خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

علوم کامپیوتر vs مهندسی کامپیوتر

سلام
      من به مشکل بزرگی برخوردم لطفا کمک کنید
      من الان علوم کامپیوتر تبریز قبول شدم ولی تو کارنامه سبز من نوشته که به مهندسی کامپیوتر ارومیه میرسه رتبم در حالی که آخرین نفر پذیرفته شده توی علوم کامپیوتر تبریزم از طرفی نوشته من فقط 10 نفر تا شبانه مهندسی کامپیوتر تبریز فاصله دارم الان موندم چیکار کنم
      علوم کامپیوتر تبریز ادامه بدم
      یا به مهندسی کامپیوتر ارومیه برم
      یا اگه امکانش باشه به مهندسی کامپیوتر تبریز بدم
      دلیلی که وجود داره و منو از علوم کامپیوتر میترسونه وجود واحد های سخت و سرسام اور ریاضی تو علوم کامپیوتر و وابستگی اون به دانشکده ریاضی هست
      از طرفی خود ارومیه از تبریز عقب تره و دانشگاهش هم همین طور و البته این که من آخرین ورودی علوم کامپیوتر تبریزم خبر از عقب بودن مهندسی کامپیوتر ارومیه نسبت به علوم کامپیوتر تبریز میده
      و البته حذف گرایش ها از مهندسی کامپیوتر و خوندن مبانی در دوره لیسانس علوم کامپیوتر رو خیلی به مهندسی کامپیوتر نزدیک میکنه مخصوصا که هردو گرایش های یکسانی تو ارشد دارن
      از کسانی که به این جور موارد آگاهی دارن خواهش میکنم تا وقت هست بهم کمک کنن
      همین طور از دانشجویان و فارغ التحصیلان علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر خواهش میکنم در مورد رشته خودشون توضیح بدن و بگن که این دو رشته بیشتر رو چی تمرکز میکنن
      اگه درمورد تغییر رشته به مهندسی کامپیوتر تبریز و شرایط اون باوجود اینکه من 10 نفر باهاش فاصله دارم یکم توضیح بدین خیلی عالی میشه
      و اینکه در صورت انتقال به مهندسی کامپیوتر ارومیه امکان گرفتن انتقالی به مهندسی کامپیوتر تبریز وجود داره یا نه
      اینم بگم که من علاقه زیادی به برنامه نویسی دارم و به 6 زبان برنامه نویسی تسلط دارم پس برام خیلی مهمه که رشته ای که میرم روی برنامه نویسی تمرکز داشته باشه
      ببخشید که سرتونو با حرفای زیاد درد اوردم لطفا کمکم کنید تا به خواستم برسم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      تا جایی که من میدونم شرایط کار واسه مهندسی کامپیوتر بهتره و استخدامی های بیشتری داره (شاید هم اشتباه میگم)
      در مورد حذف گرایش های مهندسی کامپیوتر هم باید بگم که تو همون ترم های اول دوره کارشناسی با توجه به معدل گرایش انتخاب میشه
      مهندسی کامپیوتر نسبت به علوم کامپپوتر برنامه نویسی رو بیشتر مد نظر قرار میده
      علوم کامپیوتر بیشتر کارش اینه که تیم مهندس های کامپیوتر و برنامه نویس ها رو مدیریت کنه و کمتر درگیر کارای فنی مثل برنامه نویسی میشه (البته ایران که...)

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تسلط بر برنامه نویسی=مهندسی کامپیوتر

پس اگر برنامه نویسی درست و حسابی میخواهید ارزشش رو خواهد داشت.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته فکر نکن اگه بری مهندسی کامپیوتر میان منتت رو میکشن که بری واسشون برنامه نویسی کنی ها
      تو ایران حتی اگه تو بهترین شرکت ها هم استخدام بشی و حتی اگه ماهی 5 میلیون حقوق بدن (که غیر ممکنه) مطمئن باش ازت 20 میلیون کار کشیدن...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.شما خودتون تبریز زندگی می کنید؟اگه شما تبریز زندگی میکنید این خوبی رو داره که شهر خودتون هست و دانشگاه تبریز از دانشگاه ارومیه بهتره ولی من فکر میکنم رشته مهندسی کامپیوتر از علوم کامپیوتر بهتره در ضمن اگه شما بخواین میهمانی بگیرین واسه ارومیه هم باید هزینه شبانه بدین وهم هزینه خوابگاه چون اونطور که شنیدم ارومیه خوابگاه نداره و ترمی نزدیک 500تا600 باید هزینه خوابگاه خودگردان بدین.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون
      امکان تغییر رشته به مهندسی کامپیوتر تبریز چطور
      از دانشجو های علوم کامپیوتر کسی نیس نظری در مورد مقدار تمرکز روی برنامه نویسی و ریاضی رو مقایسه کنه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرتون میشه برم مهندسی کامپیوتر ارومیه بعد انتقالی بگیرم به تبریزیا اینکه با وجود 10 نفر فاصله تا مهندسی کامپیوتر تبریز تغییر رشته بدم به مهندسی کامپیوتر تبریز

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام از علوم پایه نمیتونی بری مهندسی

بعد یه مثال برات بزنم در منطقه سه مثلا

رتبه های زیر صد و پنجاه امکان قبولی تازه امکان قبولی تو رشته مهندسی کامپیوتر دارن در دانشگاه شریف ولی تو علوم کامپیوتر تا هشتصد هم شریف راحت راحت قبول میشه حالا ببین چقدر رشته مهندسی ارزش و درجه مدرک و سوادش بالا تر از علوم کامپیوتر هستش

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توی علوم کامپیوتر هم باید برنامه نویسی واحدشو مقداری پاس کنی بعد دانشگاه هایی که با تخته و گچ و کتاب برنامه نویسی یاد میدن و اخر یه پروژه میخوان هیچ بدردی نمیخوره شرط میبندم که اکثر اونایی که مهندسی کامپیوتر اونم از دانشگاه های ملی درجه دو به بعد میخونند هیچ کدومشون تسلط کافی روی برنامه نویسی ندارند

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان شما منظورتون از این پست اخریه چیه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thegame نمایش پست ها
      الان شما منظورتون از این پست اخریه چیه
      توی علوم کامپیوتر هم واحد های برنامه نویسی هست ، الان به نظرتون تو دانشگاه یه فرد رو برنامه نویس میکنن ؟ خیر فقط میرید یکسری کتاب میخونید و واحد رو میگذرونید تخصص خاصی تو دانشگاه بدست نمیارید چه مهندسی باشه چه علوم پایه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی در مورد تغییر رشته به مهندسی کامپیوتر تبریز
      انتقال گرفتن به ارومیه و دوباره برگشتن به تبریز با مهندسی کامپیوتر بهم کمک کنه

14. Top | #14
      ayl
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      علوم کامپیوتر کاربرد ریاضیات تو کامپیوتره

اگه به ریاضیات علاقه نداری برو مهندسی کامپیوتر بخون، مهندسی کامپیوتر هم ریاضیات زیاد داره ولی مثل علوم همش ریاضی نیست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن