خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

یادگیری پایه ای ریاضی و فیزیک

سلام دوستای گلم، من چند ساله که از درس و کنکور فاصله گرفتم ولی می خوام دوباره شرکت کنم و دارم همه ی دروس رو از 0 تا 100 می خونم، چون تقریبا همه چی یادم رفته. یه سوال دارم از خدمتتون که اگه لطف کنین راهنماییم کنین یه دنیا ممنونتون میشم.

برا کسی که ریاضی و فیزیکش در حد صفره ولی می خواد خودشو به بالاترین سطح برسونه چه روش مطالعه و چه منابعی رو پیشنهاد می کنین، من یه کم تحقیق کردم و به اینا رسیدم:

ریاضی: ریاضی جامع آفبا + خیلی سبز
      فیزیک: فیزیک جامع آفبا + خیلی سبز

لطف کنین شما هم نظرتونو بگین، اگه برا رسیدن به بالاترین سطح باید چن تا منبع رو بخونم لطف کنین بهم بگین.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      یاد گیری پایه ای میخوای اول کتاب درسی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام من فقط واسه فیزیک میتونم کمکتون کنم انشالا این روش واسه شماهم جواب میده من خودم فیزیکم درحد0بود ولی بااین کار حدودن به70رسید سرجلسه کنکورم متاسفانه فقط وقت کردم16تاسوالو بزنم همه رو هم درست جواب دادم
      1-هر فصلیو میخاین بخونین به چند قسمت که راحت ترین تقسیم کنین مثلن مبحث حرکت شناسی به قسمتای حرکت یکنواخت-شتابدار با شتاب ثابت-سقوط آزاد و...)
      2-هرکدوم از قسمتایی رو که تعیین کردین بادقت متن کتابو بخونین(تمرینارو فعلن حل نکنین فقط متن کتاب)
      3-درسنامه های گاج نقره ای مربوط به همون قسمتو بادقت بخونین
      4-تمام تستای گاج نقره ای اون مبحثو حل کنین(به جز یک قدم تا100اونو بزارین واسه جمع بندی)
      5-دوباره برگردین رو متن کتاب زیر نکات فرمولا وتعریفای مهمو خط بکشین نکاتی که تو گاج نقره ای هست ولی تو کتاب نیستو حاشیه کتاب بنویسین
      6- تمرینای همون قسمتو حل کنین اگه نتونستین تمرینارو حل کنین حتمن درسنامه مربوط به تمرینو دوباره مطالعه کنین
      7- کتاب گاج نقره ای چند تا آزمون داره واسه هر مبحث اون ازمونارو حل کنین ودرصد بگیرین
      *تایه قسمت تموم نشده سراغ قسمت بعد نرین
      5-

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis413 نمایش پست ها
      سلام من فقط واسه فیزیک میتونم کمکتون کنم انشالا این روش واسه شماهم جواب میده من خودم فیزیکم درحد0بود ولی بااین کار حدودن به70رسید سرجلسه کنکورم متاسفانه فقط وقت کردم16تاسوالو بزنم همه رو هم درست جواب دادم
      1-هر فصلیو میخاین بخونین به چند قسمت که راحت ترین تقسیم کنین مثلن مبحث حرکت شناسی به قسمتای حرکت یکنواخت-شتابدار با شتاب ثابت-سقوط آزاد و...)
      2-هرکدوم از قسمتایی رو که تعیین کردین بادقت متن کتابو بخونین(تمرینارو فعلن حل نکنین فقط متن کتاب)
      4-تمام تستای گاج نقره ای اون مبحثو حل کنین(به جز یک قدم تا100اونو بزارین واسه جمع بندی)
      5-دوباره برگردین رو متن کتاب زیر نکات فرمولا وتعریفای مهمو خط بکشین نکاتی که تو گاج نقره ای هست ولی تو کتاب نیستو حاشیه کتاب بنویسین
      6- تمرینای همون قسمتو حل کنین اگه نتونستین تمرینارو حل کنین حتمن درسنامه مربوط به تمرینو دوباره مطالعه کنین
      7- کتاب گاج نقره ای چند تا آزمون داره واسه هر مبحث اون ازمونارو حل کنین ودرصد بگیرین
      5-
      درسته
      فیزیک درسیه که شدیدا به پایه وابسته هست و تموم قسمت هاش با هم مرتبطند، اگر کسی از خوندن قسمتهایی غفلت کنه شدیدا ضربه میخوره.
      باید کامل خونده بشه. از اول تا آخر.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis413 نمایش پست ها
      5-
      مرسی از لطفتون، خیلی مفید بود، ممنون، فقط یه سوال، من حس می کنم با درسنامه های خیلی سبز راحت ترم، همین چارچوبو می خوام با کتابای خیلی سبز انجام بدم، خیلی فرق دارن با گاج؟ نظرتون چیه؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atasadzadeh نمایش پست ها
      مرسی از لطفتون، خیلی مفید بود، ممنون، فقط یه سوال، من حس می کنم با درسنامه های خیلی سبز راحت ترم، همین چارچوبو می خوام با کتابای خیلی سبز انجام بدم، خیلی فرق دارن با گاج؟ نظرتون چیه؟
      من کتابای خیلی سبزو ندیدم ولی اگه بااون راحت ترین بااون انجام بدین موفقیت این کار به خاطر درسنامه نیست به خاطر تعداد سوال زیاد حل کردنه که فکر کنم جفت کتابا تعداد سوال خوبی دارن
      راستی کارتونو باحرکت شناسی و دینامیک شروع نکنین این دوتا مبحثو بزارین آخرکار چون خیلی زیادنو وقت گیر وقتی خیالتون از بقیه مباحث راحت شد این دوتا مبحثو شروع کنین اولم حرکت شناسی رو بخونین بعد دینامیک
      امیدوارم موفق باشید

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنماییتون، لطف کردین، پس باید تا می تونم تست بزنم و با ایده های مختلف طرح سوال آشنا شم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم دقیقا چند سال دور بودم یه کتاب میخوام که آموزش و مسائل زیاد داشته باشه تا به تسلط برسم یکی میگه مهرو ماه خوبه بنظرتون چی بگیرم برای آموزش؟

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن