خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

نظرتون درباره ویرایش جدید زیست نانو(امرایی) چیه؟

سلام دوستان...نظرتون راجع به کتابای زیست نانو امرایی چیه؟...لطفا نگید داره تبلیغ میکنه چون اصلا من امرایی رو نمیشناسم...این کتابا بهتره یا نشردریافت عمارلو؟...
      فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
      ویرایش توسط lover sick : 23 مهر 1395 در ساعت 22:22

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من ویرایش پارسالش رو کامل دارم امسالش هم اون قیدنامه دستم رسیده. به نظر من توهمات و هذیان هایی که کتابهایی مانند گاگو زیست و جزوه خمارلو داشتن رو این کتاب نداره ولی در عین حال چیز جدیدی هم ارایه نکرده که اگه نخونین از دستش بدین. یا یه کمکی هم به مطالعتون نمیکنه. اشتباهات هم داره ولی نه در حد گاگو و خمارلو
      به نظر من در زیست شناسی نباید دنبال کتاب درسنامه محور بود (با کتابهای موجود در بازار در حال حاضر در مهرماه95) ولی اگه خیلی علاقه به درسنامه دارین زیست سوم همین امرایی رو بگیرین بخونین خودتون میبینین که درسامه چیزی فراتر از کتاب درسی نمیتونه باشه و جای کتاب درسی رو هم نمیگیره.

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      من ویرایش پارسالش رو کامل دارم امسالش هم اون قیدنامه دستم رسیده. به نظر من توهمات و هذیان هایی که کتابهایی مانند گاگو زیست و جزوه خمارلو داشتن رو این کتاب نداره ولی در عین حال چیز جدیدی هم ارایه نکرده که اگه نخونین از دستش بدین. یا یه کمکی هم به مطالعتون نمیکنه. اشتباهات هم داره ولی نه در حد گاگو و خمارلو
      به نظر من در زیست شناسی نباید دنبال کتاب درسنامه محور بود (با کتابهای موجود در بازار در حال حاضر در مهرماه95) ولی اگه خیلی علاقه به درسنامه دارین زیست سوم همین امرایی رو بگیرین بخونین خودتون میبینین که درسامه چیزی فراتر از کتاب درسی نمیتونه باشه و جای کتاب درسی رو هم نمیگیره.
      یعنی به نظرت از عمارلو بهتره؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lover sick نمایش پست ها
      یعنی به نظرت از عمارلو بهتره؟
      عمارلو همون کتاب درسی رو کپی کرده روی برگه آ4 و در حاشیه هاش کمی نکته نوشته. نکته هایی که در همه کتابها و جزوه ها وجود دارن.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

عمارلو همون کتاب درسی رو کپی کرده روی برگه آ4 و در حاشیه هاش کمی نکته نوشته. نکته هایی که در همه کتابها و جزوه ها وجود دارن.
      ببخشید شما چرا انقدر از کتابهای اقای عمارلو بدتون میاد خدایی خیلی خوبن خیلی ها تعریفش میکنن وراضین مث من

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      Up

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا نظر بدین.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من با خیلی سبز و همایش نشر دریافت ک داشتم نمونشو مقایسه کردم خوب ی مقداری از اونا بهتر بود !

از نشر دریافت کامل تر !
      و برتریش نسبت ب خیلی سبز توجه ب متن کتاب !

کتابنامه ی مهروماهم میتونه گزینه مناسبی باش

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از دریافت و خیلی سبز عمقی تر و ترکیبی تره ولی خوب کاملا درسنامه محوره کمی هم تست داره ولی خیلی کم اونم تستای کنکور اگه درسنامه میخوای فاگوزیست کامل ترین و خب حجیم ک باید باهاش کنار بیای

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soroush97s نمایش پست ها
      ببخشید شما چرا انقدر از کتابهای اقای عمارلو بدتون میاد خدایی خیلی خوبن خیلی ها تعریفش میکنن وراضین مث من
      با فریب تبلیغات راضی هستن همه. همینطور وقتی نکته هاش رو میخونن و تست هاش رو میزنن احساس میکنن خدای زیست شدن در صورتی که تست های واقعی کنکور و تست های سخت کانون رو میرن درصد پایین کسب میکنن.
      ماهیت سوالات زیست شناسی در سال های اخیر طوری شده که کسی موقفه که به کتاب درسی تسلط کنه نه به جزوه عمارلو

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظر من ویرایش جدید کتابای عمارلو خوبن ( اون چاپی ک درسنامه داره و جواب تشریحی تستا رو داده)
      ی دوستی دارم ک کنکور 95 فقط با عمارلو و بدون خوندن کتاب درسی 57 زد
      البته کتاب درسی هم باید خوند

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها کیا زیست نانو رو دارن ؟زیست نانو یا همایش دریافت لطفا برام مقایسش کنید کدوم ترکیبی تر و کامل تر
      کدوم بهتره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)