خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohmmad.amin.v نمایش پست ها
      برنامه ای که دارید رو سنگین تر کنید تا مجبور باشید درس بخونيد من الان چون تقریبا به برنامه کانون رسیدم نمی تونم درس بخونم و انگیزه ام کم شده اما وقتی روز های قبل که وقت کم بود خیلی بهتر میخوندم تعداد تستون رو بیشتر یا خیلی عمقی تر بخونيد .این کارها رو بکنید اگه جواب نداد یه راه دیگه هست که اون خیلی خوب نیست شما از محدودیت رو بیشتر کنید حل ميشه

Sent from my HTC One 801s using Tapatalk
      شما چطوری میخونین که برنامه ی قلم میرسین؟ من با روزی 10 ساعت هنوز نرسیدم تموم کنم و فکرم نکنم این آزمون برسم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      شما چطوری میخونین که برنامه ی قلم میرسین؟ من با روزی 10 ساعت هنوز نرسیدم تموم کنم و فکرم نکنم این آزمون برسم
      از اول مهر شروع کردم واسه رسیدن به برنامه قلم چی واسه همین این دفعه جلو افتادم که قدر جلو افتادن رو ندوستم و تو چند روز اخیر کم کاری کردم به خیال اینکه به برنامه رسیدم اما دفعات بعد عقب می افتم پشت کنکوری هستم تست هارو زوج فرد میزنم (جز زیست پیش داشنگاهي که کامل میزنم) سال پیش خیلی درسنامه می خوندم و تست نمی زدم امسال کمتر درسنامه میخونم تست بیشتر میزنم

Sent from my HTC One 801s using Tapatalk

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما نه مدرسه میری نه کلاسی میری خب معلومه که خسته میشی و میبری به نظر من حداقل تو یکی از درسا که نقطه ضعف شما محسوب میشه کلاس ثبت نام کنید که هم با رقبایی که داری روبه رو بشوید وهم ارتباط با معلم خودش انگیزه بخش هستش و هم درسی که توش ضعیفی رو به نقطه قوت تبدیل کنی

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh96 نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من یه مشکلی واسه خوندنم ایجاد شده
      شایدم از قبل بوده ولی تازه متوجه شدم
      اینکه تا ساعت نهایتا 4 عصر وضع خوندنم خیلی خوبه
      کلا راضیم
      ولی از اون به بعد شاید تا 12 شب رو هم 2 ساعتم نخونم
      خیلی اعصابم خورده
      نمیخونم چیکار کنم
      کسی میدونه چیکار کنم کیفیت مطالعه م نوسان نداشته باشه اینقد؟؟؟

خب تو می تونی تا 4 عصر یا نهایتا 6 پشت بند هم درس بخونی و درسای اصلیتو جمع کنی از اون ساعت به بعد دوره کنی...شاید اگه به خودت تلقین نکنی هم بهتر باشه

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoorhani نمایش پست ها
      دوست عزیز شما نه مدرسه میری نه کلاسی میری خب معلومه که خسته میشی و میبری به نظر من حداقل تو یکی از درسا که نقطه ضعف شما محسوب میشه کلاس ثبت نام کنید که هم با رقبایی که داری روبه رو بشوید وهم ارتباط با معلم خودش انگیزه بخش هستش و هم درسی که توش ضعیفی رو به نقطه قوت تبدیل کنی

آخه دیگه کلاسی نیست که برم همه رو رفتم
      حتی دینی =/
      عربی رو نرفتم که خوبه وضع خودم
      There is a will

&
      There is a way

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_amf نمایش پست ها
      خب تو می تونی تا 4 عصر یا نهایتا 6 پشت بند هم درس بخونی و درسای اصلیتو جمع کنی از اون ساعت به بعد دوره کنی...شاید اگه به خودت تلقین نکنی هم بهتر باشه
      آخه اونقدارا هم تا 4 کشش ندارم که یه پشت بخونم
      وسطش 20 دیقه ای استراحت دارم بین هر دو تایم
      There is a will

&
      There is a way

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      شما مثه پارسال من وسواس گرفتین
      There is a will

&
      There is a way

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . با توجه ای به برنامه ای که برام فرستادید حرف میزنم » 1- هرچه به شب نزدیک میشیم خستگی طبیعیه / حالا مشکل برنامه تون » 1- حجمی حدود 3 - 4 ساعت دروس اختصاصی که به شب پاس دادین ( خب وقتی شما از ساعت 4 به بعد انرژی تون کاهش داره چرا 3 ساعت اختصاصی ) 2 - چهار تا دروس اختصاصی در برنامه ی روزانه تونه . این کار رو شاید بعضی از مشاوران توصیه کنن اما برای همه توصیه نمیشه ( ریاضیات . فیزیک . کم و بیش شیمی » اینا محاسبات دارن و ذهن رو خسته میکنن ) / حالا پیشنهاد های من به شما » 1- بعد از نهار حدود نیم ساعت خواب فقط نیم ساعت . همین جوری دراز بکشید و چشتاتون رو ببندید و دقیقا بعد نیم ساعت بلند بشید 2- به هیچ عنوان توصیه نمیکنم چهار دروس اختصاصی در یک روز باشه سعی کنید یا سه یا دو اختصاصی در روز باشه ( مثلا شیمی و زیست پایه ثابت و ریاضی و فیزیک یک روز در میان / یا شیمی و ریاضی در یک روز و زیست و فیزیک در روز دیگر ) 3- حجم کار دروس اختصاصی تا ساعت 4 تموم بشه و از اون به بعد عمومی ( شاید بگید بین اختصاصی ها عمومی نذارم . چرا بزارید اما خوندن نباشه . سعی کنید یک تاریخ ادبیات . چند تست آرایه و قرابت یا .. باشه ) 4- شبا هم اگه دیدید نمیتونید بخونید اگه دی وی دی دارید اونو نگاه کنید / انشالله اگه رعایت کنید دیگه خسته نمیشید
      ویرایش توسط POOYAE : 19 مهر 1395 در ساعت 09:35

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      سلام . با توجه ای به برنامه ای که برام فرستادید حرف میزنم » 1- هرچه به شب نزدیک میشیم خستگی طبیعیه / حالا مشکل برنامه تون » 1- حجمی حدود 3 - 4 ساعت دروس اختصاصی که به شب پاس دادین ( خب وقتی شما از ساعت 4 به بعد انرژی تون کاهش داره چرا 3 ساعت اختصاصی ) 2 - چهار تا دروس اختصاصی در برنامه ی روزانه تونه . این کار رو شاید بعضی از مشاوران توصیه کنن اما برای همه توصیه نمیشه ( ریاضیات . فیزیک . کم و بیش شیمی » اینا محاسبات دارن و ذهن رو خسته میکنن ) / حالا پیشنهاد های من به شما » 1- بعد از نهار حدود نیم ساعت خواب فقط نیم ساعت . همین جوری دراز بکشید و چشتاتون رو ببندید و دقیقا بعد نیم ساعت بلند بشید 2- به هیچ عنوان توصیه نمیکنم چهار دروس اختصاصی در یک روز باشه سعی کنید یا سه یا دو اختصاصی در روز باشه ( مثلا شیمی و زیست پایه ثابت و ریاضی و فیزیک یک روز در میان / یا شیمی و ریاضی در یک روز و زیست و فیزیک در روز دیگر ) 3- حجم کار دروس اختصاصی تا ساعت 4 تموم بشه و از اون به بعد عمومی ( شاید بگید بین اختصاصی ها عمومی نذارم . چرا بزارید اما خوندن نباشه . سعی کنید یک تاریخ ادبیات . چند تست آرایه و قرابت یا .. باشه ) 4- شبا هم اگه دیدید نمیتونید بخونید اگه دی وی دی دارید اونو نگاه کنید / انشالله اگه رعایت کنید دیگه خسته نمیشید

ممنون از راهنماییتون
      ولی آخه من شیمی رو دوست دارم هر ساعتی میتونم بخونم
      ولی از یه درسی مثه تاریخ ادبیات متنفرم
      هر چی میخونم هم یاد نمیگیرم تاریخ ادبیاتارو
      دیگه مجبور بودم وقتای خستگی شیمی رو بذارم و ساعتایی ک سر حال ترم تاریخ ادبیات
      اگه بخوام کم کنم تنوع رو باید مدت مطالعه ی یک درس رو ببرم بالا
      بعد خب از طرفی وقتی ساعت مطالعه طولانی میشه من دیگه حوصله ی اون درسو ندارم =/

مثلا اگه بخوام روزی 4 تایم زیست بخونم تایم سوم دیگه خوشم از زیست نمیاد
      حتی شیمی
      There is a will

&
      There is a way

ویرایش توسط fatemeh96 : 19 مهر 1395 در ساعت 09:40 دلیل: واسه هر چی باید توضیح داد؟؟؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب من که میگم شیمی و زیست پایه ثابت . ریاضی و فیزیک یک روز در میان / در مورد تاریخ ادبیات هم فقط میشه رمزگردانی کرد مثلا یه داستان کوتاه . نمیخواد دو تایمش کنید . دو ساعت شیمی . سه ساعت زیست و دو ساعت فیزیک یا ریاضی در روز

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیدونم والا
      There is a will

&
      There is a way

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آخه با این کار باید ساعت فیزیک یه روزم بشه 4 ساعتو روز بعد 0
      There is a will

&
      There is a way

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب میتونید 3 ساعت فیزیک . دو ساعت زیست و دوساعت شیمی بخونید چون این دوتا پایه ثابت برنامه تونه . میدونم الان به این فکر میکنید که اگه هر چهار درس اختصاصی نباشه نمیتونم زود ببندمشون اما خب به اینم فکر کنید شما دارید روزی 6 ساعت به خاطر همین کار از بین میبرید . و یکم فکر کنید بهترین راه همینه . حالا شما یک روز یا دو روز اینکارو بکنید ببینید مشکل تون حل میشه

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این هفته رو که فک کنم مجبور شم همونطوری پیش ببرم چون جمعه اگه ترازم بد شه روحیه م داغون میشهولی از هفته ی بعد حتما اینطوری ک شما میگین انجام میدم
      There is a will

&
      There is a way

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh96 نمایش پست ها
      آخه اونقدارا هم تا 4 کشش ندارم که یه پشت بخونم
      وسطش 20 دیقه ای استراحت دارم بین هر دو تایم
      ببین خب تو می تونی کم کم از ساعت 4 به بعد هم بیاری تو برنامت ولی خیلی یواش یواش این کار رو انجام بده که ی دفعه نبری..

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)