خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question **** رفـع یـک ابـهام پـرتکـرار ****

***رفع یک ابهام پرتکرار***
      برای شرکت در کنکور دوم؛

1. قبولی خرداد 95 که مرداد 95 هجده سالش تمام میشود(قبولی قبل از مشمولیت)←تا شهریور96 معافیت دارد .

2.قبولی شهریور 95 که مرداد 95 هجده سالش تمام شده(قبولی بعد از مشمولیت)←تا شهریور96 معافیت دارد.

●آیا هردو جمله صحیح است؟
      ○ و آیا نیاز به گرفتن برگه معافیت از پلیس+۱۰ هست؟

من قبولی خرداد 95 ام و شهریور 95 هجده سالم تمام شد(متولد۷۷)~قبولی قبل از مشمولیت؛ حالا میخوام 96 کنکور بدم چکار کنم؟
      "هنوز معافیت نرفتم دنبالش...

ویرایش توسط konkoor096 : 26 مهر 1395 در ساعت 12:41

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا تا جایی که شنیدم چه با معافیت تحصیلی چه بدون معافیت تحصیلی فرد میتونه دو بار کنکور بده / اما اینم بگم که شما چون فارغ التحصیل هستین دیگه مدرسه برای معافیت تون به پلیس +10 نمی نویسه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برگه معافیت من زده تا دی ماه 96 معافم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor096 نمایش پست ها
      ***رفع یک ابهام پرتکرار***
      برای شرکت در کنکور دوم؛

1. قبولی خرداد 95 که مرداد 95 هجده سالش تمام میشود(قبولی قبل از مشمولیت)←تا شهریور96 معافیت دارد .
      2.قبولی شهریور 95 که مرداد 95 هجده سالش تمام شده(قبولی بعد از مشمولیت)←تا شهریور96 معافیت دارد.

●آیا هردو جمله صحیح است؟
      ○ و آیا نیاز به گرفتن برگه معافیت از پلیس+۱۰ هست؟

بله هردو درسته من خودم قبولی خرداد بودم و متولد شهریور بهم برگه معافیت تحصیلی ندادن دوستم یکی از درساش رو انداخت معافیت گرفت تا 97 !

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه!!
      یکی منو روشن کنه قضیه چیه ؟؟؟
      اخه منم معاف هستم.
      مرسی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      برگه معافیت من زده تا دی ماه 96 معافم
      از اون لحظه ای که پیش دانشگاهی رو خوندی و تموم کردی اون برگه باطل شده و معافیتت به اتمام رسیده و مهلت یک ساله برای ارسال دفترچه آغاز شده.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      والا تا جایی که شنیدم چه با معافیت تحصیلی چه بدون معافیت تحصیلی فرد میتونه دو بار کنکور بده / اما اینم بگم که شما چون فارغ التحصیل هستین دیگه مدرسه برای معافیت تون به پلیس +10 نمی نویسه
      نه اینطور نیست سازمان نظام وظیفه هیچ کاری با تعداد کنکور فرد نداره. تنها مساله ای که برای نظام وظیفه مهم نیست ارسال دفترچه یا اخد معافیت تحصیلی مجدد برای دانشگاه در مهلت یک ساله پس از فراغت از تحصیل هست.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

نه اینطور نیست سازمان نظام وظیفه هیچ کاری با تعداد کنکور فرد نداره. تنها مساله ای که برای نظام وظیفه مهم نیست ارسال دفترچه یا اخد معافیت تحصیلی مجدد برای دانشگاه در مهلت یک ساله پس از فراغت از تحصیل هست.
      یعنی چی یعنی من نمیتونم کنکور بدم چون دی 76ام؟؟؟؟؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

یعنی چی یعنی من نمیتونم کنکور بدم چون دی 76ام؟؟؟؟؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان بیخیال این برگ معافیت شید .
      من زنگ زدم به یکی از دوستان پدرم که تو نظام وظیفه هستن.
      گفت ک مشکلی نیست میتونی راحت 2 بار کنکور بدی .
      گفت ک ب اندازه موهای سرت راه برا پیچوندن سربازی هست

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فکر کنم باید معافیت تحصیلی بگیری ! شما تا اخر شهریور فقط دانش اموز مدرستون حساب میشدید....

میتونی زنگ بزنی نظام وظیفه بپرسی.... کسایی که من میشناسم (95 اولین کنکور) همه گرفتن خودم هم اخر تابستون گرفتم و تا مهر 97 معافیت تحصیلی دارم. اول باید بری مدرسه بعد اداره ناحیه بعد هم پلیس +10 که یه برگه بهت میدن ک کد سخا(؟؟) توشه واسه موقع ثبت نام کنکور (واسه قسمت وضیعت نظام وظیفه)

کامل مطمئن نیستم ک لازمه یا نه...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gonahkar نمایش پست ها
      دوستان بیخیال این برگ معافیت شید .
      من زنگ زدم به یکی از دوستان پدرم که تو نظام وظیفه هستن.
      گفت ک مشکلی نیست میتونی راحت 2 بار کنکور بدی .
      گفت ک ب اندازه موهای سرت راه برا پیچوندن سربازی هست

یعنی اون دوحالتی که اول نوشتم فرقی نمیکنه؟ میشه بپرسی؟
      دمت گرم....

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا الان یکی به من بگه من که متولد فروردین 77 هستم میخوام کنکور سومم رو بدم باید چیکار کنم . اصلا میتونم کنکور بدم یا نه ؟

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان باور کنین تعداد کنکور هیچ ربطی به نظام وظیفه نداره. هرکی گفته باشه نظام وظیفه اجازه میده یا نمیده در کنکور شرکت کنی اشتباه گفته. در هیچ کجای آئین نامه های نظام وظیفه از شرکت در کنکور حرفی به میان نیومده.
      شما وقتی بعد از هجده سالگی پیش دانشگاهی رو تموم کردی یک سال مهلت داری دفترچه رو ارسال کنی. تو این یه سال هم میتونی وارد دانشگاه بشی چه با کنکور بدون کنکور چه با پول چه با زور و تهدید با هر روشی دلت خواست میتونی وارد دانشگاه بشی و تعداد کنکور هم دخلی نداره.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان باور کنین تعداد کنکور هیچ ربطی به نظام وظیفه نداره. هرکی گفته باشه نظام وظیفه اجازه میده یا نمیده در کنکور شرکت کنی اشتباه گفته. در هیچ کجای آئین نامه های نظام وظیفه از شرکت در کنکور حرفی به میان نیومده.
      شما وقتی بعد از هجده سالگی پیش دانشگاهی رو تموم کردی یک سال مهلت داری دفترچه رو ارسال کنی. تو این یه سال هم میتونی وارد دانشگاه بشی چه با کنکور بدون کنکور چه با پول چه با زور و تهدید با هر روشی دلت خواست میتونی وارد دانشگاه بشی و تعداد کنکور هم دخلی نداره.
      حالا اگه قبل از هجده سالگی پیش دانشگاهی رو تموم کنیم(قبولی خرداد~متولد شهریور)؛ چقدر مهلت داریم؟
      ویرایش توسط konkoor096 : 01 آبان 1395 در ساعت 23:51

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن