خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      نه کتاب درسی نخون خط ویژه کامله خودش بعدا برای دوره یا اگه اشکال داشتی از کتاب بخون، کتاب تست هم بستگی به سطحت داره ولی فک کنم iq جامع برای الان خوبه موج آزمون الگو هم خوبه برای جمع بندی و پرکاری تستی ولی حجمش زیاده باید از الان شروع کنی،به نظرم با همون iq شروع کن

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
      مرسی ۱دنیا ممنون پس کلا مبتکرانو گزاشتم کنار.فکردم دگه به اخر خط رسیدم هیچ راهی ندارم.خداروشکر.پس هر فصلو از خط ویژه میخونم بعد تست از ای کیووو .

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      مرسی ۱دنیا ممنون پس کلا مبتکرانو گزاشتم کنار.فکردم دگه به اخر خط رسیدم هیچ راهی ندارم.خداروشکر.پس هر فصلو از خط ویژه میخونم بعد تست از ای کیووو .
      البته آی کیو هم یه خورده تستاش سنگینه ولی برای این گفتم اینو بخون چون آی کیو هر فصل رو به چند قسمت تقسیم کرده و میتونی مبحثی باهاش پیش بری چون تازه شروع کردی ولی موج آزمون فصلیه یعنی باید کل فصل رو بخونی بعد تستاشو بزنی حالا ببین با کدوم شیوه راحت تری

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته آی کیو هم یه خورده تستاش سنگینه ولی برای این گفتم اینو بخون چون آی کیو هر فصل رو به چند قسمت تقسیم کرده و میتونی مبحثی باهاش پیش بری چون تازه شروع کردی ولی موج آزمون فصلیه یعنی باید کل فصل رو بخونی بعد تستاشو بزنی حالا ببین با کدوم شیوه راحت تری
      مرسی باشه

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی باشه

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن