خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

چگونگی ثبت نام در دانشگاه پیام نور؟

سلام

من زمان انتخاب رشته چند تا کد رشته پیام نور انتخاب کردم و هیچکدوم قبول نشدم

الان با توجه به اینکه پیام نور ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی انجام میده من میتونم دوباره ثبت نام کنم درسته؟

اینجوری که فهمیدم فقط 1 کد رشته و داشنگاه میتونم حضوری مراجعه کنم و ثبت نام کنم ... سوال من اینه که مثلا من الان برم پیام نور شهر خودم برای ثبت نام جواب اینکه پذیرفته شدم یا نه کی میاد؟ اگه پذیرفته نشم نمیتونم برم یه مرکز دیگه ثبت نام کنم؟

سوال دیگه اینکه الان هم بحث بومی بودن ملاکه؟ یعنی من که الان اهواز هستم احتمال پذیرشم در دانشگاه های خوزستان بیشتر از اصفهانه؟

و سوال آخر من با رتبه 140000 منطقه حسابداری کدوم دانشگاه (خوزستان یا اصفهان) میتونم برم که پذیرفته بشم؟

ممنون

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      up

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      من زمان انتخاب رشته چند تا کد رشته پیام نور انتخاب کردم و هیچکدوم قبول نشدم

الان با توجه به اینکه پیام نور ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی انجام میده من میتونم دوباره ثبت نام کنم درسته؟

اینجوری که فهمیدم فقط 1 کد رشته و داشنگاه میتونم حضوری مراجعه کنم و ثبت نام کنم ... سوال من اینه که مثلا من الان برم پیام نور شهر خودم برای ثبت نام جواب اینکه پذیرفته شدم یا نه کی میاد؟ اگه پذیرفته نشم نمیتونم برم یه مرکز دیگه ثبت نام کنم؟

سوال دیگه اینکه الان هم بحث بومی بودن ملاکه؟ یعنی من که الان اهواز هستم احتمال پذیرشم در دانشگاه های خوزستان بیشتر از اصفهانه؟

و سوال آخر من با رتبه 140000 منطقه حسابداری کدوم دانشگاه (خوزستان یا اصفهان) میتونم برم که پذیرفته بشم؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      Up

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      UP

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

الان با توجه به اینکه پیام نور ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی انجام میده من میتونم دوباره ثبت نام کنم درسته؟ اره ولی واسه ترم بهمن

اینجوری که فهمیدم فقط 1 کد رشته و داشنگاه میتونم حضوری مراجعه کنم و ثبت نام کنم ... سوال من اینه که مثلا من الان برم پیام نور شهر خودم برای ثبت نام جواب اینکه پذیرفته شدم یا نه کی میاد؟ اگه پذیرفته نشم نمیتونم برم یه مرکز دیگه ثبت نام کنم؟ فک کنم بری پیش مسول اموزش یا کارشناس همون رشته بگی با فلان معدل قبول میشم این رشته رو یا ن ، شاید زودتر جواب بگیری!
      ی مرکز دیگه ! چرا نتونی! البته اگه سطحش از اونی ک قبول نشدی کمتر باشه!! چی بگم والا

سوال دیگه اینکه الان هم بحث بومی بودن ملاکه؟ یعنی من که الان اهواز هستم احتمال پذیرشم در دانشگاه های خوزستان بیشتر از اصفهانه؟ نمیدونم بومی هس یا ن ، دفترچه رو نیگا مینداختی

و سوال آخر من با رتبه 140000 منطقه حسابداری کدوم دانشگاه (خوزستان یا اصفهان) میتونم برم که پذیرفته بشم؟ پذیرش با سوابق تحصیلی رو مگه نمیگی شما!
      این موقع از سال دیگه رتبه ب چ درد میخوره اخه
      تکمیل ظرفیت هم ک تموم شد

ب جواب های من بسنده نکن!!

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من تمام مدارکم تو دانشگاس و ازشون کپی نگرفتم الانم واسه کاری مدرک پیش دانشگاهیمو نیاز دارم . میگم صب برم دانشگاه بم میدنش تا یه کپی ازش بگیرم ؟! چیزی لازمه با خودم ببرم ؟!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن