خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Smile بهترین منبع اموزشی و تستی برای کسایی که کلاس نمیرن

سلام من پشت کنکور موندم امسال خودشم کلاس نمیرم میشه اون منابعی رو معرفی کنین که هم از لحاظ درسنامه کیفیتش بالا باشه هم تستاش خوب باشه اگ میشه برا همه درسا معرفی کنین لطفا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سللللللللللللام.من ازهمه اینا راضی ام باشدکه شماهم راضی باشیدورستگارشوید.درضمن خیلی وسواسی ام توانتخاب منابع.
      ادبیات:کوشولو های نشرالگو+ادبیات موضوعی گاج
      عربی:گاج کامل عالیه+خط ویژه هاشاگخ خواستید
      دینی:گاج ودیگرهیچ...
      زبان:شبقره وگاج ومبتکران دارم.اگه50میخایدمبتکران 65 شبقره70گاج واگه بالای90میخایدبزنیدشبقره+گا
      زمین:اگه 40خ سبز واگه60به بالامهروماه
      زیست:درسنامه فاگوزیست«منم شک داشتم بگیرم یانه ولی بعدگرفتن که خ راضی ام.برامن پشت کنکوری عالیه.»+iqگاج+نشرالگو+موج ازمون+سوالات ازمونا+خ سبز+تخته سیاه+جامع گاج دارم.اگه20 درصدمیخایدهمون کتابوبخونیدحله اگه30سوالات کنکور اگه40تخته سیاه اگه 50گاج جامع اگه60خسبز+قبلیا.اگه70نشرالگو .اگه80قبلیا+iqاگه بالی80 اینا:تکراروتکراروتسلط...الب ته درصداتخمینیه.
      ریاضی: خ سبز+مهرماه+گاج موضوعی+iqدارم.اگه30درصدمیخای دکتاب+آبی کانون!
      اگه40تا60:خ سبزیامهروماه واگه بالای65iq.گاج های موضوعی هم عین مهروماهه سطحش.
      فیزیک:گاج+خ سبز دارم که گاجوکاملاترجیح میدم.سطح خ سبزیکوشولو بالاتره خ کم
      که سلیقه ایه بیشتر.اگه بالی65:همون گاجو3باربخونیدکافیه.
      براشیمی:گاج جامع+iq+خ سبز+مبتکران که من خ سبزوبه همشون ترجیح میدم.یه لقمه ی مهروماه حفظیات+موج آزمون با خ سبزبرابالای80کاملا کافیه.
      دلیل اینکه اینهمه کتاب دارم اینه نصفشواز2تادوستام درعوض تقلب دادنم بهم دادن
      که لاشونم بازنکرده بودن.موفق باشیم...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin-m نمایش پست ها
      سلام من پشت کنکور موندم امسال خودشم کلاس نمیرم میشه اون منابعی رو معرفی کنین که هم از لحاظ درسنامه کیفیتش بالا باشه هم تستاش خوب باشه اگ میشه برا همه درسا معرفی کنین لطفا
      ادبیات گاج بگیر + زبان فارسی ی کتاب واس درسنامه بگیر مثل لقمه مهروماه یا خیلی سبز ! واس لغتم لقمه بگیر ! بقیش همون گاج کفاف میکنه البته لقمه ارایه هم بگیری بد نیس ولی آرایه گاج کمی توضیح داده و بیشتر باید با تست یاد بگیری !

عربی کتاب عربی ایاد فیلی بگیر ( مبتکران ) واس تست بعدش میتونی از کتابای دیگ استفاده کنی !
      البته خیلی سبزم خوبه ! ولی ایاد فیلی درسنامه هاش صرفا آموزشی تر!

دینی گاج به تنهایی کافیه البته ی کتاب آیات هم میتونی بگیری مثل لقمه مهروماه یا آیات خیلی سبز و ...!

زبان گاج برای کسی ک سطحش خوب نیس بهتر ! هم درسنامه هاش بهتر هم تستاش ! طبقه بندیشم بهتر ! بعد میتونی از کتابای مثل از متن نترسیم و .... استفاده کنی!

ریاضی خیلی سبز و مهروماه الان از کتابای پرطرفدارن ! ولی بازم ممکن بدرد کسی ک میخواد از صفر شروع کنه نخوره ! کتابای ریضای گاجم خوبه!

واس فیزیک !
      درسنامه ی خوب کتابای مبتکران ( شهریاری ) البته این کتاب کم تر ب تکنینک توجه کرده و بیشتر ب همون فرمولای کتاب درسی رو اورده و مفهوم رسانیش خیلی خوبه !

خیلی سبز درسنامه های نسبتا خوبی داره و تکنیکم بعضی جاها آورده !

گاج هم مثل خیلی سبز تقریبا !

کتابای آموزش فیزیک الگو هم موجود ! بسته ب نیاز خودت باید از این کتابا هر کدوم بدردت میخوره بگیری

زیست !

آموزش میخوای خیلی سبز بگیر واس سوم و دوم ! واس پیش الگو + کتاب روح الله امرایی خیلی درس نامه خوبی داره ( خودم دیدمش ) البته اگ این کتاب گیرت نیومد همون درسنامه الگو + متن کتاب هم کفاف میکنه !

واس شیمی !

مبتکران کل پایه و پیش ( آموزش خوب )

الگو دوم + سوم گاج + پیش خیلی سبز ( تست و درسنامه مناسب )

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

ادبیات گاج بگیر + زبان فارسی ی کتاب واس درسنامه بگیر مثل لقمه مهروماه یا خیلی سبز ! واس لغتم لقمه بگیر ! بقیش همون گاج کفاف میکنه البته لقمه ارایه هم بگیری بد نیس ولی آرایه گاج کمی توضیح داده و بیشتر باید با تست یاد بگیری !

عربی کتاب عربی ایاد فیلی بگیر ( مبتکران ) واس تست بعدش میتونی از کتابای دیگ استفاده کنی !
      البته خیلی سبزم خوبه ! ولی ایاد فیلی درسنامه هاش صرفا آموزشی تر!

دینی گاج به تنهایی کافیه البته ی کتاب آیات هم میتونی بگیری مثل لقمه مهروماه یا آیات خیلی سبز و ...!

زبان گاج برای کسی ک سطحش خوب نیس بهتر ! هم درسنامه هاش بهتر هم تستاش ! طبقه بندیشم بهتر ! بعد میتونی از کتابای مثل از متن نترسیم و .... استفاده کنی!

ریاضی خیلی سبز و مهروماه الان از کتابای پرطرفدارن ! ولی بازم ممکن بدرد کسی ک میخواد از صفر شروع کنه نخوره ! کتابای ریضای گاجم خوبه!

واس فیزیک !
      درسنامه ی خوب کتابای مبتکران ( شهریاری ) البته این کتاب کم تر ب تکنینک توجه کرده و بیشتر ب همون فرمولای کتاب درسی رو اورده و مفهوم رسانیش خیلی خوبه !

خیلی سبز درسنامه های نسبتا خوبی داره و تکنیکم بعضی جاها آورده !

گاج هم مثل خیلی سبز تقریبا !

کتابای آموزش فیزیک الگو هم موجود ! بسته ب نیاز خودت باید از این کتابا هر کدوم بدردت میخوره بگیری

زیست !

آموزش میخوای خیلی سبز بگیر واس سوم و دوم ! واس پیش الگو + کتاب روح الله امرایی خیلی درس نامه خوبی داره ( خودم دیدمش ) البته اگ این کتاب گیرت نیومد همون درسنامه الگو + متن کتاب هم کفاف میکنه !

واس شیمی !

مبتکران کل پایه و پیش ( آموزش خوب )

الگو دوم + سوم گاج + پیش خیلی سبز ( تست و درسنامه مناسب )
      خیلی ممنون خیییییییییییییلی لطف کردین فقط فاگوزیست چطوره؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      به نظر من چون پشت کنکوری وقت داری فاگوزیست خوبه بقیه ی منابعین که دوستان گفتن خوبن فقط برا زیست ای کیو هم کار کن و شیمی اگه قوی هستی موج ازمون الگو

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتابا از اون بهتر زیاد !
      زیاده گویی ! حجم بالا ! و تعداد متعدد کتاب اصن مناسب نیس !
      شما فرض کن ژنتیک تو کتاب سومش نیس گیاهی نیس ! بعدم 400 صفحه درسنامه داره ! و باید کتاب ژنتیک و گیاهی دیگ تهیه کنید ! پیش و دوم هم همیطور !

ب نظر من تعداد افرادی ک خیلی سبز یا نشر دریافت خوندن و موفق شدن خیلی خیلی بیشتر از کسایین ک فاگو خوندن و ب موفق شدن ( البته همه ی اینا بازک از کتاب دیگ هم استفاده کردن چون فاگو تست نداره و بعضی فصلا رو هم نداره )

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

کتابا از اون بهتر زیاد !
      زیاده گویی ! حجم بالا ! و تعداد متعدد کتاب اصن مناسب نیس !
      شما فرض کن ژنتیک تو کتاب سومش نیس گیاهی نیس ! بعدم 400 صفحه درسنامه داره ! و باید کتاب ژنتیک و گیاهی دیگ تهیه کنید ! پیش و دوم هم همیطور !

ب نظر من تعداد افرادی ک خیلی سبز یا نشر دریافت خوندن و موفق شدن خیلی خیلی بیشتر از کسایین ک فاگو خوندن و ب موفق شدن ( البته همه ی اینا بازک از کتاب دیگ هم استفاده کردن چون فاگو تست نداره و بعضی فصلا رو هم نداره )
      تمام خیلی ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)