خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 58
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

گاج بگیرید برا همه پایه ها خوبه
      گاچ جامع دارم
      ممنون

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والله یه جوری ناراحت بودی فکر کردم ۵ساله پشت کنکوری
      رسیدم ته تایپک فهمیدم سومی خواستم بزنمت[emoji4]

اول این که کار درستی میکنی امسال علاوه بر تشریحی تست هم میزنی چون کنکور شما ۹۷اخرین کنکور هست و چیزی به نام پشت کنکوری براش نیست از الان باید تست کار کنی..چون رقیبان هم دارن میخونن

دوم این که بببین تو تا الان سوم هستی و ساعت مطالعه ات هم خوبه آما هنوز قلق گیری درسا رو نکردی..مطمن باش اونو هم بعد از یکی دوماه راه میوفتی

من تجربی پیش امتحان دادم ۲۳مهر و ریاضی و فیزیک رو میانگین ۶۵درصد زدم(البته زیستم رو وحشتناک زدم)[emoji24] و تراز کلم ۶۲۰۰شد ولی باور کن روزای اول حتی یه تست هم سینماتیک و احتمال نمیتونستم حل کنم
      این طوری بود که هی تست رو میدیم بعدش میرفتم پاسخ نامه شو میدم و دوباره خودم حل میکردم

ببین این خیلی مهمه..صرف دیدن پاسخ نامه کافی نیست..حتما باید پاسخ تشریحی رو کامل بررسی کنی بعدش دوباره همون لحظه خودت تست رو حل کنی.

کلا درسایی مل ریاضی و فیزیک و تا حدی شیمی باید با تست زدن و بررسی کامل و حل دوباره تست ها یاد بگیری و گرنه درس نامه های هر کتاب نهایتا ۵-۶تا نمونه دارن

توی درس های تحلیلی تعداد تست و تمرین مهمه نه خوندن درس نامه
      ولی توی درس های حفظی مثل دینی و لغت و تاریخ ادبیات باید بخونی

پاسخ نامه هارو خوب بررسی کن،،تعداد تست هاتو زیاد کن..ساعت مطالعه تو حفظ کن
      قطعا وقت داری تا روز کنکور موفق بشی
      (میتونی از ویس های مشاوره ای افشار و آموزش الا هم استفاده کنی)

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

3. Top | #33
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s-1998 نمایش پست ها
      اول این که کار درستی میکنی امسال علاوه بر تشریحی تست هم میزنی چون کنکور شما ۹۷اخرین کنکور هست و چیزی به نام پشت کنکوری براش نیست از الان باید تست کار کنی..چون رقیبان هم دارن میخونن

سلام ببخشید که به تاپیک ربطیی نداره ولی میشه بپرسم 3 رشته تاپ تجربی چجوری پذیرش میشه وقتی آخرین کنکور تموم بشه ؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین کلاس خصوصی واقعا نیاز نیست
      بچه جان سومی بشین از همین الان درس هارو خوب بخون از کتابا قول میدم ترازت بره بالا..

برای فیزیک من با شهریاری که بقیه گفتن موافقم گاج هم هست ولی من که جفتشو دارم از شهریاری راضی تر هستم.توضیحش بهتره

برای شیمی ۳من میگم مبتکران یا خیلی سبز بگیر..من خودم از خیلی سبز راضیم..گاج جامع رو نداشتم ولی درس نامه مبتکران و سبز انصافا خوبه

ریاضی داری با منبع سنگینی شروع میکنی،،مهر ماه برای شروع خوب نیست
      اگه خواستی اول گاج سبز یا دوسالانه قلم بخر برای نهاسیت هم خوبه
      اگه نه اول همه ی تمرین های کتاب رو کامل حل کن..بعد برو سوالات نهایی اون مبحث رو هم حل کن

باور کن توی ریاضی و فیزیک تشریحی خوندن مرحله اول و خیلی مهم هست..مخصوصا برای تو که نهایی داری

کلاس هم نمیخواد..اگه از رو کتابای تشریحی هم نتونستی فیلم های الا رو ببین
      ولی مطمن باش میرسی با کتاب ها

اینم بگم از نظرم از آلان فاگو رو بخون،،سوم هستی و میرسی کامل بخونیش..خیلی کمکت میکنه

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aCe نمایش پست ها
      سلام ببخشید که به تاپیک ربطیی نداره ولی میشه بپرسم 3 رشته تاپ تجربی چجوری پذیرش میشه وقتی آخرین کنکور تموم بشه ؟
      سلام این طوری که شهاب یخچالیان گفت
      ۹۷اخرین کنکور هست..
      بعد دانشگاه به دانشگاه امتحان میگیرن..یخچالیان گفت که تاثیر معدل هم زیاد میشه

کتابای نسل جدید کلا عوض شده.[emoji52] [emoji52]

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      درس خوندنت بی کیفیته... هیچی نمیفهمی... الکی خودت رو گذاشتی سر کار...
      اگه بفهمی خود ب خود درصدت میاد بالای 70...

واقعا عمیق بخون و هر چیزی رو بی دلیل قبول نکن...خودت رو بزار جای نویسنده کتاب و طراح تست ها.... با علاقه و عشق بخون...

اگه حافظت ضعیفه؟؟ تقویتش کن... اگه تمرکزت مشکل داره اونم درستش کن...

وابستگیت رو در کل از کتاب و دفتر کم کن... فک کن اخرین باریه که داری اون مطلب میخونی! طوری بخون و بفهم که اگه یکی وسط خیابون گلوت گرفت گفت بشین همین جا به من مثلا کل استوکیومتری رو یاد بده, بتونی اون کار رو انجام بدی...

در کل زمانی میتونی بفهمی که فهمیدی که مثل یک معلم به یکی اموزش بدی...
      ویرایش توسط dr.mamad_97 : 25 مهر 1395 در ساعت 20:53

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اصل موضوع همینیه که گفتم باور کن مشکلت همینه... چیز دیگه ای نیست :/

نترس باش... ازقصد خودت رو بنداز تو تست های سخت و ور برو باهاشون بزار ترست بریزه از جواب دادن سوالهای سخت و درصد بالا گرفتن...

راستی بعد از اینکه فهمیدی چطوری باید بفهمی... سعی کن روش خوندن هر درس رو پیدا کنی...

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.mamad_97 نمایش پست ها
      درس خوندنت بی کیفیته... هیچی نمیفهمی... الکی خودت رو گذاشتی سر کار...
      اگه بفهمی خود ب خود درصدت میاد بالای 70...

واقعا عمیق بخون و هر چیزی رو بی دلیل قبول نکن...خودت رو بزار جای نویسنده کتاب و طراح تست ها.... با علاقه و عشق بخون...

اگه حافظت ضعیفه؟؟ تقویتش کن... اگه تمرکزت مشکل داره اونم درستش کن...

وابستگیت رو در کل از کتاب و دفتر کم کن... فک کن اخرین باریه که داری اون مطلب میخونی! طوری بخون و بفهم که اگه یکی وسط خیابون گلوت گرفت گفت بشین همین جا به من مثلا کل استوکیومتری رو یاد بده, بتونی اون کار رو انجام بدی...

در کل زمانی میتونی بفهمی که ی مطلبی رو فهمیدی که بتونی مثل یک معلم به کسی کامل اون موضوع رو یاد بدی...

دمت گرم خیلی خوب راهنماییش کردی..

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما آموزشت از پایه مشکل داره. کتاب های کمک آموزشی بگیر و به نظر من آزمون رو ول کن یه امتحان نهایی بچسب چون با این وضعیتت نمیتونی نمره نهای خوب بگیری.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      شما آموزشت از پایه مشکل داره. کتاب های کمک آموزشی بگیر و به نظر من آزمون رو ول کن یه امتحان نهایی بچسب چون با این وضعیتت نمیتونی نمره نهای خوب بگیری.
      نهایی مهم نیست مهم کنکوره..

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_amf نمایش پست ها
      دمت گرم خیلی خوب راهنماییش کردی..
      خخخخخخ

ایشالله شمام یک روزی کنکور میدی و متوجه میشیمنظور منو... هر کدوم از این کلمه ها واست میشه کتاب!!

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز سعی کنید الان بیشتر به فکر دروس سال سوم و امتحان نهاییتون باشین و دروس رو مفهومی بخوانید تا جایی که خودتون بتونید سوال طرح کنید خیلی هم به قلم چی بها ندید.طبل توخالی بیش نیست

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.mamad_97 نمایش پست ها

خخخخخخ

ایشالله شمام یک روزی کنکور میدی و متوجه میشیمنظور منو... هر کدوم از این کلمه ها واست میشه کتاب!!
      الان هم متوجه می شم...کلا آدم فهیمی هستم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      ناامیدم کردین.

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      ناامیدم کردین.
      نا امیدی نداره که فقط راه تست زدن رو هنوز یاد نگرفتی من فکر کردم پیش هسی هنوز وقت داری تست یخورده بزنی قلقش دستت میاد نهایی هم کتاب بخونی حله من ترم یک دوتا درس رو داشتم میوفتادم معدلم شد 15 نهایی زیره 18.5 نداشتم الان زوده برای ناامیدی

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)