خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

منبع فیزیک بین پایه خیلی سبز یا پایه نشر الگو

سلام دوستان علارقمی که دوست ندارم تایپیک حاشیه ای منابع رو بزنم ولی مجبور شدم تو این درس

من فیزیک پایه گاج رو دارم مربوط به سال 93 و تغییرات جدیدی انجام شده در کتاب های درسی فیزیک پایه ! رو نداره ! حالا به عنوان یه منبع دیگه از فیزیک خیلی سبز استفاده کنم یا نشر الگو؟

چون مشکل اصلیم با گاج تیپ بندیشه ! یعنی تو هر فصل 20 تا 30 تا سرتیتر که باعث میشه حجم کتاب زیاد بشه و از فیزیک زده شم ! خیلی سبز نمونه اش رو دیدم تقریبا عین گاج بود هم تست های و هم درس نامه !ولی خوبیش این بود که مطابق دقیق کنکور 96 بود !

حالا دو دله شدم رو نشر الگو چون هم درس نامه کلی داره و هم تست هاش تالیفی تر شده ! حالاچند تا سوال نشر الگو مطابق با کنکور 96 فیزیک 1 و 2 و3 رو ویرایش کرده ؟ درس نامه اش جوری هست که بشه بهش اعتماد کرد چون تو سایت نشر الگو زده منبع جمع بندی ! تست های تالیفی که اورده استاندارد هستند ؟ سطحش چجوریه؟

خودم نظرم اینکه با درس نامه و تست های نشر الگو پیش برم و در کنارش هم تست های ستاره دار فیزیک پایه گاج رو بزنم ؟

حالا دوستانی که این دو کتاب رو داشتند لطفا راهنمایی کنید ممنون ! بازم ببخشید تایپیک تکراری بود

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گاج!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگه فیزیکت خیییییییلی خوبه نشرالگو+تستای کنکور رو کار کن
      اگه خوب یا متوسطی خیلی سبز رو کارکن
      من کلا از گاج خوشم نمیاد،خودم واس سوم مبتکران کار میکنم وااااقعا عالیه اولش شک داشتم ولی وقتی گرفتم دیدم که هم تستای مناسبی داره و سختیش در حد کنکوره و سوالای کنکور از دهه هفتاد تا الان و داره،هم پاسخ تشریحیش عالیه واس منی که واس سوم بوق بوق بودم الان قشنگ 60 درصد میزنم
      و من الله توفیق

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Iman1997 نمایش پست ها
      سلام دوستان علارقمی که دوست ندارم تایپیک حاشیه ای منابع رو بزنم ولی مجبور شدم تو این درس

من فیزیک پایه گاج رو دارم مربوط به سال 93 و تغییرات جدیدی انجام شده در کتاب های درسی فیزیک پایه ! رو نداره ! حالا به عنوان یه منبع دیگه از فیزیک خیلی سبز استفاده کنم یا نشر الگو؟

چون مشکل اصلیم با گاج تیپ بندیشه ! یعنی تو هر فصل 20 تا 30 تا سرتیتر که باعث میشه حجم کتاب زیاد بشه و از فیزیک زده شم ! خیلی سبز نمونه اش رو دیدم تقریبا عین گاج بود هم تست های و هم درس نامه !ولی خوبیش این بود که مطابق دقیق کنکور 96 بود !

حالا دو دله شدم رو نشر الگو چون هم درس نامه کلی داره و هم تست هاش تالیفی تر شده ! حالاچند تا سوال نشر الگو مطابق با کنکور 96 فیزیک 1 و 2 و3 رو ویرایش کرده ؟ درس نامه اش جوری هست که بشه بهش اعتماد کرد چون تو سایت نشر الگو زده منبع جمع بندی ! تست های تالیفی که اورده استاندارد هستند ؟ سطحش چجوریه؟

خودم نظرم اینکه با درس نامه و تست های نشر الگو پیش برم و در کنارش هم تست های ستاره دار فیزیک پایه گاج رو بزنم ؟

حالا دوستانی که این دو کتاب رو داشتند لطفا راهنمایی کنید ممنون ! بازم ببخشید تایپیک تکراری بود
      تاپیکای دیگه رو بالا میاوردی بهتر بود. کتابا همشون خوبن چه گاج چه الگو چه خیلی سبز. من همشونو دیدم اینو میگم.
      در مورد درسنامه خیلی سبز و الگو هر دوشون عالین. اما خب درسنامه الگو امکان داره دانش آموزای ضعیف رو یکمی اذیت کنه. واسه افراد سطح بالا خوبه. از نظر درسنامه من خیلی سبز رو ترجیح میدم.
      در مورد تست هم باید بگم هیچ کتابی رغیب الگو نیست!...اگه دنبال درصد خیلی بالا میگردین الگو بخرین...تست های خیلی سبز هم به مراتب از گاج بهتره .تالیفی استاندرد هم زیاد داره.
      اگه کتاب خریدین دیگه کلا گاج رو کنار بزارین. چون سوال آبکی توش زیاده بخصوص تست های آزاد . اگه وقت کردین یه قدم تا صدش رو یه نگاهی بندازین.
      درضمن اینم بگم که خیلی سبز پایش خوبه اما پیش دانشگاهیش زیاد جالب نیست.
      زیادم درگیر منابع نباشین. یه سر برین کتابخونه خودتون مقایسه کنین میفهمین.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط peyman.rafiei نمایش پست ها
      تاپیکای دیگه رو بالا میاوردی بهتر بود. کتابا همشون خوبن چه گاج چه الگو چه خیلی سبز. من همشونو دیدم اینو میگم.
      در مورد درسنامه خیلی سبز و الگو هر دوشون عالین. اما خب درسنامه الگو امکان داره دانش آموزای ضعیف رو یکمی اذیت کنه. واسه افراد سطح بالا خوبه. از نظر درسنامه من خیلی سبز رو ترجیح میدم.
      در مورد تست هم باید بگم هیچ کتابی رغیب الگو نیست!...اگه دنبال درصد خیلی بالا میگردین الگو بخرین...تست های خیلی سبز هم به مراتب از گاج بهتره .تالیفی استاندرد هم زیاد داره.
      اگه کتاب خریدین دیگه کلا گاج رو کنار بزارین. چون سوال آبکی توش زیاده بخصوص تست های آزاد . اگه وقت کردین یه قدم تا صدش رو یه نگاهی بندازین.
      ممنون از توضیحات !

فقط نشر الگو نمیدونید چاپ جدیدش تغییرات جدید کتاب درسی رو اعمال کرده؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Iman1997 نمایش پست ها
      ممنون از توضیحات !

فقط نشر الگو نمیدونید چاپ جدیدش تغییرات جدید کتاب درسی رو اعمال کرده؟
      تغییرات کتاب درسی رو بررسی نکردم.
      وقتی کنکور 95 رو آورده یعنی تغییرات کتاب درسی اعمال شده دیگه...اینو معمولا اکثر انتشارات آپدیت میکنن. خیالت راحت

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هردوتاشو دارم.بهترین کار اینه تست های ستاره دار میکرو گاج رو حل کنی بعد بیای سراغ الگو .الگو امکان نداره کسی بعنوان اولین منبع ازش استفاده کنه و جواب بده همرو.
      خیلی سبز هم بین این دوتاست

10. Top | #10
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط peyman.rafiei نمایش پست ها
      داداش پايه جديد گاج رو ديدي؟ ميگن عوض شده

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza0 نمایش پست ها
      داداش پايه جديد گاج رو ديدي؟ ميگن عوض شده
      آره. تو سایت گاج هست.
      تست هاش یکم بهتر شده نسبت به قبل.
      اگه میخوای استفاده کنی چاپ جدیدشو بخری بهتره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من این دو تا کتابو نداشتم ولی فکر میکنم کتاب گاج نقره ای پایه کتاب خیلی خوبی باشه و توضیحاتش بسیار روان هستن
      گاهی یادمان می رود روز هایی که منتظر عبور آن ها هستیم بخشی از عمرمان هستند

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      من خیلی سبز رو داشتم اما نشر الگو رو نه
      در مورد خیلی سبز میتونم کمکتون کنم
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن