خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

نحوه برخورد با زیست شناسی ترکیبی

با سلام .
      تو درس خوندن زیست شناسی با توجه به ازمون های ازمایشی دچار یه مشکلاتی شدم ! من رشتم ریاضی بوده و امسالم فارغ تحصیلم و مثل پارسال میخوام کنکور تجربی بدم ! چون بیشتر فصل های زیست شناسی رو کلا نخوندم تا حالا مخصوصا زیست 1 و زیست پیش ، منبع کمک درسی هم دوم خیلی سبز و سوم و پیش نشر الگو دارم که مثلا برای ازمون 23 مهر کانون که میاد 3 فصل اول زیست 1 و نیمی از فصل 1 پیش رو تو بودجه اش داره وقتی میام زیست رو از رو نشر الگو تست میزنم مخصوصا تست های تالیقیش بیشتر ترکیبی با فصل های دیگه مثلا اینجوری بگم نام یه هورمونی تو فصل های جدیدی که تا حالا نخوندم هستش که میاد تو تست های اول تالیفی اورده و بیشتر تست ها رو همینجوری متوجه نمیشم یا نکاتی که تو درس نامه اورده که ترکیبی هستند و باز گیج کننده به نظر میاد !

حالا به نظرتون چیکار کنم ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      به نظرم فعلا تست تالیفی باید کم کار کنی .تستای سراسری و سنجش رو بزن. و بهتره که از برنامه کانون بیفتی جلو. چون خود کانون هم قراره تستای ترکیبی زیادی بده. اگه کارنامه محمد احمدی رو نگاه کنی میبینی اول سال زیستو چهل پنجاه میزده. روش مطالعه احمدی و همچنین این لینکو بخون.
      روش مطالعه متین جمالیان با درصد زیست‌شناسی 93 در کنکور 95
      بهتره از یه نفر که شرایطش مشابهت بوده هم کمک بگیری یا از یه مشاور خوب.
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ..به نظرم نشر الگو خووب نیست برای الانتون که زیاد نخوندین من خودم که تجربیم برام یکم سخته سوالاش....خیلی سبز دوم و سوم به نظرم خوب باشه اول سوالا خط به خط شو بزنید و بعد مفهمومیا ( بعضی از سوالای مفهومیش چرتن اما بیشترشون خوبن)..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن