خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 82
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات

Exclamation تغییر سبک زیست‌شناسی کنکور

تغییرات زیست‌شناسی کنکور در سال‌های اخیر چیست؟ چگونه می‌توان برای این تغییر سبک آماده شد؟
      مشاهده در آپارات
      ویرایش توسط حمید رضا زارع : 17 مهر 1395 در ساعت 20:06

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Iq عالیه
      به نظرتان با وجود ایکیو مازم ثبت نام کنم اخه از نظر مالی مشکله

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rhm97 نمایش پست ها
      Iq عالیه
      سلام
      ممنون از نظر لطفتون نسبت به کتاب
      شرکت در آزمون می‌تونه بهتون کمک کنه برای افزایش قدرت تحلیلتون. اگه مشکل مالی هم داشته باشید، می‌تونین در آزمون‌های ماز بورس بشین. تصمیمش دیگه با خودتون هست
      موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      iq عالیه
      بخدا iq چرته ب نظر من برو آزمونش تا تخفیف هم هست ثبت نام کن
      ببین کتاب زیستی تو بازار نیست که من نداشته باشم ولی الگو رو از همه بیشتر قبول دارم درسته که تیپ سوالات iq مثل کنکور هست ولی شاید 90 درصد سوالاش نکته کتاب های دیگه مثل الگو هسن(بر فرض مثال فصل پروتیین سازی الگو خیلی از نکته ها رو گفته با اینکه قسمت iq کتاب گاج هم ی سری نکته داره ولی من شرط می بندم که هیچ وقت از این سوالای فرمولی از پروتیین سازی تو کنکور نمیاد) البته میگم کتاب IQ هم خیلی قوی کار کرده ولی شما الگو یا IQ رو ک داری فک نکنم کافی باشه و آزمون بهتر هست که ثبت نام کنی
      در ضمن من تو شیراز زندگی میکنم و کلاس گروه ماز هم میرم ولی حتی خود استادمون(آقای خیراندیش) گفت آزمون آنلاین چیزایی داره ک من اینجا فرصت نمی کنم بگم-حتی کلاس آزمون محور حضوری ما تو شیراز نکته های آزمون آنلاین رو نداره
      ویرایش توسط therealfarshid : 17 مهر 1395 در ساعت 20:24

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mme نمایش پست ها
      ببین کتاب زیستی تو بازار نیست که من نداشته باشم ولی الگو رو از همه بیشتر قبول دارم درسته که تیپ سوالات iq مثل کنکور هست ولی شاید 90 درصد سوالاش نکته کتاب های دیگه مثل الگو هسن(بر فرض مثال فصل پروتیین سازی الگو خیلی از نکته ها رو گفته با اینکه قسمت iq کتاب گاج هم ی سری نکته داره ولی من شرط می بندم که هیچ وقت از این سوالای فرمولی از پروتیین سازی تو کنکور نمیاد) البته میگم کتاب iq هم خیلی قوی کار کرده ولی شما الگو رو ک داری فک کنم کافیه
      در ضمن من تو شیراز زندگی میکنم و کلاس گروه ماز هم میرم ولی حتی خود استادمون(آقای خیراندیش) گفت آزمون آنلاین چیزایی داره ک من اینجا فرصت نمی کنم بگم-حتی کلاس آزمون محور حضوری ما تو شیراز نکته های آزمون آنلاین رو نداره
      سلام
      دوست عزیز سؤالات آزمون‌های آنلاین و حضوری، مکمل سؤالات کتاب درسی هستند و به تنهایی کافی نیستند.
      در ارتباط با نکته‌های کتاب iq هم که گفتین، طبیعتاً بخش زیادی از نکات بین تمامی کتاب‌های کمک درسی مشترک هستند، چون منبع تألیف همه‌ی کتاب‌های کمک درسی، کنکور و کتاب درسی می‌باشد، ولی به جرأت می‌تونم بگم که به‌کارگیری این نکات در سؤالات تستی و همچنین بیان نکات جدید، درکتاب iq بهتر از سایر کتاب‌ها انجام شده است. و در ارتباط با مورد آخر، سؤالاتی که در کنکور مطرح نمی‌شن، ما هم خبر داریم که احتمال مطرح شدن این سؤالات در کنکور کم هست و به همین خاطر، در بخش iq پلاس قرار گرفتند. Iq پلاس، حاوی سؤالات جمع‌بندی کل فصل به همراه سؤالاتی است که احتمال مطرح شدن اونا در کنکور کم هست
      موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      تغییرات زیست‌شناسی کنکور در سال‌های اخیر چیست؟
      مشاهده در آپارات
      عنوان تاپیک تون خیلی بی ربط با محتوای ویدیوی اپارات هست,در تغییر روند سبک سوالات زیست کنکور که شکی نیست , شما چه چیزش رو خواستین در این ویدیو توضیح داده باشین ؟
      چند تا پست گذاشتین , یا تبلیغ کتاب ای کیو هست یا ازمون ماز
      همین تبلیغات شما توی این انجمن کم بود

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین کتاب زیستی تو بازار نیست که من نداشته باشم ولی الگو رو از همه بیشتر قبول دارم درسته که تیپ سوالات iq مثل کنکور هست ولی شاید 90 درصد سوالاش نکته کتاب های دیگه مثل الگو هسن(بر فرض مثال فصل پروتیین سازی الگو خیلی از نکته ها رو گفته با اینکه قسمت iq کتاب گاج هم ی سری نکته داره ولی من شرط می بندم که هیچ وقت از این سوالای فرمولی از پروتیین سازی تو کنکور نمیاد) البته میگم کتاب IQ هم خیلی قوی کار کرده ولی شما الگو یا IQ رو ک داری فک نکنم کافی باشه و آزمون بهتر هست که ثبت نام کنی
      من پارسال ۴ جلد الگو رو زدم ولی مزخرف ترین کتابه تست هاش غلط الکی گرفته بعضی جاها
      مثلا میگه پراکسی زوم هایی ک نزدیک اندوپلاسمی ان h2o2 تولید میکنند این جمله رو از کجا میشه اقتباس کرد
      تو کتاب گفته پراکسی زوم ها ک مجاورت شبکه .... نه پراکسی زوم هایی که ....

8. Top | #8
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز سؤالات آزمون‌های آنلاین و حضوری، مکمل سؤالات کتاب درسی هستند و به تنهایی کافی نیستند.
      در ارتباط با نکته‌های کتاب iq هم که گفتین، طبیعتاً بخش زیادی از نکات بین تمامی کتاب‌های کمک درسی مشترک هستند، چون منبع تألیف همه‌ی کتاب‌های کمک درسی، کنکور و کتاب درسی می‌باشد، ولی به جرأت می‌تونم بگم که به‌کارگیری این نکات در سؤالات تستی و همچنین بیان نکات جدید، درکتاب iq بهتر از سایر کتاب‌ها انجام شده است. و در ارتباط با مورد آخر، سؤالاتی که در کنکور مطرح نمی‌شن، ما هم خبر داریم که احتمال مطرح شدن این سؤالات در کنکور کم هست و به همین خاطر، در بخش iq پلاس قرار گرفتند. Iq پلاس، حاوی سؤالات جمع‌بندی کل فصل به همراه سؤالاتی است که احتمال مطرح شدن اونا در کنکور کم هست
      موفق باشید
      بنده قصد توهین ندارم فقط اون چیزی رو گفتم که نظرم بود و نگفتم که کاملا حق با من هست-----من به دوستمون پیشنهاد کردم آزمون آنلاین رو اگر میتونه شرکت کنه و نگفتم این چیزی که من میگم کاملا درسته
      من نه گفتم کتاب iq کامل هست و نه گفتم کتاب انرژی اتمی هردو کم کاری ها و غلط هایی دارن----تنها گل بی عیب خداوند هست

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      موفق باشید
      سوال محاسباتی چرت تو الگو خیلی بیشتره

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

عنوان تاپیک تون خیلی بی ربط با محتوای ویدیوی اپارت هست,در تغییر روند سبک سوالات زیست کنکور که شکی نیست , شما چه چیزش رو خواستین در این ویدیو توضیح داده باشین ؟
      چند تا پست گذاشتین , یا تبلیغ کتاب ای کیو هست یا ازمون ماز
      همین تبلیغات شما توی این انجمن کم بود
      سلام
      کلیپ دو قسمت داره، قسمت اول یه بحث کلی در ارتباط با تغییر سبک سؤالای کنکور و نحوه‌ی برخورد با اوناست و قسمت دوم هم معرفی کتاب آی‌کیو.
      در ارتباط با پست‌ها هم اگه مطالعه بکنین، می‌بینین که اکثر اونا صرفاُ پاسخ به سؤالات دیگران هست و بنده هم دیگر عضو گروه ماز نیستم که بخوام تبلیغی برای اونا انجام بدم.
      موفق باشید

11. Top | #11
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من پارسال ۴ جلد الگو رو زدم ولی مزخرف ترین کتابه تست هاش غلط الکی گرفته بعضی جاها
      مثلا میگه پراکسی زوم هایی ک نزدیک اندوپلاسمی ان h2o2 تولید میکنند این جمله رو از کجا میشه اقتباس کرد
      تو کتاب گفته پراکسی زوم ها ک مجاورت شبکه .... نه پراکسی زوم هایی که ....
      مگه من گفتم الگو بهترین کتابه؟یا iq بهترینه؟ گفتم به نظر من آزمون آنلاین بهتره!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      بنده قصد توهین ندارم فقط اون چیزی رو گفتم که نظرم بود و نگفتم که کاملا حق با من هست-----من به دوستمون پیشنهاد کردم آزمون آنلاین رو اگر میتونه شرکت کنه و نگفتم این چیزی که من میگم کاملا درسته
      من نه گفتم کتاب iq کامل هست و نه گفتم کتاب انرژی اتمی هردو کم کاری ها و غلط هایی دارن----تنها گل بی عیب خداوند هست
      بله حق با شماست. البته من با توجه به شناخت بیشتری که نسبت به شما درباره‌ی برنامه‌های گروه ماز دارم، صحبت‌های شما رو اصلاح کردم.

13. Top | #13
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سوال محاسباتی چرت تو الگو خیلی بیشتره
      همونطور که گفتم من اصلا از استفاده از هیچ کتابی اصرار نکردم فقط گفتم اگر براتون مقدور هست آزمون آنلاین رو شرکت کنید
      من کاملا موافق هستم که الگو هم غلط زیاد داره و اصلا از هیچ کتابی حمایت نم کنم بالاخره شما خودتون حتما ی دلایلی داشتید که از چه منابعی استفاده کنید

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تا وقتی ک تو آموزش مشکلی هست با تست زدن هم کاری پیش نمیره !

شما سعی کنید ی کتاب آموزش خوب ( نه اینکه کتابی مثل فاگو البته ) هم برای بچه ها در نظر بگیرید !

کتابای زیادی هست ولی خب بازم تو آموزش کم و کاستی هایی دارن ! و نمیتونن نیاز خیلی از بچه هارو بر طرف کنن !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      تا وقتی ک تو آموزش مشکلی هست با تست زدن هم کاری پیش نمیره !

شما سعی کنید ی کتاب آموزش خوب ( نه اینکه کتابی مثل فاگو البته ) هم برای بچه ها در نظر بگیرید !

کتابای زیادی هست ولی خب بازم تو آموزش کم و کاستی هایی دارن ! و نمیتونن نیاز خیلی از بچه هارو بر طرف کنن !
      سلام
      به زودی این نیاز هم برطرف خواهد شد
      مرسی از نظرتون

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)