خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بالاخره تکلیف این تاثیر معدل لعنتی کی مشخص میشه؟

سلام...چرا اینا تکلیف تاثیر معدلو مشخص نمیکنن..میترسم بهمن بیان یهو بگن تاثیر معدل قطعی شده و منم نرم ترمیم شرکت کنم خیلی ضد حال بشه از اون طرفم اگه تاثیر معدل مثبته که مگه دیوانه شدم برم پولمو بریزم تو حلقوم اموزش و پرورش هر درس 30 هزار تومن ثبت نام اولیه اش هم 30 هزار تومن که روی هم بخوام کل درسا رو برم 350 هزار تومنی میشه...خوب لامصبا یکی به اینا بگه اگه مثبته چرا کشش میدین تکلیفو مشخص کنین ملتو از نگرانی بیرون بیارین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ashkin0098 نمایش پست ها
      سلام...چرا اینا تکلیف تاثیر معدلو مشخص نمیکنن..میترسم بهمن بیان یهو بگن تاثیر معدل قطعی شده و منم نرم ترمیم شرکت کنم خیلی ضد حال بشه از اون طرفم اگه تاثیر معدل مثبته که مگه دیوانه شدم برم پولمو بریزم تو حلقوم اموزش و پرورش هر درس 30 هزار تومن ثبت نام اولیه اش هم 30 هزار تومن که روی هم بخوام کل درسا رو برم 350 هزار تومنی میشه...خوب لامصبا یکی به اینا بگه اگه مثبته چرا کشش میدین تکلیفو مشخص کنین ملتو از نگرانی بیرون بیارین
      آموزش پرورش کجا این شهریه رو ازتون میگیره؟؟ داوطب آزاد چنین شهریه ای نداره که هر درس 11500 تومن هست.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

آموزش پرورش کجا این شهریه رو ازتون میگیره؟؟ داوطب آزاد چنین شهریه ای نداره که هر درس 11500 تومن هست.
      فعلا که دارن میگیرن مثل ازاد گزاشتن هر شهری هر چی زورشون برسه دارن میگیرن کسی هم نیست بخواد به این چیزا رسیدگی کنه دیگه..اعصاب ملتو ریختن به هم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اینجا ایران است
      تا وقتی بتونن ملتو تیغ بزنن و حساباشونو پر کنن کش میدن مساله رو
      بعدشم شب میخوابن هر چی خواب دیدن صب تصویب می کنن
      دل خوشینا

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

منم ترمیم ثبت نام کردم هر درسی 30تومن گرفتنبی ادبا موقغ ثبت نام جوابمو هم درست نمیدادن.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هردم ازین باغ بری میرسد///تازه تر از تازه تری میرسد...

متاسفم واسه اینا

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      منتظر اعلام نباشید کار خودتونو بکنید
      [CENTER]به امید خدا و با تلاش مستمر به هدفم میرسم

[SIZE=4]

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      منتظر اعلام نباشید کار خودتونو بکنید
      نمیشه که اگر میخوان قطعی کنن بگن یه فکری به حال خودمون کنیم نمیشه که یه شبه به آدم شوک بدن یهو بگن قطعی شد اونجوری هضمش سخت میشه!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      تا کی فرصت ثبت نام داریم حالا
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تا كي براي ترميم دي وقت داريم؟؟
      راستي دوستان ميشه نمرات نهايي پيش دانشگاهي رو هم ترميم كنيم؟من سال٩٤پيش بودم و ٣درس ادبيات و زيست و فيزيكم نهايي بود،راهي براي ترميم اونا هست؟
      ویرایش توسط .SoRoUsH. : 21 مهر 1395 در ساعت 21:37

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      تا كي براي ترميم دي وقت داريم؟؟
      راستي دوستان ميشه نمرات نهايي پيش دانشگاهي رو هم ترميم كنيم؟من سال٩٤پيش بودم و ٣درس ادبيات و زيست و فيزيكم نهايي بود،راهي براي ترميم اونا هست؟
      نه پیشو نمیشه ترمیم کرد این لعنتی ها اگه همین الان میگفتن تاثیر مثبته حتی معدل پایین هم نیازی به ترمیم سوم هم نبود

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان ایا دانشجوها هم میتونن ترمیم شرکت کنن؟الان من اگر۹۶کنکور بدم سال سومی میشه که کنکور میدم و برای همین مشکل سربازی داشتم و رفتم به اصطلاح دانشگاه سما ثبت نام کردم تا نرم خدمت و الان مرخصی گرفتم ولی رسما دانشجو هستم،ایا دانشجو ها هم میتونن ترمیم کنن معدلشون رو؟

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      دوستان ایا دانشجوها هم میتونن ترمیم شرکت کنن؟الان من اگر۹۶کنکور بدم سال سومی میشه که کنکور میدم و برای همین مشکل سربازی داشتم و رفتم به اصطلاح دانشگاه سما ثبت نام کردم تا نرم خدمت و الان مرخصی گرفتم ولی رسما دانشجو هستم،ایا دانشجو ها هم میتونن ترمیم کنن معدلشون رو؟
      مشکلی نیست

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بالاخره مثبت شد یا قطعی؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایا کسی که دی ماه پیش باید یکی دو درس را امتحان دهد برای ترمیم سوم مشکلی بر نمی خورد؟
      عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن