خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

تمام شدن مهلت دوساله پیش دانشگاهی

سلام دوستان عزیز خسته نباشید.
      برای یکی از دوستام مشکلی پیش اومده کمک کنید ممنون میشم.
      دوست من دی 93 تو مدرسه بزرگسالان پیش دانشگاهی رو شروع کرده و متاسفانه بخاطر مشکلاتی که داشته نتونسته تا شهریور 95 پیش رو تموم کنه. امروز برای انتخاب واحد دوباره ی پیش رفته همون مدرسه ی بزرگسالان.اما مدرسه گفته مهلت گرفتن پیش 2 سال هست و شما نمیتونی انتخاب واحد کنی و باید بری خدمت.دوستم میخواد امسال کنکور بده حالا مونده چیکار کنه. لطفا کمک کنید ایاتبصره ای چیزی هست که بتونه انتخاب واحد کنه و به مشکل بر نخوره لطفا اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه معافیتش تموم شده باید بره سربازی

وگرنه غیبت میخوره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش تو برگه معافیتش نوشته شده تا سال 99 معافیت داره ولی مدرسه میگه ربطی نداره و مهلت گرفتن پیش 2 ساله .که برای رفیق ما تموم شده کمک کنید لطفا

5. Top | #5
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      داداش تو برگه معافیتش نوشته شده تا سال 99 معافیت داره ولی مدرسه میگه ربطی نداره و مهلت گرفتن پیش 2 ساله .که برای رفیق ما تموم شده کمک کنید لطفا
      این چه جور معافیتیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

که چهار سال معافش کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اصلا ربطی به این نداره که که دوساله پاس کنه یا سه ساله. برای دانش اموزانی که قبل از مهر 91 وارد دبیرستان شدن تا پایان 24 سالگی مهلت دارن تا پاس کنن. اونایی هم که بعد 91 دبیرستان بودن تا پایان 20 سالگی.
      از اونجایی که دوست شما 93 رفته پیش پس قطعا قبل 91 دبیرستان بوده. و تا 24 سالگی مهلت داره. بخاطر همین تا 99 زده.
      میتونه بازم ادامه بده. و اول برین پلیس +10 بعد هم مسئول مدرسشو توجیح کنه که مهلت داره.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولله منم نمیدونم سال 93 که رفته معافیت گرفته تو برگه معافیت نوشته حد اکثر مدت تحصیل وی برای فراغت از 93/7/1 تا 7 ابان 1399 میباشد و چنانچه مشمول به تحصیل پس از ان تمایل داشته باشد از مهلت یکساله پس از اتمام تحصیل وی کسر میگردد. این همه ی چیزی بود که تو برگه ی معافیتش نوشتند. ولی مدرسه میگه 2 سال مهلت گرفتن پیشه.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ولله منم نمیدونم سال 93 که رفته معافیت گرفته تو برگه معافیت نوشته حد اکثر مدت تحصیل وی برای فراغت از 93/7/1 تا 7 ابان 1399 میباشد و چنانچه مشمول به تحصیل پس از ان تمایل داشته باشد از مهلت یکساله پس از اتمام تحصیل وی کسر میگردد. این همه ی چیزی بود که تو برگه ی معافیتش نوشتند. ولی مدرسه میگه 2 سال مهلت گرفتن پیشه.
      واسه ادامه دادن تحصیل یه قانونی هستش که باید دیپلم سوم رو تا 20 سالگی و پیش رو تا 22 سالگی بگیری ایشون فک کنم 22 تموم شده و برا همون مدرسه گیر داده ! اون تاریخ که 99 زده واسه وقتیه که تو مدرسه روزانه باشه نه داوطلب ازاد

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_95 نمایش پست ها
      اصلا ربطی به این نداره که که دوساله پاس کنه یا سه ساله. برای دانش اموزانی که قبل از مهر 91 وارد دبیرستان شدن تا پایان 24 سالگی مهلت دارن تا پاس کنن. اونایی هم که بعد 91 دبیرستان بودن تا پایان 20 سالگی.
      از اونجایی که دوست شما 93 رفته پیش پس قطعا قبل 91 دبیرستان بوده. و تا 24 سالگی مهلت داره. بخاطر همین تا 99 زده.
      میتونه بازم ادامه بده. و اول برین پلیس +10 بعد هم مسئول مدرسشو توجیح کنه که مهلت داره.
      داداش دوست من متولد 7 ابان 75 هست . فکر کنم چون متولد ابانه و نیمه دومی یکسال از مدرسه عقب افتاده و اینطوری که ما حساب کردیم سال91شروع اول دبیرستانش بوده.ایا باز هم تا 24 سالگی مهلت داره شما مطمینی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Iman1997 نمایش پست ها
      واسه ادامه دادن تحصیل یه قانونی هستش که باید دیپلم سوم رو تا 20 سالگی و پیش رو تا 22 سالگی بگیری ایشون فک کنم 22 تموم شده و برا همون مدرسه گیر داده ! اون تاریخ که 99 زده واسه وقتیه که تو مدرسه روزانه باشه نه داوطلب ازاد
      داداش هنوز 22 سالش نشده و متولد 7 ابان 75 هست و 20 ساله. تو مدرسه بزرگسالان هم به عنوان دانش اموز تحصیل میکنه نه داوطلب ازاد.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داداش دوست من متولد 7 ابان 75 هست . فکر کنم چون متولد ابانه و نیمه دومی یکسال از مدرسه عقب افتاده و اینطوری که ما حساب کردیم سال91شروع اول دبیرستانش بوده.ایا باز هم تا 24 سالگی مهلت داره شما مطمینی
      من خودم متولد اذر 75 هستم و از سال 90 رفتم دوست شما هم باید 90 رفته باشه. ولی اگه 91 هم رفته. تا پایان 20 سالگی یعنی تا 7 ابان 96 فرصت داره پیش رو بگیره.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط همینو جواب بدی دیگه تموم. 1-شما خودت تا چند سالگی برات معافیت تحصیلی صادر شده 2-ایا هرچی تو برگه ی معافیت تحصیلی نوشته باشند تا همون سال وقت هست که فارغ التحصیل شد یعنی مثلا برای یه نفر زده تا ابان 97 یعنی این دانش اموز تا ابان 97 وقت داره پیش رو بگیره یا نه اینجوری نیست

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام هرچی توبرگه بزنه اون قبول نیست ولی برای دانشگاه درسته

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فقط همینو جواب بدی دیگه تموم. 1-شما خودت تا چند سالگی برات معافیت تحصیلی صادر شده 2-ایا هرچی تو برگه ی معافیت تحصیلی نوشته باشند تا همون سال وقت هست که فارغ التحصیل شد یعنی مثلا برای یه نفر زده تا ابان 97 یعنی این دانش اموز تا ابان 97 وقت داره پیش رو بگیره یا نه اینجوری نیست
      ربطی نداره به تاریخ معافیت صادر شده.قانون میگه شما باید تا 20 سالگی تحصیلتو تموم کنی و وارد دانشگاه بشی یعنی شما سال اخرم بتونی پیش رو تموم کنی نمی تونی پشت کنکور بمونی و باید بری دانشگاه.
      معافیت تحصیلی رو زیاد جدی نگیرید شما فقط به خاطر نامه ای که بردید و اعلام کردید که تا فلان تایم احتمالا مشغول به تحصیل هستید براتون معافیت موقت صادر شده.
      در ضمن مدارس بزرگسالان چون خیلی با این موارد درگیرن کامل اطلاع دارن که چی به چیه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن