خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل زمان در استفاده از دی وی دی ! راهنمایی لطفا

سلام دوستان عزیز
      من میخوام درسهایی مث فیزیک ، شیمی و ریاضی رو با دی وی دی پیش برم ..... ریاضی و فیزیکشو با آفبا پیش میرم و شیمی رو هم بعضی از قسمتاشو با رادمان ونوس ..... مشکل من زمان هست .... من که طبق برنامه قلم چی پیش میرم طی 2 هفته وقت کم میارم واسه استفاده از این دی وی دیااااا ........ مثلا مبحث حرکت شناسی و بردار برای این آزمونو باید نزدیک 7 یا 8 دی وی دی ببینم ... ریاضی مبحث احتمال و آنالیز خودش نزدیک 4 تا 5 دی وی دی هست .... شیمی 3 تا 4 تا دی وی دی و ........ اینجوری دیگه واسه تست وقتی نمی مونه
      دوستانی که از دی وی دی استفاده میکنن چجوری پیش میرن که بتونن برسن مباحث آزمون ؟
      راستش با دی وی دی بهتر مطالبو میگیرم پس بنده رو نصیحت نفرمایید که بدون اون بخونم
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز، یه سوال، منم می خوام دی وی دی های ریاضی و فیزیک آفبارو ببینم، خوب تدریس می کنن؟ طوری که بشه با دیدن دی وی دی ها و خوندن درسنامه های خیلی سبز به درصدای بالا رسید؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atasadzadeh نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز، یه سوال، منم می خوام دی وی دی های ریاضی و فیزیک آفبارو ببینم، خوب تدریس می کنن؟ طوری که بشه با دیدن دی وی دی ها و خوندن درسنامه های خیلی سبز به درصدای بالا رسید؟
      تو دی وی دی ها معلم درس رو میجوه بعد درس می ره تو سیرابی و نگاری بعد درس دوباره میاد دهنش
      از دهنش بر می داره میزاره تو دهن شما
      شما هم اونو با اشتیاق قورت میدین
      حالتون خراب شد ؟؟؟خودم که حالم بد شد
      دوست عزیز هدفم از این نوشته اینه که دی وی دی بدرد نمیخوره والا بلا بدرد نمیخوره تو باید حوصله کنی و خودت باید درس رو هضمش کنی اگه هم حوصله درس خوندن نداری که هیچ نخون
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhassan5303 نمایش پست ها
      تو دی وی دی ها معلم درس رو میجوه بعد درس می ره تو سیرابی و نگاری بعد درس دوباره میاد دهنش
      از دهنش بر می داره میزاره تو دهن شما
      شما هم اونو با اشتیاق قورت میدین
      حالتون خراب شد ؟؟؟خودم که حالم بد شد
      دوست عزیز هدفم از این نوشته اینه که دی وی دی بدرد نمیخوره والا بلا بدرد نمیخوره تو باید حوصله کنی و خودت باید درس رو هضمش کنی اگه هم حوصله درس خوندن نداری که هیچ نخون
      موفق باشی
      حرفتون درسته، به نظرتون فقط با خوندن و تحلیل چندباره ی درسنامه های ریاضی جامع و فیزیک 4 جلدی خیلی سبز می تونم مطلبو خوب بگیرم؟ اگه روش دیگه ای هست لطف کنین بگین، مرسی.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز مطالبی رو که میگم بر اساس تجربه خودم هست و چیزی غیر از این نخواهم گفت شما اگه قصد دارین مبحثی رو یاد بگیرید باید براش وقت و حوصله بزارین به خصوص درسایی مثل ریاضی و عربی و فکر نکنید که با یه بار خوندن میشه از صفر رسید به صد باید در طول زمان به بالاترین سطح ممکن برسید درباره کتابهایی که معرفی کردین بگم که اگه پایه ریاضیتون ضعیفه بهتره با کوله پشتی جلوبرین و اگه ریاضیتون خوبه خیلی سبز مناسبه فیزیک 4 جلدی هم خوبه حرف آخر اینکه نظرات سایر افراد انجمن رو هم بپرسید تا به بهترین انتخاب برسید ولی تو انتخاب منابع وسواس به خرج ندین
      موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه چیز یادم رفت بگم
      بنده با دی وی دی مخالف نیستم به شرطی که خود دی وی دی هم ارزش نگاه کردن داشته باشه مثلا تو یکی از تبلیغات خوندم دینی 90 در 4 روز پر واضحه که همچین حرفی دروغه در نهایت خودتون تصمیم بگیرین که دی وی دی بگیرین یا کتاب

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من خودم هم همه برنامه هام با دی وی دی هست و برای اینکه برسم این کار رو میکنم هفته اول دی وی دی دروس اختصاصی و تست وهفته دوم تست دوباره برای دروس اختصاصی و مشاهده دی وی دی دروس عمومی و تست.موفق باشید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دی وی دی ها کلا حجم ساعتشون پایینه . نمیدونم چه جوری میگید وقت کم میارم . مثلا شما شیمی و ریاضیتون در یک روز باشه و یک روز در میان نگاه کنید چون هر کدوم 4 دی وی دی داره تو یک هفته تموم میشه . و مطمئنن تو دی وی دی ها تست هم حل میشه . یه سرچ کنید شیوه استفاده از دی وی دی های کنکور فک کنم مطلب داشته باشیم تو انجمن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کجای دی وی دی ها حجمشون پایینه؟؟؟؟؟!!!!
      من به شخصه فقط یه مبحث از شیمی رو نگاه کردن
      داغووون شدم بعدشم از سردرد نگاه کردن به کامپیوتر تا شب نتونستم هیچی بخونم
      دوست منم کل آفبا رو دید فکر میکرد همه چی رو یاد گرفته
      اما همه ی درصداش دوروبر 30_20بود
      ما وقتی میگیم خوب نیست دشمنی با اون معلم ها نداریم
      فقط شما سوال میکنین و ما بر اساس تجربه میگیم به درد نخورن همشوت
      عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا من تا اونجایی که من شنیدم و دیدم میگن حجم ساعت دی وی دی ها پایینه . فک نکنم دی وی دی پیدا بشه از 150 ساعت بیشتر تدریس کرده باشه . چون هم هزینه ش بیشتر میشه و هم دیگه نمیصرفه

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atasadzadeh نمایش پست ها
      برای فیزیک مبتکران بگیرید بهتره

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhan44 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز
      من میخوام درسهایی مث فیزیک ، شیمی و ریاضی رو با دی وی دی پیش برم ..... ریاضی و فیزیکشو با آفبا پیش میرم و شیمی رو هم بعضی از قسمتاشو با رادمان ونوس ..... مشکل من زمان هست .... من که طبق برنامه قلم چی پیش میرم طی 2 هفته وقت کم میارم واسه استفاده از این دی وی دیااااا ........ مثلا مبحث حرکت شناسی و بردار برای این آزمونو باید نزدیک 7 یا 8 دی وی دی ببینم ... ریاضی مبحث احتمال و آنالیز خودش نزدیک 4 تا 5 دی وی دی هست .... شیمی 3 تا 4 تا دی وی دی و ........ اینجوری دیگه واسه تست وقتی نمی مونه
      دوستانی که از دی وی دی استفاده میکنن چجوری پیش میرن که بتونن برسن مباحث آزمون ؟
      راستش با دی وی دی بهتر مطالبو میگیرم پس بنده رو نصیحت نفرمایید که بدون اون بخونم
      ممنون
      سلام
      این مشکل برای بار اول هست
      وقتی شما بار اول میبینی عیب نداره چقدر وقت میگیره فط خوب یاد بگیر و یاادداشت برداری کن
      دقعات بعد سرعتت خیلی بیشتر میشی و بعد از چند بار دیدن نیاز به سی دی نداری و یادداشت برداریتو میخونی
      خلاف قوانین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)