خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بستگی به پایت داره
      و اینکه چرا تا الان نخوندی
      اگه پایت ضعیفه و عادت به درس خوندنم نداری نه نمیتونی خودتم زحمت نده الکی همین ترم بهمن برو یه دانشگاه آزادی مثه خودمیی

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وقتی میای اینجا وضعیتتو میگی وبعد میپرسی میتونم همه خودشونو بدون این شاید بخوان جای تومیزارن وبعدا میبینن انگیزه و ارادشو دارن یانه. اونا در واقع به خودشون جواب میدن نه تو. وقتتو اینجا هدر نده. اگه خودت فک میکنی میتونی پس میتونی.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ، با عرض معذرت از استاتر تاپیک امیدوارم از حرفم ناراحت نشن ، ای کاش به جای اینجور تاپیک ها می اومدیم تاپیک میزدیم که تا الان چیزی نخوندم حالا 9 ماه مونده ، دوستان چیکار کنم که رتبه م زیر 2 هزار بشه ، آیا این خوبه ؟ یا اینکه بیاییم بگیم میتونم یا نمیتونم . امیدوارم این تاپیک آخرین تاپیک با این موضوع باشه

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      سلام ، با عرض معذرت از استاتر تاپیک امیدوارم از حرفم ناراحت نشن ، ای کاش به جای اینجور تاپیک ها می اومدیم تاپیک میزدیم که تا الان چیزی نخوندم حالا 9 ماه مونده ، دوستان چیکار کنم که رتبه م زیر 2 هزار بشه ، آیا این خوبه ؟ یا اینکه بیاییم بگیم میتونم یا نمیتونم . امیدوارم این تاپیک آخرین تاپیک با این موضوع باشه
      تایید مینمایم

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هرکس همت و اراده داشته باشد موفق می شود. اگر کسی بتواند صبح زود ( 4 یا 5 صبح) بیدار شود و با عشق بخواند و از خواندن خود لذت ببرد مطمئنا رتبه زیر 500 خواهد آورد. اما به هر حال از خواب شیرین سحر نمی توان به سادگی گذشت!

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeil نمایش پست ها
      هرکس همت و اراده داشته باشد موفق می شود. اگر کسی بتواند صبح زود ( 4 یا 5 صبح) بیدار شود و با عشق بخواند و از خواندن خود لذت ببرد مطمئنا رتبه زیر 500 خواهد آورد. اما به هر حال از خواب شیرین سحر نمی توان به سادگی گذشت!

4 یا 5 صبح؟!!!!!

چه خبره!!!

مگه قراره تو این یه سال اتم کشف کنه؟

یه کنکور سادست دیگه!!

کمیت ملاک نمیشه بخدا!
      من میرم که اثبات کنم
      کنکور جلوی من
      مثل
      مورچه جلوی هالکه!

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      در یک حالت میتونی و اونم اینکه دلیل کم کاری خودت تا الان رو پیداش کنی و حلش کنی یا حداقل تاثیرش رو خیلی کمم کنی

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط violinist نمایش پست ها

4 یا 5 صبح؟!!!!!

چه خبره!!!

مگه قراره تو این یه سال اتم کشف کنه؟

یه کنکور سادست دیگه!!

کمیت ملاک نمیشه بخدا!
      این یه روشه ساعت 10 شب می خوابی ساعت 5 بیدار می شی خیلی هم لذت بخشه، نمازت هم قضا نمی شه

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      انسان به امید زنده است والسلام
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      بستگی به پایت داره
      و اینکه چرا تا الان نخوندی
      اگه پایت ضعیفه و عادت به درس خوندنم نداری نه نمیتونی خودتم زحمت نده الکی همین ترم بهمن برو یه دانشگاه آزادی مثه خودمیی
      داداش شرمنده اینو میگم ولی خودت انگیزه نداری دیگرونم بی انگیزه وناامید نکن مهم اینه که اگه میخوای به هدفت برسی حسرت گذشته رونخوری و زمان حالم ازدست ندیو استفاده کنی و امید به اینده داشته باشی
      اراده و تلاش باشه همچی حله

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به روی ماهت.چرارتبه زیردوهزار؟به زیرده هزارفکرکن.نمیشه نه؟به همون دلیلی که نمیخای10000بشی پس به2000هم قانع نباش.بگومیخام رشته فلان توچن تادانشگاه موردعلاقموبخونم.عنوان تایپیک جوابش میشه آره.قطعامیتونی.مخصوصاکه میگی اگه بخام مینونم مردونه بخونم.چی نمیذاره؟بزن بترکونش.شایدبعضیابگن ول کن بابا.برودانشگاه.عمرااگه بتونی...گوش نکن.فقط بایدیه یه سوال جواب بدی.بایدبگی آیااگه ازالان بخام زیرهزاروبیارم ارادشودارممن اون کسی هستم که مردونه بخونم؟؟منم تازه شروع کردم.سال دومه.سال اول برام رتبه شدن رویابودامسال هدفم.میخام ده سال بعدبخودم نگم اگه خونده بودم کجابودم؟اگه توهم عاشق اینی که خانوادت بهت افتخارکنن اینکه بهترین زندگیوبسازی وتاآخرعمربه خودت افتخارکنی ببین میتونی یانه.من بعدشکستم بلندشدم.حتی اگه دانشگاه موردعلاقم قبول نشم بازم ازخودم وجدانم راحته.حس خوبیه.دوس دارم تجربش کنی داداش گلم.هیشکی نمیتونه اینجاکمکت کنه.جوانجمن خ سنگینه.حسای منفی بیشترن.توکه نمیخای چن سال بعدبه بچه ات بگی که ول کردی.ورفتی شدی یه ادم معمولی.یااینکه موندی وبقول خودت مردونه پای همه چی موندی؟؟تصمیم آخرش باخودته.اگه خاستی بمونی بایدروزانه کمی بیشترازبقیه بخونی.نگران رقیبات نباش.رقیبت خودتی.اگه شروع کنی ازهمه جلومیزنی.برومصاحبه هاروببین.بعضی رتبه هاازاول مهرشروع میکنن.یجوری بخون که وجدانت بگه آررره.همینه.وقتی همه توفکرمحرمن توبخون.وقتی همه دنبال انتخاب منابع وخ چیزان توبخون.وقتی همه خسته میشن وعرقشونوپاک میکنن ونمیخونن تواشکای خستگیتوپاک کن وادامه لده.براهرهدفی که داری.براخودت مقدسه.توعیدکه خسته میشن توبیشتربخون...خسته میشی اشکال نداره چون دلیلت وهدفت بزرگترازخستگیته...اینارونگ تم که الکی امیدوارت کنم تک تک تکواژهای حرفامم تجربه کردم وهمونطورکه به خودم امیدوار هستم.اگه بری فازمردنگیت دیگه هیچ مشکلی بزرگترازدلیلت وجودنخاهدداشت.ایشالاسال بعدالگوی همه کسایی بشی که میخان شروع کنن.سال بعدکارنامه تو میذاری وهممونوخوشال میکنی.موفق باشی هموطن.

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو از الان بخونی من شرط میبندم که زیر ۵۰۰هم میتونی بشی

امیدوارم از الان شروع کنی..وگرنه مطمن باش اگر از الان نخونی خودت ۳-۴ماهه دیگه به این میرسی که میشد از وسطای مهر هم زیر ۵۰۰شد

نت رو‌کم کن.

نمیگم از الان با ۱۲ساعت شروعش کن که اگه نتونستی بدتر روحیه ات خراب شه
      ولی از الان با ۳-۴ساعت هم شروع کنی تا یک ماه دیگه به ۱۲-۱۳هم میرسی

از نظرم با یه ازمون پیش برو..مهم نیست آزمون رو بدی یا نه ولی برنامه اش رو دانلود کن و طبق اون بخون...
      الان ازمونای قلم چی شروع نشده..شروع کن واسه همین ۲۳مهر..توی یک هفته ای هم که مونده میتونی خیلی مباحثاشو جمع کنی

ولی انصافا شروع کن...
      مطمن باش میتونی...اینو ماهایی که الان پشت کنکور موندیم کاملا درک میکنیم

مصاحبه آقای محمد فاظلی رو هم بخون..برات بشه انگیزه

درسنامه زیست خیلی سبز خوبه..
      تست هم خودت انتخاب کن بین گاج و سبز کدوم رو بیشتر میپسندی
      یه منبع تستی رو که تموم کردی بعد برو سراغ بعدی

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      خیلی دوس دارم بدونم کسایی که طی این سالها این مدل تاپیکارو زدن ! الان چند مرده حلاجـن؟
      خب این سوال بستگی به خود فرد دارع ! کسی که فهمید امکان پذیره و تایید و لایک بقیه رم خورد و میره استارتو میزنه ! کسی که بازم وقتشو قدر نمیدونه و حالا هرروز وقتش به بطالت میگذره و به این که الان که ی دیـقه به کنکوره ،میشه چیزی شد ؟

قدر وقت ار نشناسد دل و کاری نکند
      بس خجالت که از این حاصل اوقات بریم

نظر شخصیم اینه همچیــــــــز از نیروی محـرکه خودِ آدم شـــــــــروع میشه ! کافیه از تهِ دل بخـــــــواد !
      به راستی خواسته ما از خود ،هدف است یا رویا ؟

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آپ
      بهمن ماه
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 04 بهمن 1400 در ساعت 15:43

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رفیق بیا به خودمون قول بدیم به حرف های منفی هیچکس گوش ندیم وقتی از غیر ممکن بودن هدفمون میگن...

با این حرفها دلسرد نشیم و راهمون رو ادامه بدیم ، اصلاً بیا از اهدافمون دیگه چیزی به کسی نگیم...

تلاش کنیم و خودمونو باور داشته باشیم و بدونیم خدایِ مهربون همیشه در کنارمون هست و یاریمون میکنه موفق شیم ،پس بیخیال حرفهای منفی ...

خدا نیازهای مارو میدونه ، هرچیزی ام که ازش بخوایم و صداش کنیم میشنوه فقط باید بهش ایمان و اعتماد داشته باشیم اون موقع ست که دیگه خدا دست به کار میشه و هرگز نا امیدمون نمیکنه

بهت قول میدم اگه به خدا اعتماد کنیم ، خودمونو باور داشته باشیم و تلاش کنیم یه روزی موفقیتمون خیلی قشنگ سروصدا به پا میکنه و چه لذتی داره دیدنِ اون روز

زندگیتون سرشار از موفقیت:^^
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)