خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

قتل همسر پزشک مشهور در ارتباط نامشروع ( جامعه شناسی)

روزنامه اعتماد: همسر يكي از پزشكان سرشناس، در پي برقراري ارتباط نامشروع با مردي غريبه به قتل رسيد. قاتل مردي ٤٧ ساله است كه همسايه‌ها تصور مي‌كردند راننده مقتول است و ارتباطش با او كاري است.

رسيدگي به اين پرونده از نيمه شب ١٣ مرداد ٩٣ با اطلاع پليس از كشف جسد زني جوان در ساختمان مسكوني‌اش در خيابان سردار جنگل آغاز شد. با حضور ماموران در محل، سرايدار ساختمان به آنها گفت: «در طبقه ششم اين ساختمان، زني پرستار زندگي مي‌كند كه ساعت ١١ امشب، صداي داد و فريادي بلند از واحد او در آپارتمان پيچيد. وقتي خودم را جلوي در خانه‌اش رساندم، مردي را ديدم كه با سر و صورت خونين روبرويم ايستاده بود. او ناگهان از حال رفت و روي زمين افتاد. سپس به آرامي وارد خانه شدم و ديدم كه جنازه مقتول در حالي كه سرش به‌شدت آسيب ديده و خوني شده بود، روي زمين قرار داشت.»

همزمان با ثبت اظهارات سرايدار ساختمان و انتقال متهم به كلانتري، مشخص شد كه مقتول همسر يكي از پزشكان سرشناس استاني در جنوب كشور است كه به تازگي يكي از واحد‌هاي ساختمان (محل وقوع قتل) را خريده و با يكي از پسرهاي نوجوانش در آنجا زندگي مي‌كند. همچنين فاش شد كه متهم، از مدت‌ها پيش به عنوان راننده، براي مقتول كار مي‌كند و وظيفه‌اش خريد وسايل خانه و جابه‌جا كردن پسر او است. پس از كسب اين اطلاعات، بازجويي از متهم كليد خورد. او در همان ابتدا قتل را گردن گرفت و گفت: «من در حرفه سينما مشغول هستم. چند وقت پيش عكسي در شبكه موبايلي تانگو گذاشتم كه مقتول با ديدن آن به سمتم كشيده شد. به تدريج ارتباط‌مان قوت گرفت و با هم قرار ملاقات گذاشتيم. چند بار با هم به سفر شمال رفتيم و ارتباط نامشروع برقرار كرديم. در حالي كه به من نگفته بود شوهر دارد و همسرش هم پزشك است.»

متهم با بيان اينكه خواهرهاي مقتول در جريان ارتباط آنها بودند، درباره لحظه وقوع قتل نيز گفت: «ظهر آن روز، خواهرهاي مقتول را به راه‌آهن رسانديم و خودمان به خانه برگشتيم. پس از اينكه مقداري ***** مصرف كرديم، مقتول قصد خوردن تعدادي قرص داشت. خواستم مانعش شوم اما توجهي نكرد. با اين تهديد كه به پسرت زنگ مي‌زنم و ماجرا را برايش مي‌گويم، گوشي تلفن را برداشتم اما او ناگهان به سمتم حمله ور شد و دستم را گاز گرفت. من هم با سيلي به دهانش زدم. دعواي‌مان بالا گرفته بود كه او من را هل داد و به جاكفشي كوباند. پس از آن ديگر نمي‌دانم چه شد كه مرتكب قتل شدم.»

اعترافات متهم در حالي بود كه پزشكي قانوني وجود آسيب شديد روي جمجمه سر را تاييد كرده بود. همچنين دادستاني با صدور كيفرخواستي اعلام كرده بود كه احتمال دارد، متهم پس از ارتكاب قتل و براي گمراه كردن مسير رسيدگي به پرونده، ***** مصرف كرده باشد تا وقوع قتل را در حالت غيرعادي جلوه دهد. سرانجام پس از تكميل تحقيقات، پرونده براي صدور حكم در اختيار شعبه هشتم دادگاه كيفري استان تهران به رياست قاضي اصغرزاده قرار گرفت.

صبح ديروز، اولياي دم شامل مادر و دو پسر ٢٦ و ١٧ ساله مقتول تقاضاي قصاص كردند. پس از آنها متهم پشت جايگاه ايستاد و با وجود شرح دوباره ماجرا، ارتكاب قتل عمد را رد كرد و گفت: «من قتل را قبول دارم اما عمدا مرتكب آن نشدم. آن روز به خاطر مصرف مشروب، حالت طبيعي نداشتم. مدتي هم پس از آشنايي با مقتول، همسرم متوجه ماجرا شد و از من طلاق گرفت.» در پايان دادگاه قضات وارد شور شدند تا راي نهايي را صادر كنند. براساس قانون مجازات اسلامي، مجازات قتل عمد در صورت عدم رضايت اولياي دم، قصاص نفس و در صورت اعلام بخشش، سه تا ١٠ سال حبس دارد.

---------

اولا بگم که من خودم به شخصه ماهیانه 3/4 مورد از زنای محسنه (خیانت) رو میشنوم!!! حالا زنا ها به جای خود.
      دقت بفرمایید که من در شهرکوچیکی زندگی میکنم و این اماری که من بر اساس تجربه دارم ( نه تحقیق) نشان از دنیای بسیار کثیفی میده.
      چن سوال ذهنم رو درگیر کرده :

تو این ماجرا این دکتره چه غلطی میکرده ؟؟ زنش میره شمال و دکتر هیچی نمی فهمه ؟؟
      از این دست دکترا میشناسم .. کل عمرش رو صرف پول دراوردن کرده و از خانواده کلا بی خبر شده ..

اگر اخبار مربوط به کنش ها اجتماعی رو دنبال کنید اخبار زیادی از خیانت که منجر به قطل میشه رو میبینین.و طبیعتا هر آدم عاقلی می فهمه نسبت به گذشته این روابط زیاد شده. دلیل زیاد شدن این گرایش چیه؟؟
      مشکلات اقتصادی؟؟؟
      نداشتن آزادی؟
      عزاداری برا امام حسین؟
      زیارت کربلا؟؟
      حج رفتن ؟؟
      میخوام بدونم به کدام دلیل بالا این روابط در این حد گسترش پیدا کرده ؟؟ ( چند سال آینده میتونم بگم فراگیر بشه !!)
      الان همه جبهه گیری کردن علیه حج .. علیه عزاداری .. علیه عید قربان ولی هیچ بنی بشری تو ایران هیچ حرفی در رابطه با این جریانات نمیزنه!! چرا واقعا اینطوره؟؟

متاسفانه بنده چون هیچ مدرک علمی ندارم و خودم هم هیچ قدرتی ندارم حرفام و اطلاعاتم هیچ ارزشی ندارن!به خاطر همین فقط اخبار رو کپی میکنم تا هر کس خودش تصمیم بگیره!
      متاسفانه از جامعه شناسا هم در این نوع اتفاقات هیچ حرفی شنیده نمیشه .. انگار همون جامعه مدرنی که میخوان داره شکل میگیره!!! و هیچ کس هیچ مخالفتی نداره!!

الان جای کسی مث شریعتی احساس میشه
      ویرایش توسط new boy : 14 مهر 1395 در ساعت 00:18 دلیل: پر حرفی استارتر :))

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دلیل زیاد شدن این گرایش چیه؟؟

تلگرام + اینستاگرام

ایرانی جماعت فرهنگ استفاده از این دو مورد رو بلد نیست (حتی خود بنده)

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      واقعا جزء تاسف کار دیگه ای هم مگه میشه کرد !
      انقد وضع جامعه داغونه که دیگه این اخبارها تازگی نداره !
      امیدوارم هرکسی بتونه خودشـو حفظ کنه !
      همچیز از خود آدم شرو میشـه ..
      دولت های خارجی ی زمانی از طریق جنگ سخت میخواستن مردم رو نابود کنن !الان با جنگ نرم و با استفاده ازین نرم افزارا و شبکه های اجتماعی وماهواره ها ! حیـف این نسل ! عفاف و حجاب و غیرت و مردونگیم روزبروز محوتر!

**اللهم عجل الولیک الفرج **

بیـــا که رهـــا شیم ازاین همه درد ..

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگ بخوان همه ی این افرادو اعدام کنن ! باید خیلی خیلی خیلی ایرانی اعدام بشن !

دلیل این همه خیانت و ارتباط نامشروع افراد متاهل بیشتر ازدواج های اشتباه ! خودم افراد زیادی رو دیدم ک طرف حالا ب اجبار یا ب خاطر پول و قیافه ازدواج کرده ولی بعدا با کسی رابطه داشته و داره و افتخار هم میکنه !

نت و استفاده نا درستشم یکی دیگ از دلایل دیگش !

ایران افریقای گرسنگان جنسی

اختلاف بالای سن ازدوا هم یکی دیگ از دلایلش تو زندگی ن همو درک میکنن ! نه عشق و علاقه ای وجود داره !

همین چن روز پیش شنیدم تو روستامون ی دختر پسر ازدواج کردن خداشاهاهده هنگ کردم ! پسره 6-7 سال از من کوچیکتر ! دختره هم فک کنم 12 سالش باش

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قتل یا قطل؟؟؟؟
      رها چو برگ خسته در باد🍃

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.1997 نمایش پست ها
      قتل یا قطل؟؟؟؟

چ فرقی میکند ت دو نقطه باشد ! یا ک بر سرش یک دسته باشد

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      قتل
      خب انکه این روابط زیاد شده مقصر اون ماهواره و شبکه های مجازی کنترل نشده است....
      هر فردی به صورت پیش فرض ی سری نیاز ها داره از جمله نیاز های جنسی...
      این کاملا عادیه که ی انسان بخواد نیازهاش ارضا کنه...
      اما خب اینجا ی مشکلی هست.... اینکه میگن مزدم نباید فیلم های غیر اخلاقی ببینن یا مثلا ماهواره و ... دلیلش دقیقا همینه...اینکه طرف جدا از جنسیت بشینه ی سری فیلم های مستهجن ببینه این باعث میشه این غریزه خیلی فعال تر بشه...
      ببینید توی اکثر این فیلم ها ی خانم یا آقا که از نظر زیبایی خیلی خوبن وجود دارن....
      توی این فیلم ها به شما یاد میدن باید خیانت کرد...
      توی این فیلم ها به شما یاد میدن ی زن یا مرد را باید براساس زیبایی انتخاب کنین...
      ی زن یا مرد فقط استفاده ابزاری دارن....
      و خیلی چیز های دیگه..
      خب طرف با همه ی این ذهنیت ها وارد زندگی مشترک میشه و بعد میبینه که نه چنین چیزی نیست...اما حالا دیگه نمیشه کاری کرد چون این نیاز باید ارضا بشن...خب حالا چیکار باید کرد ؟؟؟؟؟؟
      شاید اگر با یه شخص دیگه باشم حالم بهترشه....ونتیجه این بودن ها میشه اون چیزی که .....شخص تبدیل میشه به ی ابزار....

حالا اینجا دین چیکار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟
      توی دین میگه معیار ازدواجت نباید نیازهات باشه....
      توی دین میگه اگر اشتباه کردی طلاق بگیر...
      توی دین اجازه ازدواج مجدد میده....
      دین فقط میگه کثیف نشو...چون نتیجه خوبی نداره...
      اما اگر تو کثیف شدی باز هم بهت اجازه پاک شدن میده....
      دین واقعی اینه نه اون چیزی که خیلی جاها عمل میشه ....
      اسلام هیچ سختی ای نداره...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      طرف یک پسر 15 ساله و یک 25 ساله موقع قتل داشته

: |

بعد رفته از تانگو دوست پسر پیدا کرده

خو از نظر من مرگ حقشه
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حالا اینکه شغل شخص پزشکی باشه یا پرستاری یاهرچی.....فرقی نداره باید جنبه اون شغل داشته باشه....
      نکته بعدی اینکه عزاداری امام حسین واسه این نیست که بریم گریه کنیم ،خودزنی کنیم... اصلا این ها اسلام نیست...
      اسلام اینه که عزای امام حسین واسه مظلومیتش باشه...واسه بچه هاش...واسه خواهرش...واسه بچه های سر چهارراه ها ..واسه خواهر هایی که زیر بار خفت میرن...عزای امام حسین درس خوب بودنه...فقط باید درک کنیم...عزای امام حسین نشان دادن ی آدم شهوت ران مثل یزیده...عزای امام حسین نشان دادن مهربونی خدا دربرابر حر....

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نباید هرچیزی رو به هرچیز ربط داد در عین حال همه چیز به هم ربط داره
      همه جور آدم همه جا هست
      حالا من چندتا سوال دارم
      اگه شوهر این خانوم یه کارمند یا شیرنی فروش بود بازم شغلش ذکر میشد؟؟؟
      اگه این اتفاق توی یه شهر کوچیک یا روستا میافتاد بازم پوشش خبری داشت؟؟
      اگه این خانوم دین و مذهبش فرق میکرد چیزی عوض میشد؟؟؟
      چون این خانوم شغلش پرستاری بوده اینکارو کرده؟؟؟
      هرکس دید خودشو داره
      ودر آخر به قول صادق (خان)
      قضاوت فقط مخصوص خداس

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من وقتی این تاپیک رو نوشتم ساعت 2 شب بود.. خیلی خسته و ناراحت بودم .... حالا متاسفانه واژه قتل رو اشتباه نوشتم .. به بزرگواری خودتون ببخشید

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عجب اتفاقایی میفته

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negar~ نمایش پست ها
      نباید هرچیزی رو به هرچیز ربط داد در عین حال همه چیز به هم ربط داره
      همه جور آدم همه جا هست
      حالا من چندتا سوال دارم
      اگه شوهر این خانوم یه کارمند یا شیرنی فروش بود بازم شغلش ذکر میشد؟؟؟
      اگه این اتفاق توی یه شهر کوچیک یا روستا میافتاد بازم پوشش خبری داشت؟؟
      اگه این خانوم دین و مذهبش فرق میکرد چیزی عوض میشد؟؟؟
      چون این خانوم شغلش پرستاری بوده اینکارو کرده؟؟؟
      هرکس دید خودشو داره
      ودر آخر به قول صادق (خان)
      قضاوت فقط مخصوص خداس
      این طبیعیه که زندگی افراد پررنگ تر جامعه زیر ذره بین باشه . قرار نیست اگر اتفاقی مشابه تو زندگی شخصی مث من بیفته جهانی بشه! قطعا اگر این اتفاق در زندگی یک پزشک معروف (هم از جنبه علمی هم از جنبه جایگاه اجتماعی و هم از نظر فرهنگ اجتماعی خیلی مهم هست) بیفته خیلی مهمتر هست تا اینکه این اتفاق در زندگی یه فرد عادی مث من بیفته!!!

اگه یه فرد شناخته شده تو روستا زندگی کنه و این اتفاق برای اون بیفته حتما پوشش خبری میشه ! اینجا مهم شهر نیست! مهم اون فرد هست.

بحث دین نیست .. بحث فرهنگ هست .

این مطلب ربطی به شغل خانم نداشت .. فقط من یه چیزی تو ذهنم بود یعنی یه پیش فرضی تو ذهنم بود ( که احتمالا همه این پیش فرض رو خیلیا دارن یا حداقل شنیدن) گفتم تو مطلب ذکر کنم.
      البته احتمالا موقع مناسبی من این مطلب رو نگفتم و شما اشتباه برداشت کردین. این رو بگذارید به حساب ناپختگی بنده.

این گفته کلیشه ای شما که درست هم هست ، اینجا کاربردی نداره..
      کسی رو قضاوت نکردیم اینجا .. یه خبر باز نشر شده و در مورد علت ها در حد میران فهم و علم خودمون صحبت کردیم.
      اگر این قضاوت باشد باید هیچ کس در مورد هیچ اتفاقی صحبت نکنه.. تا یه روزی که ببینیم اتفاقات مشابه برای خودمون هم اتفاق افتاده ....

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      عجب اتفاقایی میفته
      داداش از این اتفاقات زیاد هست ... بیشترا از اونی که فکرش رو بکنی :/

اطراف من .. اطراف شما .. اطراف همه .. منتها باید دقت کرد و علائم رو شناخت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن