خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

درخواست از مدیران سایت برای قرار دادن ازمون های گاج

سلام دوستان دیگه نمیخوام سرتونو درد بیارم از موضوع تاپیک معلوم دیگه درخواست ما چیه.لطفا مدیران رسیدگی کنن تا هرچه زودتر این ازمون ها قرار بگیره چون ازمون های بقیه موسسات موجوده وفقط گاج که داره بازی در میاره از طرف دیگه امسال قیمتاشو چند برابر کرده اونم با همون ویرایش قبلی و صحافی افتضاح واز طرفی دیگه داره تند تند کتاب با عنواین مختلف میکنه تو پاچه کنکوریه پراسترس اخریشم iq دینی هستش پس دیگه حرف کپی رایتم نزنین که داره حالم بهم میخوره چون اگه یکمی دیگه بیشتر پول داشته باشه و اگه یکمی اجازه داشته باشته فردا یه دانشگاه با سیستم مستقل از وزارت علوم راه میندازه و خودش دیگه کنکور برگذار میکنه..........

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موافقم

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کانون که داره کتاب هاشو به بچه ها میندازه که!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      سلام دوستان دیگه نمیخوام سرتونو درد بیارم از موضوع تاپیک معلوم دیگه درخواست ما چیه.لطفا مدیران رسیدگی کنن تا هرچه زودتر این ازمون ها قرار بگیره چون ازمون های بقیه موسسات موجوده وفقط گاج که داره بازی در میاره از طرف دیگه امسال قیمتاشو چند برابر کرده اونم با همون ویرایش قبلی و صحافی افتضاح واز طرفی دیگه داره تند تند کتاب با عنواین مختلف میکنه تو پاچه کنکوریه پراسترس اخریشم iq دینی هستش پس دیگه حرف کپی رایتم نزنین که داره حالم بهم میخوره چون اگه یکمی دیگه بیشتر پول داشته باشه و اگه یکمی اجازه داشته باشته فردا یه دانشگاه با سیستم مستقل از وزارت علوم راه میندازه و خودش دیگه کنکور برگذار میکنه..........
      اگه گاج بده . از محصولاتش استفاده نکن . اگه خوبه ، پولشو بده نوش جونت . تا وقتی سوالات گاج کپی رایت داشته باشه کپی کردنش جرم و دزدی محسوب میشه .
      من 23 مهر ب مشاور آزمون میگم چک کنه با بخش حقوقی گاج اگه مشکلی نداشتن خودم اسکن میکنم میذارم همه استفاده کنن . اگه قبول نکردن ک دیگه هیچی ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام داداش زیاد عصبانی نشو.
      خب دانش آموز کنکوری کتابای گاج رو نخره! گاج به زور میگه بیا کتابای ما رو بخر؟؟
      حداقل میدونیم کتابای گاج بدرد بخور هستن.
      قلم چی کتابای آشغالشو به زور میفروشه به بچه ها. کسی صداش درمیاد؟
      در مورد قیمت هم بگم اگه با توجه به کیفیت آزمون و سوالاتش قیمت گذاری کنن.
      قیمت آزمون های گاج باید ده برابر بیشتر از آزمون هایی مثل قلم چی و گزینه دو باشه.
      شما باید خوشحال باشی بابت پیشرفت موسسه ای مثل گاج. چون کیفیت کارش بالاست.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی جالبه یه سری جوش گاجو میزنن البته فقط گاج نیستا هم قلم چی و هم گزینه2 و خلاصه همشون به یه نحوی دارن کنکوریه بدبختو میچاپن و از وضعیتش سوءاستفاده میکنن و من میدونم صدتا از این تاپیکا هم بزنیم ذره ای تاثیر نداره و فقط یه داد و بیداد بچگونس ولی برای اروم کردن خودمون به هر حال از هیچی بهتره و احتمالا ازمونای گاج هم حالا حالا ها قرار نمیگیره چون اگه تو انجمن چک کنید درخواستش یکی دوسالی هست خاک میخوره فقط خیلی برام جالبه که بعضی ها انقدر به کپی رایت گاج پایبندن که به بقیه میگن دزد.نه اقا با این طرز تفکری که تو داری خودت اولین دزد هستی چون از اون سیستم عاملت تا اون نرم افزارایه توش و همچنین گوشی و تبلتت و برنامه هاش همگی بدون خرید و اجازه از شرکت مورد نظره هستش و تو داری دزدی میکنی تازه خود گوشی و لبتابتم احتمالا قاچاقه و گمرکی هم ندادی پس تو یه قاچاقچی هم هستی.میبینید چه استدلال های قشنگی بعضیا میارن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستی یه چیزی کاری به کیفیت تالیف بعضی کتاب هاش ندارم که انصافا بعضی کتاباش عالیه این در واقع یه انتقاد از گاجه نه مقایسش با قلم چی که شاه دزده.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خیلی جالبه یه سری جوش گاجو میزنن البته فقط گاج نیستا هم قلم چی و هم گزینه2 و خلاصه همشون به یه نحوی دارن کنکوریه بدبختو میچاپن و از وضعیتش سوءاستفاده میکنن و من میدونم صدتا از این تاپیکا هم بزنیم ذره ای تاثیر نداره و فقط یه داد و بیداد بچگونس ولی برای اروم کردن خودمون به هر حال از هیچی بهتره و احتمالا ازمونای گاج هم حالا حالا ها قرار نمیگیره چون اگه تو انجمن چک کنید درخواستش یکی دوسالی هست خاک میخوره فقط خیلی برام جالبه که بعضی ها انقدر به کپی رایت گاج پایبندن که به بقیه میگن دزد.نه اقا با این طرز تفکری که تو داری خودت اولین دزد هستی چون از اون سیستم عاملت تا اون نرم افزارایه توش و همچنین گوشی و تبلتت و برنامه هاش همگی بدون خرید و اجازه از شرکت مورد نظره هستش و تو داری دزدی میکنی تازه خود گوشی و لبتابتم احتمالا قاچاقه و گمرکی هم ندادی پس تو یه قاچاقچی هم هستی.میبینید چه استدلال های قشنگی بعضیا میارن
      اگه روزی بچه دار شدید من ازتون خواهش میکنم این استدلالهای قشنگتون رو به بچه هاتون یاد ندید !

کپی رایت نرم افزار های خارجی تابع قوانین کپی رایت بین المللی هست . توی ایران و چین و چند تا کشور دیگه کپی رایت بین الملل اجرا نمیشه و این کشور ها میتونن تا زمانی ک عضو کپیرایت نشدن نرم افزارهایی مثل ویندوز رو کپی کنن بدون اینکه شرکت سازنده حق شکایت داشته باشه ...
      از اونجایی که شرع در این موارد تابع قانون هست پس کپی کردن اینجور چیزها دزدی نیست .(یه قانون بیارید که بگه کپی کردن نرم افزار های خارجی جرم محسوب میشه)

ولی ما توی ایران کپی رایت ملی داریم . از فیلمهای سینمایی گرفته تا کتابهایی که ناشرش ایرانیه شامل کپیرایت ملی میشه و شرعا و قانونا کپی کردنشون دزدیه .

در مورد گوشی و تبلت و ... من از فروشنده محصول رو خریدم و پولش رو پرداخت کردم . اینکه گمرکیش داده شده یا نه به من مربوط نیس ، از لحاظ شرعی هم من وظیفه ای ندارم ک چک کنم آیا این محصول قانونی وارد شده یا نه !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی از کاربرا منو قانع کرد که میگه ما کپی رایت ملی داریم و سایر دنیا به ما مربوط نیست.ادم یاد سخنان برخی مسئولا گذشته میوفته که نتیجشم دیدیم.ولی حالا که این نماینده انتشارات گاج البته با شمشیری که از رو بسته شایدم نماینده رسمیشون نباشن استدلالهایی از این دست آوردن من کاملا قانع شدم که این کار دزدی هست و این تاپیکو پس میگیرم و بجاش از مدیران سایت میخوام که لطف کنن سوالات سنجش و قلم چی و همچنین گزینه دو رو از سایت حذف کنن چو تو راضی بودن این موسسات شبه وجود دارد وخدایی نکرده نکنه ما کار حرام مرتکب بشیم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن