خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شرايط دانشجوي انصرافي، واجب...

سلام
      من متولد 7 ابان 75 هستم، تابستون 94 مدرك پيش گرفتم. يه سال پشت كنكور بودم، مهر 95 ثبت نام كردم منتهي انصراف دادم. الان مي خوام بدونم ايا اين يكسال مهلت بعد از انصراف شامل من هم ميشه؟ يا اون يك ساله رو واسه پشت كنكوري حساب كردن و ديگه من مهلتي ندارم؟ خواهشا جواب دقيق بدين. مرسي...

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Trance نمایش پست ها
      سلام
      من متولد 7 ابان 75 هستم، تابستون 94 مدرك پيش گرفتم. يه سال پشت كنكور بودم، مهر 95 ثبت نام كردم منتهي انصراف دادم. الان مي خوام بدونم ايا اين يكسال مهلت بعد از انصراف شامل من هم ميشه؟ يا اون يك ساله رو واسه پشت كنكوري حساب كردن و ديگه من مهلتي ندارم؟ خواهشا جواب دقيق بدين. مرسي...
      فقط یکبار میتونی انصراف بدی از زمان انصراف یکسال فرصت داری که وضعیت خودتو مشخص کنی یا دانشگاه جدید ثبتنام کنی یا بری خدمت
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      فقط یکبار میتونی انصراف بدی از زمان انصراف یکسال فرصت داری که وضعیت خودتو مشخص کنی یا دانشگاه جدید ثبتنام کنی یا بری خدمت
      سوال من اينجاست كه اين يك سال وقت بعد از فارغ التحصيلي كه من ازش استفاده كردم تاثيري رو يك سال وقت بعد از انصراف داره يا نه؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Trance نمایش پست ها
      سوال من اينجاست كه اين يك سال وقت بعد از فارغ التحصيلي كه من ازش استفاده كردم تاثيري رو يك سال وقت بعد از انصراف داره يا نه؟
      تاثیر نداره از زمان انصراف از دانشگاه یکسال فرصت داری ربطی به قبل نداره در صورت قبولی دانشگاه هم سنوات تحصیلی و معافیت تحصیلی از نو نوشته میشه
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      تاثیر نداره از زمان انصراف از دانشگاه یکسال فرصت داری ربطی به قبل نداره در صورت قبولی دانشگاه هم سنوات تحصیلی و معافیت تحصیلی از نو نوشته میشه

واقعا ممنون از شما
      این سوال منم بود مثلا همین الان که من دانشگاه آزادم اگر رشته های پزشکی قبول بشم 6-7 سال فرصت دوباره رو میدن که بخونم دیگه درسته؟
      من میرم که اثبات کنم
      کنکور جلوی من
      مثل
      مورچه جلوی هالکه!

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط violinist نمایش پست ها
      واقعا ممنون از شما
      این سوال منم بود مثلا همین الان که من دانشگاه آزادم اگر رشته های پزشکی قبول بشم 6-7 سال فرصت دوباره رو میدن که بخونم دیگه درسته؟

خواهش
      بله
      مشاور

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام. دوستان خواهش میکنم کمک کنید واقعا تو دردسر افتادم. بنده پزشکی نیمسال دوم ایلام قبول شدم و ثبت نام غیر حضوری رو انجام دادم ولی واسه ثبت نام حضوری دانشگاه گفته باید بهمن ماه بیایید و تاریخش احتمالا از بیستم بهمن به بعد باشه. ولی من در تاریخ 21 بهمن 94 از دانشگاه قبلیم انصراف دادم و 21 بهمن امسال مشمول میشم! و باید تا 21 بهمن95 ثبتنام حضوری رو انجام بدم و معافیت تحصیلی دریافت کنم. حالا به نظرتون هیچ راهی نیست که زودتراز موعد ثبت نام حضوری رو انجام بدم؟ و آیا میتونم مثلا اوایل بهمن امسال دفترچه نظام وظیفه رو پست کنم تا یک ماهی وقت بیشترداشته باشم و بعد که ثبت نام میکنم، خود به خود دفترچه هم باطل بشه؟!!! لطفا کمکم کنید.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LORBOY نمایش پست ها
      سلام. دوستان خواهش میکنم کمک کنید واقعا تو دردسر افتادم. بنده پزشکی نیمسال دوم ایلام قبول شدم و ثبت نام غیر حضوری رو انجام دادم ولی واسه ثبت نام حضوری دانشگاه گفته باید بهمن ماه بیایید و تاریخش احتمالا از بیستم بهمن به بعد باشه. ولی من در تاریخ 21 بهمن 94 از دانشگاه قبلیم انصراف دادم و 21 بهمن امسال مشمول میشم! و باید تا 21 بهمن95 ثبتنام حضوری رو انجام بدم و معافیت تحصیلی دریافت کنم. حالا به نظرتون هیچ راهی نیست که زودتراز موعد ثبت نام حضوری رو انجام بدم؟ و آیا میتونم مثلا اوایل بهمن امسال دفترچه نظام وظیفه رو پست کنم تا یک ماهی وقت بیشترداشته باشم و بعد که ثبت نام میکنم، خود به خود دفترچه هم باطل بشه؟!!! لطفا کمکم کنید.

داداش از دانشگاهتون پرسیدی؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zista نمایش پست ها

داداش از دانشگاهتون پرسیدی؟
      والله داداش چندبار پرسیدم ولی جواب میدن انشالله بهمن که بیایی درست میشه و کلا جواب سر بالا میدن و واقعا نمیشه به مسئولان اعتماد کرد... آخه آینده ی من هست و نمیتونم ببینم به بازی گرفته میشه... حالا اگه شما اطلاعی دارید ممنون میشم کمکم کنید.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام آسان ترین راهش راهش اینه که از دانشگاهتون بخوای درخواست معافیت تحصیلی رو همین الان برات صادر کنه و الان معافیت تحصیلی 8 ساله رو بگیری. ولی اگه این کار رو بکنی 6 ماه از فرصت تحصیلیت هدر میشه و احیانا اگه مشکل درسی برات پیش بیاد شرایطت سخت میشه.

کار عاقلانه اینه که الان بری و دفترچه اعزام به خدمت رو ارسال کنی نگران هم نباش تا بهمن اعزامت نمیکنن. اگه هم خیلی نگران هستی که قبل از دانشگاه اعزام بشی، دی ماه دفترچه رو ارسال کن و برات برگه آماده به خدمت بدون غیبت صادر میشه (احتمالا برای 19 فروردین یا اردیبهشت 96) هنگام ثبت نام حضوری در دانشگاه هم اون برگه رو میدی به پلیس+10 و واست معافیت تحصیلی صادر میکنه. فقط 19 هزار تومن هزینش هست برای معاینه و 2-3 هزار تومن هم دفتر پلیس+10 میگیره. بعدها هم که خواستی بری طرح یا خدمت یا زیارت دانشجویی یا اردو و ... نیازی نیست مجددا واکسن مننژیت رو بزنی.

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والله داداش چندبار پرسیدم ولی جواب میدن انشالله بهمن که بیایی درست میشه و کلا جواب سر بالا میدن و واقعا نمیشه به مسئولان اعتماد کرد... آخه آینده ی من هست و نمیتونم ببینم به بازی گرفته میشه... حالا اگه شما اطلاعی دارید ممنون میشم کمکم کنید.
      نگران نباش
      همون موقع از دانشگاه بخواه تاریخ دریافت معافیت 20بهمن بزنه ،مشکلی پیش نمیاد
      راستی فضولی نباشه از چ رشته ای انصراف دادین؟
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

سلام آسان ترین راهش راهش اینه که از دانشگاهتون بخوای درخواست معافیت تحصیلی رو همین الان برات صادر کنه و الان معافیت تحصیلی 8 ساله رو بگیری. ولی اگه این کار رو بکنی 6 ماه از فرصت تحصیلیت هدر میشه و احیانا اگه مشکل درسی برات پیش بیاد شرایطت سخت میشه.

کار عاقلانه اینه که الان بری و دفترچه اعزام به خدمت رو ارسال کنی نگران هم نباش تا بهمن اعزامت نمیکنن. اگه هم خیلی نگران هستی که قبل از دانشگاه اعزام بشی، دی ماه دفترچه رو ارسال کن و برات برگه آماده به خدمت بدون غیبت صادر میشه (احتمالا برای 19 فروردین یا اردیبهشت 96) هنگام ثبت نام حضوری در دانشگاه هم اون برگه رو میدی به پلیس+10 و واست معافیت تحصیلی صادر میکنه. فقط 19 هزار تومن هزینش هست برای معاینه و 2-3 هزار تومن هم دفتر پلیس+10 میگیره. بعدها هم که خواستی بری طرح یا خدمت یا زیارت دانشجویی یا اردو و ... نیازی نیست مجددا واکسن مننژیت رو بزنی.
      سلام. بنده سال قبل موقع ثبت نام دانشگاه قبلیم یکبار دفترچه پست کردم و واکسن زدم حالا دی یا بهمن امسال هم میتونم دفترچه پست کنم و باید دوباره واکسن بزنم؟ راستی نمیشه به مسئولان دانشگاه بگم که مثلا تاریخ ثبت نام حضوری رو واسه بنده برای گرفتن معافیت تحصیلی چند روز جلوتر بزنن؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.m نمایش پست ها
      نگران نباش
      همون موقع از دانشگاه بخواه تاریخ دریافت معافیت 20بهمن بزنه ،مشکلی پیش نمیاد
      راستی فضولی نباشه از چ رشته ای انصراف دادین؟
      داداش بنده سال قبل رتبم2118 شد ولی به خاطر پزشکی، حسابداری پیام نور انتخاب رشته کردم و امسال سال سومم بود که کنکور دادم واسه همین رفتم پیام نور و ترم اول مرخصی گرفتم و ترم دوم هم انصراف دادم.

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. بنده سال قبل موقع ثبت نام دانشگاه قبلیم یکبار دفترچه پست کردم و واکسن زدم حالا دی یا بهمن امسال هم میتونم دفترچه پست کنم و باید دوباره واکسن بزنم؟ راستی نمیشه به مسئولان دانشگاه بگم که مثلا تاریخ ثبت نام حضوری رو واسه بنده برای گرفتن معافیت تحصیلی چند روز جلوتر بزنن؟
      واکسن 6 ماه اعتبار داره
      میتونی صفح واکسیناسیونی ک دستتته ببری مرکز خدمات بهداشتی و بگی برگه واکسن جدید رو فقط مهر کنه
      مشاور

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

همین کارو بکن ک جناب خان گفتن انجام بده ! ! دیگ نگرانی هم پیش نمیاد ! اصن شما هر وقت ثبت نام دانشگاهت و اگ بعد از تاریخ مشمول شدنت بود مثلا همون 15 بهمنم دفترچه پست کنی خوبه !
      بعد ثبت نام میکنی و معافیت تحصیلی صادر میشه و میری دانشگاه و دکتر میشی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)