریاضیوهیفده شدم شیمی18بقیه خوب.کسی خبرداره دقیقاسهمیه هاچطورن؟گیج شدم.یکی میکه 1خوبه یکی میگه2خوبه یکی میکه3کشوری مناسبی میاره.چطوریه؟؟؟
      خب تو رتبه معلومه منتطقه 3 بهتره ! مثلا تو منتطقه 3 همین امسال با انتخاب رشته درست با رتبه تقریبا 200 منتطقه 3 پزشکی تهران داشتیم ! که یه کم عجیبه که تو منتطفه 1 و 2 اینجوری نیست ! در ضمن رتبه کشوری از منتطقه جداست ! خب اینکه پذیرش کمه به خاطر اینکه تو منتطقه 3 معمولا کمتر درس میخونن و رتبه خوب کمتر میارن ولی اگه به درصد ها توجه کنی میبینی که مثلا کسی که رتبه 200 تو منتطقه 2 داشته با 200 منطقه 3 چقدر فرق داره که اونیکه تو منتطقه 2 بوده درصدهاش خیلی بالا تر بوده ...

منتطقه 3 به خاطر امکانات پایینی که داره از لحاظ رتبه و درصد به نفعته 100 درصد !

معدلت هم عالیه ! برنامه ازمون قلم چی رو از سایت بگیر و طبق همون برنامه پیش برو هر هفته که ازمون داری سوالات رو دانلود کن و تو خونه بررسی کن ! فقط درگیر مسائل حاشیه نشو به کار خودت ادامه بده و هدفت خوندن دقیق اون مبحث باشه و فقط دور نگاری به هدفت داشته باش ولی از الان به مثلا پزشکی تهران فک نکن ...

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بله می تونید پزشکی تهران بیارید

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم.میدونم کشوریم پایینترمیاد وهمینطورمیدونم که میتونم.ناامیدنیستم.چون امیدوارم پرسیدم.فقط ازاین میترسم که چرااینقدرپذیرش از3کمه.کارنامه اروکه دیدم ترسیدم.هم تهران هم بهشتی.اصلاپزشکی هرجایی.اینطوری به ضررم نیس؟؟تواینش موندم.
      ببین رتبه کشوری چیزیه که با تمام کشور مقایسه میشی خب منطقه 3 درصدا کلا کمتره پس رتبه کشوری هم کمتره بعلاوه اصلا رتبه کشوریت مهم نیست
      بشین بخون منطقه 3 بودن بهتره واسه کسی که میخواد بخونه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​تاثیر معدل ک تا سال 97 بصورت مثبت خواهد بود حالا چ معدلت 20 باشه چ 19 مهم نیست...برای خوندن هم مدرسه نداری 3 برابر یه دانش اموز وقت داری..9 ماهم مونده تا کنکور 7 ماه مشتی بخون برو جلو دوماهم تست شک نکن نتیجه میگیر...یادت دباشه پزشکی تهران بهشتی ایران کرج فرق زیادی ندارن...منم منطقه سه هستم رتبه اوردن بسی اسان تره...

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عاغاممنونم ازهمگی.بازم اگه کسی بودواطلاعاتی داشت ممنون میشم.اگه خودتونوجای منبذاریدمیفهمیدچقدربرام مهمه این قضیه.من آخرین شانسمه کنکور.خوب شروع کردم.تااینجاکه فهمیدم سهمیمم به نفعمه.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تاثیرچرامثبته؟؟؟من منتظرخبراینم هستم خیلی.ازکجافهمیدید؟معدل قبلیم19هس باترمیم وبدبختی شد19.60که اونم ثبت نکردن نامردا.اصلاجایگزین نشد.نی همون قبلیه برام ثت شده والان که فعلاشدم19.کاش مثبت باشه ک خ برام عال میشه.است بچه های بامعرفتخ منونم.اماامعدلم هم چقدشاس دارم؟یعنیاگه خدنکرده قطعی بشه چقدشانس دارم؟بخداهمه تلاشمودارم میکنم منظرچیزی نستم شروع کنم فقط زیادسردرنمیارم.خی خیل متشکرم ازهمه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن