خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.mTf نمایش پست ها

الان من برم سنجش؟؟
      میخوام تا عید تموم کنم و این امکان رو فقط سنجش میده...حالا برخی از عمومی ها موند موردی نداره
      تنها ترسم اینکه جامعه اماری تو شهر ما(جمعیت بالای 1 ملیون) که مرکز استانه بقدری پایین باشه که ازمون های مرحله ایش تق و لق بشه
      وگرنه هم سوالاش خوبن برخلاف گفته ها و هم برنامش با من میخونه
      پ.ن:شما واقعا تو اردبیل پزشکی میخونین ؟؟؟
      چه سالی قبول شدین و کدوم ازمون رفتین؟؟

کلا مشکلی با کلیت کانون ندارم...ولی یک برا استراتژی که من دارم دیر درسا تموم میشه هرچند با مرور زیاد
      دو برخی از کاراش بشدت رو اعصابمه...مثل تراز های فیک و فضای رقابتی طراحا تو برخی تست و...
      لامصب ضریب زمین با زیست تقریبا برابره تو دادن تراز

خب تو کنکور هم همین بوده و هست ...تو اختصاصی وو عمومی همیشه یه درس سخت و یه درس راحته و دوتای دیگه متعادل
      منابع ی که دارم منابع خوب و قوی هستن و تو خونه تست قوی زیاد کار خواهم کرد
      بیشتر میخوام بیه نیروی محرکه اضافی برای عدم سکون داشته باشم به همین دلیل جامعه اماری زیاد برام ملاک نیست
      جامعه آماری مهم نیست. جامعه آماری وقتی اهمیت داره که فضای آزمون آزمایشی مثل کنکور باشه و سوالات و طراحان همگی قرنطینه بشن و هیچ تقلب هم در کار نباشه. که هیچ آزمون آزمایشی این خاصیت رو نداره و همه آزمون ها توشون تقلب هست مخصوصا کلمچی که میزان تقلب یه ده بیست برابر بیشتر از بقیه آزموناست.

بله من سنجش بودم ولی دقیقا با برنامه سنجش پیش نرفتم مخصوصا زبان و ریاضی رو خودم خوندم فقط.

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

جامعه آماری مهم نیست. جامعه آماری وقتی اهمیت داره که فضای آزمون آزمایشی مثل کنکور باشه و سوالات و طراحان همگی قرنطینه بشن و هیچ تقلب هم در کار نباشه. که هیچ آزمون آزمایشی این خاصیت رو نداره و همه آزمون ها توشون تقلب هست مخصوصا کلمچی که میزان تقلب یه ده بیست برابر بیشتر از بقیه آزموناست.

بله من سنجش بودم ولی دقیقا با برنامه سنجش پیش نرفتم مخصوصا زبان و ریاضی رو خودم خوندم فقط.
      امتحاناش از نظر برگزاری نظم داره ؟؟
      مکان و زمان حتی برگزاری (سوالم عجیبه ولی چون بجز تتهران هیچ جا نمایندگی ندارن بدان جهت میگویم/نمایندگی ها رو کلا برداشتن از امسال بنا به گفته خودشون و ثبت نام هم فقط اینترنتی )
      انا در مرکز استان و یک کلان شهر

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.mTf نمایش پست ها

این دو مورد
      فقط نظم برگزاری و گفته های ضد و نقیض در دمورد سطح سوالا مشکوکم میکنه
      امسال هم اصلا قدرت ریسک ندارم

نظرت؟؟
      نه داداش نگران نباش سنجشم خوبه کلا همه ازمونا خوبه مهم محکی که خودت میخوری و میبینی چیکاره ای این مهمه
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

4. Top | #34
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اتفاقا سوالاش خیلیم خوبه واسه محک زدن خودت ولی سوال چالشی بغیر از شیمیش تو بقیه درست کمتر پیدا میشه

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن