خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کتاب درسی رو‌بخونید تا تسلط کامل پونصد ششصد تا هم تست سنجش و قلمچی بزنید .

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حذف هیچ مبحثی منطقی نیست
      و استوک محلول سینتیک اسید و باز باید تسلط خیلی زیادی پیدا کنیم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اگه الان به ٤٠ فك كني توي كنكور بيست هم نميزني.
      واسه درصد بهتر بخون كه حداقل ٤٠ رو بتوني بزني

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اگه میخوای چیزی رو حذف کنی بنظرم 2 فصل آخر پیش رو حذف کن...چون واسه شیمی حتما باید مباحث پایه رو بدونید....مثلا تا استوکیومتری رو بلد نباشی فصل های ترمو محلول و سنتیک و تعادل رو اصلا نمیشه خوند......تا شیمی دوم رو بلد نباشی استوکیومتری رو درک نمیکنی......در ضمن واسه درصد بالای 40 و خود 40 تو کنکور باید 100 درصد مطالب رو خوند.هرچی تسلط روشون بیشتر باشه درصدم میره بالاتر

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من وقت اصلنم کم نیست...کلی وقت داریم هنوز تا کنکور....روزی دو ساعت یا یک ساعت و نیم بذاریم برای شیمی به راحتی میتونی اونو از نقطه ضعف تبدیل کنی به نقطه قوت

شیمی درسی هستش ک هم حفظیجاتشو باید خیلی مرور کنی هم باید خیلی تست حل کنی برای محاسباتش...مثلن من خودم هر شب پنج تا مسئله استوکیومتری رو میگیرم با اعداد نامتعارف حل میکنم تا سرعتم بره بالا(از نگین یغمایی رتبه ۲ ریاضی کشوری سال ۹۳ یاد گرفتم اینو)

واکنش های خیلی مهم رو با ضریب استوکیومتری باید حفظ باشید توی سرعت حل تست خیلی موثره و وقتتون برای موازنه واکنش هدر نمیره

بهتره ک واکنش های مهم رو دسته بندی کنید برای خودتون و رنگی کنید و همیشه جلو چشمتون باشه

جدول تناوبی رو هم که باید کاملا قورت بدین...البته کاره سختی نیست چون رمز گذاشتن واسه هر گروه راحت میشه حفظش کرد...

ارایش الکترونی عناصر مهم رو حفظ باشید و اصلا نکشید سره ازمون..عناصر مهمی که بیشتر توی تست های کنکور مورد استفاده قرار میگیرن مثل کروم و مس!
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دوازده رو خوندم تو کنکور 96

38 زدم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها تورو خدا کمکم کنین نمیدونم سوالمو کجا مطرح کنم شیمیم صفره بخدا .دوم سوم و پیش مبتکران دارم دومش خوب بود ولی از وقتی ورداشتم سوم میخونم از مبتکران حالم بهم میخوره از شیمی چقد حجمش زیاده دیونم کرده انقد مطلب زیاد گفته دگه اصل مطلب اینکه درس راحب چیه ادم یادش میره به نظرتون تو زمان باقی مونده با چه کتابی بخونم مبتکران اصلا نمیرسونم .بخدا اون روزی که قراره مبتکرانو بزارم جلوم بخونم از زندگی سیر میشم و بدترین روز زندگیم میشه.۱مدت واس زیست اونطوری شده بودم تا اینکه باش کنار اومدم قلقش دستم اومد.ولی شیمی نه هر تاپیک شیمی این سوالمو مینویسم شاید راهنمایی بگیرم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      سلام بچه ها تورو خدا کمکم کنین نمیدونم سوالمو کجا مطرح کنم شیمیم صفره بخدا .دوم سوم و پیش مبتکران دارم دومش خوب بود ولی از وقتی ورداشتم سوم میخونم از مبتکران حالم بهم میخوره از شیمی چقد حجمش زیاده دیونم کرده انقد مطلب زیاد گفته دگه اصل مطلب اینکه درس راحب چیه ادم یادش میره به نظرتون تو زمان باقی مونده با چه کتابی بخونم مبتکران اصلا نمیرسونم .بخدا اون روزی که قراره مبتکرانو بزارم جلوم بخونم از زندگی سیر میشم و بدترین روز زندگیم میشه.۱مدت واس زیست اونطوری شده بودم تا اینکه باش کنار اومدم قلقش دستم اومد.ولی شیمی نه هر تاپیک شیمی این سوالمو مینویسم شاید راهنمایی بگیرم
      از خط ویژه بخون عالیه

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      از خط ویژه بخون عالیه

مسایلشو چیکار کنم اونم از خط ویژه؟

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از خط ویژه بخون عالیه

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره خط ویژه دو جلد داره یکی مفاهیم یکی مسائل از اون بخون بعد برو سراغ تست

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره خط ویژه دو جلد داره یکی مفاهیم یکی مسائل از اون بخون بعد برو سراغ تست

ینی اول کتاب درسی بعد خط ویژه بعد کتاب تست چی بنظرتون خوبه؟

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ینی اول کتاب درسی بعد خط ویژه بعد کتاب تست چی بنظرتون خوبه؟
      نه کتاب درسی نخون خط ویژه کامله خودش بعدا برای دوره یا اگه اشکال داشتی از کتاب بخون، کتاب تست هم بستگی به سطحت داره ولی فک کنم iq جامع برای الان خوبه موج آزمون الگو هم خوبه برای جمع بندی و پرکاری تستی ولی حجمش زیاده باید از الان شروع کنی،به نظرم با همون iq شروع کن

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه کتاب درسی نخون خط ویژه کامله خودش بعدا برای دوره یا اگه اشکال داشتی از کتاب بخون، کتاب تست هم بستگی به سطحت داره ولی فک کنم iq جامع برای الان خوبه موج آزمون الگو هم خوبه برای جمع بندی و پرکاری تستی ولی حجمش زیاده باید از الان شروع کنی،به نظرم با همون iq شروع کن

مرسی ۱دنیا ممنون پس کلا مبتکرانو گزاشتم کنار.فکردم دگه به اخر خط رسیدم هیچ راهی ندارم.خداروشکر.پس هر فصلو از خط ویژه میخونم بعد تست از ای کیووو .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن