خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

تجمع اعتراضی پذیرفته شدگان واحد کیش دانشگاه آزاد به لغو پذیرش

2235301.jpg

تعدادی از پذیرفته شدگان واحد کیش دانشگاه آزاد اسلامی در اعتراض به لغو شدن پذیرش آنها در رشته های پزشکی و دندانپزشکی این واحد صبح امروز مقابل سازمان مرکزی دانشگاه تجمع کردند.به گزارش خبرنگار مهر، حدود ۶۰ الی ۷۰ نفر از دانشجویان واحد کیش دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز مقابل ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی تجمع کردند.این داوطلبان در دوره های پزشکی و دندانپزشکی واحد کیش دانشگاه آزاد پذیرفته شده و ثبت نام قطعی نیز به عمل آورده بودند. دانشگاه آزاد از این داوطلبان اصل مدارک و حدود ۱۰ الی ۱۲ میلیون تومان شهریه دریافت کرده بود.اما هفته گذشته دانشگاه آزاد در تماس با این دانشجویان اعلام کرد، به دلیل اینکه وزارت علوم ظرفیت مازاد را حذف کرده، دانشگاه نمی تواند این دانشجویان را پذیرش کند.برهمین اساس برخی از این افراد به همراه والدین خود مقابل سازمان مرکزی دانشگاه آزاد تجمع کرده و خواستار پاسخگویی مسئولان دانشگاه شدند.به گفته تجمع کنندگان هنوز هیچ یک از مسئولان دانشگاه آزاد پاسخگوی این مساله نبوده است.
      (الان یکی پیدا میشه میگه تاپیک تکراری )
      کلیپ این اعتراضم دیدم حتا ب زد و خورد کشیده شد.کسی هست اونجا قبول شده باشه؟
      I wanna thank me for believing in me

2. Top | #2
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2235301.jpg
مشاهده: 98
حجم: 43.0 کیلو بایت

تعدادی از پذیرفته شدگان واحد کیش دانشگاه آزاد اسلامی در اعتراض به لغو شدن پذیرش آنها در رشته های پزشکی و دندانپزشکی این واحد صبح امروز مقابل سازمان مرکزی دانشگاه تجمع کردند.به گزارش خبرنگار مهر، حدود ۶۰ الی ۷۰ نفر از دانشجویان واحد کیش دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز مقابل ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی تجمع کردند.این داوطلبان در دوره های پزشکی و دندانپزشکی واحد کیش دانشگاه آزاد پذیرفته شده و ثبت نام قطعی نیز به عمل آورده بودند. دانشگاه آزاد از این داوطلبان اصل مدارک و حدود ۱۰ الی ۱۲ میلیون تومان شهریه دریافت کرده بود.اما هفته گذشته دانشگاه آزاد در تماس با این دانشجویان اعلام کرد، به دلیل اینکه وزارت علوم ظرفیت مازاد را حذف کرده، دانشگاه نمی تواند این دانشجویان را پذیرش کند.برهمین اساس برخی از این افراد به همراه والدین خود مقابل سازمان مرکزی دانشگاه آزاد تجمع کرده و خواستار پاسخگویی مسئولان دانشگاه شدند.به گفته تجمع کنندگان هنوز هیچ یک از مسئولان دانشگاه آزاد پاسخگوی این مساله نبوده است.
      (الان یکی پیدا میشه میگه تاپیک تکراری )
      کلیپ این اعتراضم دیدم حتا ب زد و خورد کشیده شد.کسی هست اونجا قبول شده باشه؟
      جون مادرت تو دیگه از دانشگاه ازاد حرف نزن که حالم به هم میخوره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من قبول شدم اما نرفتم
      بــايــد

به تو دستم برسد، ماه بلندم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من یادم میاد از سوم راهنمایی خودم میرفتم ثبت نام میکردم . دانشگاه هم که قبول شدم کسی نفهمید چی شد چی نشد

اون وقت اینا برداشتند ننه باباشون بردن اعتراض که چی بشه ؟ همون خوب که لغو شد حداقل 80 میلیون پول بی زبون رو هدر نمیدن

آدم‌ها ، اول جوان‌ها را باوجود این‌که هم‌دیگر را دوست ندارند ، به‌عقد ِ هم درمی‌آورند و بعد از این‌که آن‌ها نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند ،
      تعجب می‌کنند ...
      آخر چطور می‌توان با کسی زندگی کرد بدون این‌که عاشق‌اش بود ؟

لئو تولستوی

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosen نمایش پست ها
      من یادم میاد از سوم راهنمایی خودم میرفتم ثبت نام میکردم . دانشگاه هم که قبول شدم کسی نفهمید چی شد چی نشد

اون وقت اینا برداشتند ننه باباشون بردن اعتراض که چی بشه ؟ همون خوب که لغو شد حداقل 80 میلیون پول بی زبون رو هدر نمیدن
      فک نمیکنم این نگاه شما درست باشه
      بالاخره هرکسی تو ی محیطی بزگ شده و اینکه شما مستقل تر هستید دلیل نمیشه اینجوری به بقیه نگاه کنید
      پول خودشونه،دوست دارن اینجوری هزینه بشه
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.m نمایش پست ها
      فک نمیکنم این نگاه شما درست باشه
      بالاخره هرکسی تو ی محیطی بزگ شده و اینکه شما مستقل تر هستید دلیل نمیشه اینجوری به بقیه نگاه کنید
      پول خودشونه،دوست دارن اینجوری هزینه بشه
      بله درسته حرف شما هم صحیح هست. پول باباشونه

اما خودشون هم باید عرضه داشته باشن اگه چیزی که فکر میکنن حقشونه دفاع کنن.

پدر و مادر که همیشه نیستن. متاسفانه این خیلی تربیت بدیه

آدم‌ها ، اول جوان‌ها را باوجود این‌که هم‌دیگر را دوست ندارند ، به‌عقد ِ هم درمی‌آورند و بعد از این‌که آن‌ها نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند ،
      تعجب می‌کنند ...
      آخر چطور می‌توان با کسی زندگی کرد بدون این‌که عاشق‌اش بود ؟

لئو تولستوی

7. Top | #7
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosen نمایش پست ها
      بله درسته حرف شما هم صحیح هست. پول باباشونه
      اما خودشون هم باید عرضه داشته باشن اگه چیزی که فکر میکنن حقشونه دفاع کنن.
      پدر و مادر که همیشه نیستن. متاسفانه این خیلی تربیت بدیه
      شاید پدرمادراشون وکالت خوندن و نقش وکیل رو ایفا میکنن!!!
      پ ن پ : چون پول وکیل گرفتن ندارن بابا ننشون رو میبرن !

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با توجه به تکمیل ظرفیتا مثل اینکه بجای کیش قشم تو لیست وجود داره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن