خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تراز قلمچي

1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

تراز قلمچي

واسه اين ازمون كلي خوندم.شب نخوابيدم .. همه تلاشمو كردم بعد تراز اومد ٥١٠٠ ! نااميد شدم ديگه اخه چقد تلاش كنم نتيجه نگيرم.. نگيد تراز مهم نيست و اينا هميشه تراز بالاهاهستن كه تو كنكورم رتبه ميارن.. شما چجوري درس ميخونيد كه نتيجه ميگيرين اخه يكي يه راهي نشونم بده

2. Top | #2
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_97 نمایش پست ها
      واسه اين ازمون كلي خوندم.شب نخوابيدم .. همه تلاشمو كردم بعد تراز اومد ٥١٠٠ ! نااميد شدم ديگه اخه چقد تلاش كنم نتيجه نگيرم.. نگيد تراز مهم نيست و اينا هميشه تراز بالاهاهستن كه تو كنكورم رتبه ميارن.. شما چجوري درس ميخونيد كه نتيجه ميگيرين اخه يكي يه راهي نشونم بده
      نمیگم تراز مهم نیست اصلا حرف تو درست..ولی خداییش راست و حسینی میگم حداقل تو دوروبر من اکثر کسایی که دانشکاه خوب قبول شدن با رشته خوب ترازشون7000یا6500 نبود..اتفاقا داشتیمم کسایی ک باهمین ترازا سه اله پست کنکورن..خب شاید خیلی میخونی ولی خوب توجه نمیکنی یا تست کم میزنی یا مطلبو خور مرور نکردی..درضمن قلمچی سخته اامیدوارباش..من عمری تو قلم بودم از4800 نیومدم بالا..گرچه درس هم ننمیخوندمک برم بالا.....یکم تحلیل کن سوالارو ببین علتش چیبوده ..

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_97 نمایش پست ها
      خب دوحالت وجود داره :
      ١-نميتوني سوالات رو بزني
      ٢-سوالات رو غلط ميزني

اگه دقيق درس هات رو ميخوني و نميتوني در آزمون تست ها رو بزني ، نشون دهنده كم تست زني هست
      اگه كه سوالات برات آشناست ولي غلط جواب ميدي ، نشون ميده سر آزمون تمركز لازم براي حل سوالات رو نداري و يا درس ها رو دقيق مطالعه نكردي

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خدایی بعضیا فکر میکنم 24 ساعتشون بیشتر از ماست که راحت انقدر ترازای بالا میگیرن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن