خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: تراز

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات

تراز

سلام.چکار کنم ترازم 7000 بشه؟
      برای 7000 باید چه درصد هایی داشته باشیم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام چرا 7000 ؟ ببینید تراز فقط یه ملاکه واسه ارزیابی خودمون ولی اینکه همش به تراز فک کنیم اشتباهه !

شما هر بحثی رو که میخونید با تسلط بالا باشه نه اینکه صرفا تموم کردن حجم مطالعه و بودجه ازمون باشه ! یعنی با کیفیت و تمرین و تست زیاد باعث میشه ترازتون بره بالا !

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه615432 نمایش پست ها
      @agha ermia

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه615432 نمایش پست ها
      اول دفترچه سوال نوشته حدودا
      برای بررسی دقیق دوتا تراز ۷هزار شهر خودتون یا... رو بررسی کنید
      در ضمن هر آزمون با بهدیش فرق داره بسته به ‌وضعیت سایر دانش آموزا

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ترازت رو هرکاری دلت میخواد بکن ولی بعد کنکور یادم بنداز تراز 7200 نشونت بدم که مدیریت قبول شد اونم به زور !

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      ترازت رو هرکاری دلت میخواد بکن ولی بعد کنکور یادم بنداز تراز 7200 نشونت بدم که مدیریت قبول شد اونم به زور !
      سلام...شما میشه یه عکس از قسمت پایین کارنامت بزاری و عکس از اون قسمت قبولیت...میخوام ببینم..ممنون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ashkin0098 نمایش پست ها
      سلام...شما میشه یه عکس از قسمت پایین کارنامت بزاری و عکس از اون قسمت قبولیت...میخوام ببینم..ممنون
      نه عزیزم نمیشه.
      به جای اینکه هر روز یه اکانت درست کنی و وقتت رو با نت هدر بدی برو درس بخون. همون کتابای خط ویژه رو روزی 4-5 ساعت در مجموع روشون وقت بزاری پزشکی روزانه قبول میشی به موفقیت های بقیه هم لازم نمیشه حسادت کنی و حسرت هیچ چیزی هم به دلت نمیمونه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نه عزیزم نمیشه.
      به جای اینکه هر روز یه اکانت درست کنی و وقتت رو با نت هدر بدی برو درس بخون. همون کتابای خط ویژه رو روزی 4-5 ساعت در مجموع روشون وقت بزاری پزشکی روزانه قبول میشی به موفقیت های بقیه هم لازم نمیشه حسادت کنی و حسرت هیچ چیزی هم به دلت نمیمونه
      هر روز یه اکانت!هه دادا اشتباه گرفتی!من مطمئنم که تو پزشکی قبول نشدی!وگرنه ترسی از این ک کارنامتو بزاری این جا نداشتی...برو جناب خودتو رنگ کن ما خودمون زغالیم... مگه میشه یکی رتبش به پزشکی بخوره علاقه داشته باشه بگه میخوام برم کار وفنی و اینا و از این حرفا تهش بگه پزشکی شدم..فعلا که تو حسرت پزشکی مونده رو دلت دیگه نمیدونستی چی کار کنی لکی اومدی گفتی پزشکی قبول شدم در حالی که هیچ مدرکی واسه اثباتش نداری...دکتر قلابی!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ashkin0098 نمایش پست ها
      هر روز یه اکانت!هه دادا اشتباه گرفتی!من مطمئنم که تو پزشکی قبول نشدی!وگرنه ترسی از این ک کارنامتو بزاری این جا نداشتی...برو جناب خودتو رنگ کن ما خودمون زغالیم... مگه میشه یکی رتبش به پزشکی بخوره علاقه داشته باشه بگه میخوام برم کار وفنی و اینا و از این حرفا تهش بگه پزشکی شدم..فعلا که تو حسرت پزشکی مونده رو دلت دیگه نمیدونستی چی کار کنی لکی اومدی گفتی پزشکی قبول شدم در حالی که هیچ مدرکی واسه اثباتش نداری...دکتر قلابی!
      مرسی عزیزم که مچم رو گرفتی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مرسی عزیزم که مچم رو گرفتی
      آدم بدبختی هستی واقعا...ما اگه جایی قبول نشدیم هم الکی خودمونو دکترجا نمیزنیم وگرنه کاری که نداره من به تو بگم پزشکی اردبیلم تو بگی کو کارنامتبه جاش واست شکلک بزارم...برو داداش خدا روزیتو جای دیه ای بده

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خخخ ! )

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن