خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 51 از 51
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh-zahra نمایش پست ها
      نمیشه نظر داد! چون ما سطح شمارو نمیدونیم که...ینی وقتی رفتید برای ازمون چ میزان تسلط داشتید چند ساعت خونده بودید که همچین ترازی اوردین!شاید نسبت به ساعت مطالعتون تراز خوبی نیاوردین اصن!

ولی با توجه به اینکه اولین ازمون بوده و کنترل شرایط یکم سخت تره تراز قابل قبولی دارین...ولی مطمئنم پتانسیل خوبی دارید و تلاش کنید بهتر از این میشید!

به قول دوستمون برای تراز نرید سر جلسه!شما اگه هدفتون این باشه که از ازمون. دادن لذت ببرید و به ازمون به چشم یادگیری نگاه کنید مطمئنا پیشرفت میکنید
      ممنون دوست عزیز از ترازم برای این ناراحتم که برای این آزمون بیشتر از آزمون قبلی زحمت کشیده بودم به خاطر همین انتظار پیشرفت داشتم ولی ترازم از 6500 رسید به 6300

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrTUMS نمایش پست ها
      ممنون دوست عزیز از ترازم برای این ناراحتم که برای این آزمون بیشتر از آزمون قبلی زحمت کشیده بودم به خاطر همین انتظار پیشرفت داشتم ولی ترازم از 6500 رسید به 6300
      هیچ اشکالی نداره...از این زاویه نگاه کنید که کلی نکته و سوال جدید یاد گرفتید امروز ...مهم اینه!

تراز هم گفتم که...هر چی بیشتر بهش فکر کنید میاد پایین تر!چون استرس شما رو زیاد میکنه و بیشتر تمرکزتون میره سر اینکه نکنه ترازم بیاد پایین نکنه افت کنم!

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ما با ۴۸۰۰ شروع میکنیم به یاری ائمه اطهار و امدادهای غیبی آزمونای سه چهار تا مونده به آخر میشه ۴۹۹۱

4. Top | #49
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله در جریان هستم که منطقه سه شرایط بهتری داره از نظر سهمیه
      منطقه سه برا این شرایط ش بهتره چون اونجو نه مدرسه درست و حسابی هست نهمعلم درست حسابی!
      شهر ما شهر تهـرانه ...
      تیم ما تاج ایرانــــــــــــــــــــ ـه !

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza376 نمایش پست ها
      منطقه سه برا این شرایط ش بهتره چون اونجو نه مدرسه درست و حسابی هست نهمعلم درست حسابی!
      دوست عزیز من هم شرایطم مثل شماست در منطقه یک نه معلمی دارم نه کلاسی میرم

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز
      تقریبا میانگین تراز چند به بالا قلم چی امید به قبولی در پزشکی هست البته میدونم همیشه استثنا هم وجود داره
      و یک سوال دیگه شروع با تراز 6500 خوبه؟
      ممنون
      دوستان بعد از آزمون اول که 6500 شدم آزمون دوم 6300 شدم و آزمون سوم شد 6400
      نمیدونم چیکار کنم جهش کنم به بالای 6800
      منابعم هم
      زیست آی کیو
      شیمی موج آزمون
      ریاضی فیزیک 30 سال آبی کانون

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن