خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 78
    1. Top | #1
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

ماندن یا رفتن؟مسئله این است لطفا راهنمایی کنید

سلام دوستان عزیز امیدوارم که تا الان به هدفتون رسیده باشین و اگر هم هنوز نرسیدین هرچه زودتر برسین(امین)
      دوستان من امسال پشت کنکوری بودم و واقعا برخلاف پارسال که لای کتابمو باز نکرده بودم به دلیل تنگی وقت و یه سری مشکلات تلاش کردم و تمام توانمو گذاشتم و حتی تا روز قبل از کنکور تا حد زیادی امیدوار بودم که به هدفم (سه رشته ی اول تجربی) میرسم خیلی از کنکورم راضی بودم ولی رتبم دقیقا برخلاف اون چیزی که فکرشو میکردم و انتظارشو نداشتم شد طوری که هنوزم وقتی بهش فک میکنم نمیتونم باهاش کنار بیام
      از اونجایی که فقط این سه رشته رو میخواستم تو انتخاب رشتم فقط این 3 تارو هرجا و هر دانشگاهی که فکرشو بکنین زدم ولی نشد وقتی ازاد اومد چن تاشو این سه رشته زدم ولی از اونجایی که ساله دوم بودم و شرایط روحیم زیاد خوب نبود یه چن تا رشته ی کارشناسی زدم شیمی دارویی چون نسبت به بقیه به نظرم بهتر و جدید تر بود اونو اول زدم و واحد علوم دارویی قبول شدم ولی بعدش فهمیدم که از همین امسال بدون کنکورشو اوردن وقتی اینو شنیدم و به تلاش خودم فک کردم پشیمون شدم و نرفتم موندم تکمیل ظرفیت که بقیه رشته های کارشناسی رو بزنم

الانم به احتمال زیاد ازمایشگاه تنکابن قبول میشم ولی کلا از پارسال که تصمیم گرفتم بمونم قرار بود که اگه قبول نشدم این سه تارو برم خارج بخونم ولی امسال به دلایلی نمیتونم برم خونوادم میگن بمون ولی احساس خستگی و ناامیدی دارم که اگم امسال بمونم
      همین اش و همین کاسه قبول نمیشم و فقط وقتمو تلف کردم

من پیش خودم گفتم که اگه همین ازمایشگاه رو قبول شدم برم وقتی شرایط خارج واسم مهیا شد که به احتمال زیاد تا ساله دیگه میشه دانشگاهو ول کنم برم خارج چون اطرافیانم مدام بهم میگن که اگه هرچیزی جز این سه رشته بری پشیمون میشی خب منم میگم من که نمیتونم ساله بعدم قبول شم با این شرایط کنکور میرم دانشگاه پشیمونم شدم میرم خارج

حالا میخواستم نظر شمارو بدونم که به نظرتون چیکار کنم به حرف خونوادم گوش کنم یا کاری که گفتمو بکنم؟

2. Top | #2
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا کمکم کنید به شدت به راهنمایی هاتون نیاز دارم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما که میگی اگر بخونمو یه سال و قبول نشم وقتم رو تلف کردم

میخوام بپرسم دقیقا میخوای چیکار کنی تو این یه سال غیر از درس خوندن که وقتتو تلف نکنه

یعنی من موندم امثال ما و شما دقیقا غیر از درس خوندن چکاره دیگ ای میتونیم انجام بدیم که وقتی ب درس میرسیم میشه وقت تلف کردن؟

4. Top | #4
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه من منظورم این نبود که درس خوندن وقت تلف کردنه میگم خسته شدم دیگه زیاد تمایلی به خوندن ندارم و حس میکنم که اگر هم بخونم نتیجه نمیگیرم با این شرایط کنکور منظورم اینه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elL نمایش پست ها
      نه من منظورم این نبود که درس خوندن وقت تلف کردنه میگم خسته شدم دیگه زیاد تمایلی به خوندن ندارم و حس میکنم که اگر هم بخونم نتیجه نمیگیرم با این شرایط کنکور منظورم اینه
      دوست عزیز درستو بخون اینقد هم دنبال حاشیه نباش

هی نمیتونم نمیتونم راه ننداز واسه خودت....بقیه که دارن میخونن مث تو هستن فک نکن از اسمون افتادن یا ادمای خاص و ویژه ای هستند

6. Top | #6
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یعنی به نظر شما با اینکه یه سال موندم یه سال دیگم بمونم؟و اینکه بخوام برم خارج و اینارو بیخیال شم؟

7. Top | #7
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دیگر دوستان لطفا نظر بدین دوس دارم نظرات دیگران رو هم بدونم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      برو خارج بابا الکی عمرت توی این ...
      هدر نده
      من دارم تمام سعیم رو میکنم که برم اونور
      حالا شما که شرایطش رو داری و اینجا موندی !!!!!!!!!!!!
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

9. Top | #9
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The JoKer نمایش پست ها
      برو خارج بابا الکی عمرت توی این ...
      هدر نده
      من دارم تمام سعیم رو میکنم که برم اونور
      حالا شما که شرایطش رو داری و اینجا موندی !!!!!!!!!!!!
      یعنی به نظرتون برم همون ازمایشگاه رو بخونم شرایط خارج واسم مهیا شد برم؟دیگه یه سال نمونم؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      یعنی به نظرتون برم همون ازمایشگاه رو بخونم شرایط خارج واسم مهیا شد برم؟دیگه یه سال نمونم؟
      فقط یرین اون ور حالا هر جور شده برین
      من دوستایه زیادی داشتم که رفتن
      تازه فهمیدن زندگی بعنی چی !!!!!
      اما حالا ما ...
      فقط عمرمون رو داریم از دست میدیم
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بستگی به تلاش خودت داره. اگه واقعا به نظرت میتونی بخونی بمون اگه نه برو! کسی بهتر از خودت روحیاتتو نمیشناسه!!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      الان اگر ازمایشگاه بخونین چند درصد احتمال داره برین ؟
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز امیدوارم که تا الان به هدفتون رسیده باشین و اگر هم هنوز نرسیدین هرچه زودتر برسین(امین)
      دوستان من امسال پشت کنکوری بودم و واقعا برخلاف پارسال که لای کتابمو باز نکرده بودم به دلیل تنگی وقت و یه سری مشکلات تلاش کردم و تمام توانمو گذاشتم و حتی تا روز قبل از کنکور تا حد زیادی امیدوار بودم که به هدفم (سه رشته ی اول تجربی) میرسم خیلی از کنکورم راضی بودم ولی رتبم دقیقا برخلاف اون چیزی که فکرشو میکردم و انتظارشو نداشتم شد طوری که هنوزم وقتی بهش فک میکنم نمیتونم باهاش کنار بیام
      از اونجایی که فقط این سه رشته رو میخواستم تو انتخاب رشتم فقط این 3 تارو هرجا و هر دانشگاهی که فکرشو بکنین زدم ولی نشد وقتی ازاد اومد چن تاشو این سه رشته زدم ولی از اونجایی که ساله دوم بودم و شرایط روحیم زیاد خوب نبود یه چن تا رشته ی کارشناسی زدم شیمی دارویی چون نسبت به بقیه به نظرم بهتر و جدید تر بود اونو اول زدم و واحد علوم دارویی قبول شدم ولی بعدش فهمیدم که از همین امسال بدون کنکورشو اوردن وقتی اینو شنیدم و به تلاش خودم فک کردم پشیمون شدم و نرفتم موندم تکمیل ظرفیت که بقیه رشته های کارشناسی رو بزنم

الانم به احتمال زیاد ازمایشگاه تنکابن قبول میشم ولی کلا از پارسال که تصمیم گرفتم بمونم قرار بود که اگه قبول نشدم این سه تارو برم خارج بخونم ولی امسال به دلایلی نمیتونم برم خونوادم میگن بمون ولی احساس خستگی و ناامیدی دارم که اگم امسال بمونم
      همین اش و همین کاسه قبول نمیشم و فقط وقتمو تلف کردم

من پیش خودم گفتم که اگه همین ازمایشگاه رو قبول شدم برم وقتی شرایط خارج واسم مهیا شد که به احتمال زیاد تا ساله دیگه میشه دانشگاهو ول کنم برم خارج چون اطرافیانم مدام بهم میگن که اگه هرچیزی جز این سه رشته بری پشیمون میشی خب منم میگم من که نمیتونم ساله بعدم قبول شم با این شرایط کنکور میرم دانشگاه پشیمونم شدم میرم خارج

حالا میخواستم نظر شمارو بدونم که به نظرتون چیکار کنم به حرف خونوادم گوش کنم یا کاری که گفتمو بکنم؟
      هیچ کس نمیتونه بگی جز3رشته پشیمون میشی واقعابایداین طرزتفکربایدبرداشته شه مگه توسال بیشتراز4000نفرپزشکی میرن پس این همه آدم بایدبمونن وپیربصن،بااین تفکراشتباه حداقل یک سال ازعمرمن بلکه ازعمرخیلی هاالکی میره.......

14. Top | #14
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The JoKer نمایش پست ها
      فقط یرین اون ور حالا هر جور شده برین
      من دوستایه زیادی داشتم که رفتن
      تازه فهمیدن زندگی بعنی چی !!!!!
      اما حالا ما ...
      فقط عمرمون رو داریم از دست میدیم

اره اتفاقا منم دوستام زیاد رفتن اون ور شاید انقد تو فکر اون ورم دوس ندارم بمونم نمیدونم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      من که به درجه ای رسیدم که همه ی خوابام زندگی اون ور رو روایت میکنه
      فکر میکنم یواش یواش دارم دیوونهمیشم
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)