خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان!!یه سری از کتب کنکور از دوستان کنکوری 92 بهم ارث رسیدهحالا می خوام ببینم به دردم می خوره یا باید منتظر چاپ جدید باشم و خودم بگیرم:yahoo (21): از انتشارات گاج ادبیات جامع موضوعی ش رو دارم+ادبیات و زبان فارسی میکروطبقه بندی سفید( البته چاپ 90 )+ دینی نقره ای+فیزیک پیش نقره ای . یه جامع ادبیات و زبان فارسی هم دارم ولی خیلی قدیمیه!چاپ 88!به دردم می خوره؟شیمی پیش 1 مبتکران دارم ولی چاپ 90!اینم به دردم نمی خوره؟درضمن جهت اطلاع؛مثل اینکه تو چاپ امسال ادب و دین و زندگی و فیزیک پیش تغییرات جزئی می کنه!منبع هم کاملا" معتبر!همین دیشب از سایت تالیف پیدا کردم این هم لینکش:وضعیت تغییرات چاپ کتاب های درسی در سال تحصیلی 93 -92 | پایگاه کتاب های درسی ، اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی راستی!به نظرتون اصلا" واسه ادبیات کتاب تست جامع نیازه یا همون مبحثی بخونم کفایت می کنه؟

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط forever & never نمایش پست ها
      سلام دوستان!!یه سری از کتب کنکور از دوستان کنکوری 92 بهم ارث رسیدهحالا می خوام ببینم به دردم می خوره یا باید منتظر چاپ جدید باشم و خودم بگیرم:yahoo (21): از انتشارات گاج ادبیات جامع موضوعی ش رو دارم+ادبیات و زبان فارسی میکروطبقه بندی سفید( البته چاپ 90 )+ دینی نقره ای+فیزیک پیش نقره ای . یه جامع ادبیات و زبان فارسی هم دارم ولی خیلی قدیمیه!چاپ 88!به دردم می خوره؟شیمی پیش 1 مبتکران دارم ولی چاپ 90!اینم به دردم نمی خوره؟درضمن جهت اطلاع؛مثل اینکه تو چاپ امسال ادب و دین و زندگی و فیزیک پیش تغییرات جزئی می کنه!منبع هم کاملا" معتبر!همین دیشب از سایت تالیف پیدا کردم این هم لینکش:وضعیت تغییرات چاپ کتاب های درسی در سال تحصیلی 93 -92 | پایگاه کتاب های درسی ، اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی راستی!به نظرتون اصلا" واسه ادبیات کتاب تست جامع نیازه یا همون مبحثی بخونم کفایت می کنه؟
      تغییرات 92-93 کتابها فقط پیش دانشگاهیش شامل کنکور 93 میشه

تغییرات هم فک نکنم تا اون حد باشه

قوانين فعاليت در بازارچه کنکور

و رهایی آنجاست / که خود را اسیر سختی ها کنی

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FeaRLorD نمایش پست ها
      تغییرات 92-93 کتابها فقط پیش دانشگاهیش شامل کنکور 93 میشه

تغییرات هم فک نکنم تا اون حد باشه
      پس یعنی به نظرتون لازم به تهیه کتاب جدید نیست؟آخه طی سال های اخیر تمام تغییرات کتب درسی حذف بوده!

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      به نظر من برای
      ادبیات تست لازم نیس بیشتر مطالعه کنید و از کتاب گاج سبز یا کتاب جامعه ای مثل اون استفاده کنید و حتما از تابستون تاریخ ادبیاتو خب بخون و هر چند مدت یه بار دوره کن.
      معارف بیشتر سعی کن کتاب درسیو خب بخونی یعضی وقتا شکل ها و جای متن ها در کتاب درسی خیلی به حافظه سپردن این درس کمک میکنه و برای ایات از کتاب های صفر کلوین استفاده کنید
      زبان فک کنم کتاب های اقای شهاب اناری خوب باشه و کتاب از متن نهراسیم کیاسالارم خیلی خوبه ردینگتونو قوی میکنه.
      عربی من خودم همیشه مشکل داشتم پس نمیتونم کمکی کنم
      شیمی مطالعه دقیق کتاب یعنی نمودار.شکل . حاشیه و ..... و کتاب ابی قلم چی به نظر من هر اون چه که تو کنکور میادو پوشش میده البته خب یه سری عیب هایم داره
      فیزیک به نظرم کتاب های گاج خوبه
      "یـاد کــَردن"زیبــاتـــَرین هـــِدیه ایست

کِـه نیـاز بـــِه کــادو کــَردن نــَداره"بــِه یــادتونـــَم

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی 2 و حسابان و دیفرانسیل میکرو بانک گاج(گاج سفید نه،میکرو بانک گاج)

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)