خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سقف سنی استفاده از معافیت تحصیلی دانش آموزا؟؟؟

سلام دوستان...سقف استفاده از معافیت تحصیلی یه دانش آموز تا20 هست یا 21 سالگی؟؟؟...یه جا شنیدم تا21 هم میشه از طرفی خیلیا هم میگن تا 20 سالگی بیشتر نیست...ممنون میشم در صورت اطلاع راهنماییم کنین.....
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

ویرایش توسط Ali__S : 14 مهر 1395 در ساعت 19:58

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من اوخر شهریور رفته بودم پلیس +10 گفت 21

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من وضعیتم طوریه که اگه تا 21 باشه معافیت دارم و اگه تا 20 باشه باید برم پیام نور واسه معافیت و...رفتم نظام وظیفه گفت تا سال بعد معافیت داری...رفتم پلیس+10 میگن نداری و یا باید بری سربازی یا دانشگاه...موندم چیکار کنم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      در واقع بیست هست. اما بخاطر یک سال مهلت معرفی بعد از فارغ التحصیلی میشه 21. ینی شما توی روز تولد 21 سالگیتون یا باید دانشگاه باشی یا سربازی.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من 94 وارد پیش دانشگاهی شدم ولی 93 برام وارد کرده بودن که دیروز رفتم حوزه نظام وظیفه و اصلاحش کردن و فارغ التحصیل خرداد 95 هستم ولی از تولد20 سالگیم 7 روز میگذره حالا به نظرتون معافیت دارم تا سال بعد یا نه؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله تا سال بعد فرصت دارید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پس اینا تو پلیس+10 چی میگن؟منم گفتم بهشون که باید یه سال فرصت داشته باشم میگه نه تو دیگه دانش آموز نیستی که معافیت تحصیلی داشته باشی فردا بازم میرم ببینم چی میگن...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_95 نمایش پست ها
      در واقع بیست هست. اما بخاطر یک سال مهلت معرفی بعد از فارغ التحصیلی میشه 21. ینی شما توی روز تولد 21 سالگیتون یا باید دانشگاه باشی یا سربازی.
      اصلا اینطور نیست یک سال مهلت فقط برای کسی هست که تحصیلش تموم شده یا انصراف داده یا اخراج شده از تحصیل. در حین اون مدت اگر کسی بخواد درس بخونه حق نداره دانش آموز باشه میتونه داوطلب ازاد ثبت نام کنه و بره امتحان بده ولی معافیت تحصیلی در کار نیست

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

اصلا اینطور نیست یک سال مهلت فقط برای کسی هست که تحصیلش تموم شده یا انصراف داده یا اخراج شده از تحصیل. در حین اون مدت اگر کسی بخواد درس بخونه حق نداره دانش آموز باشه میتونه داوطلب ازاد ثبت نام کنه و بره امتحان بده ولی معافیت تحصیلی در کار نیست
      بله منظور من هم این بود که تا بیست سالگی باید فارق شده باشن. بعدش یه سال فرصت معرفی دارن که میشه 21

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Monsieur Ali نمایش پست ها
      سلام دوستان...سقف استفاده از معافیت تحصیلی یه دانش آموز تا20 هست یا 21 سالگی؟؟؟...یه جا شنیدم تا21 هم میشه از طرفی خیلیا هم میگن تا 20 سالگی بیشتر نیست...ممنون میشم در صورت اطلاع راهنماییم کنین.....
      شما اگه قبل از مهرماه سال 91 وارد دبیرستان شده باشین تا پایان 22 سالگی برای دیپلم و تا پایان 24 برای پیش دانشگاهی مهلت دارین و میتونین معافیت تحصیلی بگیرین.

اگه از مهرماه سال 91 یا بعد از اون وارد دبیرستان شده باشین فقط تاپایان 20 سالگی مهلت دارین.

احتمالا قاطی شدن 21 و 20 به خاطر کلمه پایان بوده باشه. شما تا پایان 20 سالگی مهلت دارین نه تا خود 20 سالگی. پایان 20 سالگی رد واقع همون آغاز 21 سالگی هست

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Monsieur Ali نمایش پست ها
      پس اینا تو پلیس+10 چی میگن؟منم گفتم بهشون که باید یه سال فرصت داشته باشم میگه نه تو دیگه دانش آموز نیستی که معافیت تحصیلی داشته باشی فردا بازم میرم ببینم چی میگن...
      بله درست گفتن. ولی منظورشون مطمئنا این نبوده که وارد دوره غیب شدین.
      شما الان فارق و التحصیل شدین و مشمول به خدمت سربازی هستین و معافیت تحصیلی ندارین. در واقع شما الان تو مهلت یک ساله برای معرفی قرار دارین.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جالب اینجاست که من امروز از طریق سامانه پیامکیشون استعلام وضعیت کردم...فرستاد/آخرین وضعیت مشمولیت شما معاف تحصیلی است/

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

شما اگه قبل از مهرماه سال 91 وارد دبیرستان شده باشین تا پایان 22 سالگی برای دیپلم و تا پایان 24 برای پیش دانشگاهی مهلت دارین و میتونین معافیت تحصیلی بگیرین.

اگه از مهرماه سال 91 یا بعد از اون وارد دبیرستان شده باشین فقط تاپایان 20 سالگی مهلت دارین.

احتمالا قاطی شدن 21 و 20 به خاطر کلمه پایان بوده باشه. شما تا پایان 20 سالگی مهلت دارین نه تا خود 20 سالگی. پایان 20 سالگی رد واقع همون آغاز 21 سالگی هست
      من مهر 91 وارد دبیرستان شدم و از 20 سالگیم هم 7 روز میگذره ولی استعلام وضعیت کردم...معاف تحصیلی اعلام کرد

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      @khaan وضعیتی که واسه من اعلام کردن این قانونی که شما میگی رو رد میکنه که!!!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)