خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

🔍🔍تحلیل و بررسی آزمون23مهر گاج🔍🔍

سلام
      خودم امروز آزمون نرفتم اما سوالاتشو گرفتمو جواب دادم و حالا میخوام تحلیلشو براتون بنویسم.
      ادبیات:
      25تا سوال،شامل3سوال معنی واژه،2املا،3تاریخ،3آرایه،5ز بان فارسی و9سوال قرابت معنایی کاملا در سطح کنکور بدون هیچ توضیح اضافه!
      عربی:
      25سوال شامل 5سوال ترجمه عربی به فارسی،1سوال مفهوم،2سوال ترجمه فارسی به عربی،4سوال متن،2سوال تشکیل،3سوال تحلیل الصرفی و8سوال قواعد که عربیشم کاملا مطابق و در سطح کنکور بود و توضیح خاصی نداره.
      دین و زندگی:
      25سوال که17سوال مربوط به آیات و پیام آیات و همچنین ترکیبی متن و آیات بود و 8سوال از متن اومده بود و سطح سوالاتم خوب بود.
      زبان:
      25سوال که3تاگرامر9تالغت 5تا کلوز و 8تا ردینگ داشت و سطحشونم استاندارد.
      در کل عمومی های گاج دیدم که همونطور ک همه میگفتن و شنیده بودم عالین وخیلی به کنکور نزدیکن.
      بریم تخصصیا.
      زمینو بررسی نکردم فقط میدونم15تاسوال داشت!
      ریاضی وفیزیک:
      25سوال داشتن که مجموعا سعی شده بود تمام ایده هایی که درسال های اخیر بیشتر مورد نظر طراحان کنکور بودو داخل سوالاتشون جا بدن و در کل سطحش در همون حدو اندازه ی های کنکور بود.فیزیک هم همینطور.سختیشون از قلمچی کمتر بود کل اختصاصیاش بنظرم.
      زیست:
      40تا سوال داشت که12تاش شمارشی بود و28تا غیرشمارشی.
      در کل سطح سوالاش معقول بود و نکات خوبی داشت هرچند ک یکی از سوالاتش بنظرم غلط بود.
      سطح سوالاتش خوب بود و سوالای عجیب غریب هم تقریبا نداشت.ولی بعضی از سوالاش توجه وحشتناکی به شکل های کتابو ازتون میطلبید!سوال تک کلمه ای هم اصلا نداشت.من کتاب ای کیو رو بررسی نکردم ولی ناظر بخش شیمی همین انجمن این نظرو دارن که در سطح سوالات آی کیو بود سوالاتش.نکات ترکیبی هم تو سوالاش داشت طبق معمول.درکل از سوالای زیستش خوشم اومد.
      شیمی:
      25تاسوال که10تاش مال پایه بود.
      شیمی پیش،5سوال حفظی،2سوال تحلیلی و8سوال محاسباتی داشت که یکی از سوالات حفظیش شمارشی و یکیشونم نیمچه شمارشی بود.
      شیمی2روبررسی نکردم.
      شیمی3هم سطح معقولی داشت و بنظرم درکل تو درس شیمی اونجوری ک شنیده بودم سوالات گاج خیلی سختن،حداقل تواین آزمون اینطور نبودن.شاید فقط یکم زمانبر بودن.
      در کل آزمون خوبی بود سوالاتش.فقط من با فیزیکش زیاد حال نکردم.

سوالات زیست آزمون روهم چون این ازمون نمایندگیش گفت رایگان بوده میذارم.
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B4_%DB%B2%DB%B3%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B4.jpg
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B4_%DB%B2%DB%B3%DB%B0%DB%B4%DB%B3%DB%B5.jpg
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B4_%DB%B2%DB%B3%DB%B0%DB%B4%DB%B4%DB%B5.jpg
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B4_%DB%B2%DB%B3%DB%B0%DB%B5%DB%B0%DB%B0.jpg
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B4_%DB%B2%DB%B3%DB%B0%DB%B5%DB%B0%DB%B7.jpg
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B4_%DB%B2%DB%B3%DB%B0%DB%B5%DB%B1%DB%B7.jpg

پاسه کلیدی:
      141-1
      142-4
      143-3
      144-3
      145-3
      146-2
      147-4
      148-4
      149-3
      150-3
      151-2
      152-1
      153-1
      154-4
      155-4
      156-4
      157-2
      158-2
      159-1
      160-4
      161-4
      162-1
      163-4
      164-3
      165-2
      166-4
      167-4
      168-2
      169-1
      170-3
      171-1
      172-3
      173-3
      174-4
      175-4
      176-3
      177-1
      178-1
      179-4
      180-4
      ویرایش توسط Heisenberg1997 : 24 مهر 1395 در ساعت 09:09

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      باریکلا همشهری از این همه وقتی که گذاشتی
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The JoKer نمایش پست ها
      باریکلا همشهری از این همه وقتی که گذاشتی
      تازه این ازمون اول رو گفت رایگان بوده.سوالاتشم رایگان بهم داد بااینکه هنوز ثبتنام نکرده بودم.میخواستم سوالاتم بذارم دیگه کامل بترکونم که حوصله نکردم دیگه از50صفحه عکس بگیرم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed100 نمایش پست ها
      تازه این ازمون اول رو گفت رایگان بوده.سوالاتشم رایگان بهم داد بااینکه هنوز ثبتنام نکرده بودم.میخواستم سوالاتم بذارم دیگه کامل بترکونم که حوصله نکردم دیگه از50صفحه عکس بگیرم
      ما که کانون میریم
      اما زحمات شما رو قدر میدونیم
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

5. Top | #5
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      خودم امروز آزمون نرفتم اما سوالاتشو گرفتمو جواب دادم و حالا میخوام تحلیلشو براتون بنویسم.
      ادبیات:
      25تا سوال،شامل3سوال معنی واژه،2املا،3تاریخ،3آرایه،5ز بان فارسی و9سوال قرابت معنایی کاملا در سطح کنکور بدون هیچ توضیح اضافه!
      عربی:
      25سوال شامل 5سوال ترجمه عربی به فارسی،1سوال مفهوم،2سوال ترجمه فارسی به عربی،4سوال متن،2سوال تشکیل،3سوال تحلیل الصرفی و8سوال قواعد که عربیشم کاملا مطابق و در سطح کنکور بود و توضیح خاصی نداره.
      دین و زندگی:
      25سوال که17سوال مربوط به آیات و پیام آیات و همچنین ترکیبی متن و آیات بود و 8سوال از متن اومده بود و سطح سوالاتم خوب بود.
      زبان:
      در کل عمومی های گاج دیدم که همونطور ک همه میگفتن و شنیده بودم عالین وخیلی به کنکور نزدیکن.
      بریم تخصصیا.
      ریاضی وفیزیک:
      25سوال داشتن که مجموعا سعی شده بود تمام ایده هایی که درسال های اخیر بیشتر مورد نظر طراحان کنکور بودو داخل سوالاتشون جا بدن و در کل سطحش در همون حدو اندازه ی های کنکور بود.فیزیک هم همینطور.سختیشون از قلمچی کمتر بود کل اختصاصیاش بنظرم.
      زیست:
      در کل سطح سوالاش معقول بود و نکات خوبی داشت هرچند ک یکی از سوالاتش بنظرم غلط بود.
      سطح سوالاتش خوب بود و سوالای عجیب غریب هم تقریبا نداشت.ولی بعضی از سوالاش توجه وحشتناکی به شکل های کتابو ازتون میطلبید!سوال تک کلمه ای هم اصلا نداشت.من کتاب ای کیو رو بررسی نکردم ولی ناظر بخش شیمی همین انجمن این نظرو دارن که در سطح سوالات آی کیو بود سوالاتش.نکات ترکیبی هم تو سوالاش داشت طبق معمول.درکل از سوالای زیستش خوشم اومد.
      شیمی:
      شیمی پیش،5سوال حفظی،2سوال تحلیلی و8سوال محاسباتی داشت که یکی از سوالات حفظیش شمارشی و یکیشونم نیمچه شمارشی بود.
      شیمی2روبررسی نکردم.
      شیمی3هم سطح معقولی داشت و بنظرم درکل تو درس شیمی اونجوری ک شنیده بودم سوالات گاج خیلی سختن،حداقل تواین آزمون اینطور نبودن.شاید فقط یکم زمانبر بودن.
      مرسی داداش
      فقط ی چیزی این آزمون اول که رایگان بوده میشه از نمایندگی شون بگیریم همینطوری؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ادبیات:
      عربی:
      دین و زندگی:
      زبان:
      بریم تخصصیا.
      ریاضی وفیزیک:
      زیست:
      شیمی:
      شیمی2روبررسی نکردم.

سلام لطف کردین.

به نظرشما این آزمون سوالاتش استانداردتر هستش یا آزمون امروز قلم چی؟!

ممنون از پاسختون.
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mme نمایش پست ها
      مرسی داداشفقط ی چیزی این آزمون اول که رایگان بوده میشه از نمایندگی شون بگیریم همینطوری؟
      من خودمم هنوز ثبتنام نکردمرفتم نمایندگیشو بهم دادن همینجوری رایگان

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه بهار96 نمایش پست ها
      سلام لطف کردین.به نظرشما این آزمون سوالاتش استانداردتر هستش یا آزمون امروز قلم چی؟!ممنون از پاسختون.
      ازمون امروز قلمچیو ندیدم و نمیتونم نظری بدم.ولی این استاندارد بود بنظرم.درمورد قلمچی هم میتونید ازنظر دوستان توتاپیک تحلیل قلمچی استفاده کنید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز خیلی ممنون... فقط اگر میشه کنار سوال یا تو یه برگه جواب کلیدیشونو بزار
      که اگر بچه ها مشکل داشتن با جواب در موردش بحث کنیم تو تاپیک زیست شناسی

اگر تنوستی بقیه ازمونا فقط سوالای زیستشو بزار..اگرم وقتت میگرفت تا همینجا هم دستت درد نکنه زحمت کشیدی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amins نمایش پست ها
      دوست عزیز خیلی ممنون... فقط اگر میشه کنار سوال یا تو یه برگه جواب کلیدیشونو بزار
      که اگر بچه ها مشکل داشتن با جواب در موردش بحث کنیم تو تاپیک زیست شناسی

اگر تنوستی بقیه ازمونا فقط سوالای زیستشو بزار..اگرم وقتت میگرفت تا همینجا هم دستت درد نکنه زحمت کشیدی
      ممنون از یادآوریتون.کلید اضافه شد.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان،سوالات زیست و کلیدشون،به تاپیک اضافه شد.
      مبحث آزمون:
      زیست شناسی وآزمایشگاه پیش دانشگاهی:فصل اول تا ابتدای ترجمه
      زیست شناسی وآزمایشگاه2:فصل1و2

12. Top | #12
      Rmn
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من خودم گاج شرکت می کنم ولی امروز هم قلم چی رو به صورت ازمون دادم در کل به نظرم سطح سوالات گاج از قلمچی بالاتر بود به خصوص در زیست به دوستانی که قلمچی میرن توصیه میکنم گاج رو بررسی کنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن