خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شیمی جامع میکرو گاج ... راهنمایی

سلام دوستان
      کسی شیمی جامع گاجو داره ؟ بنده چاپ 94 شو دارم نوشته همراه کنکور داخل و خارج 94 ولی ضمیمه کتاب نیست !!! یعنی سوالاتشو توی هر مبحثی جداگانه گذاشتن یا آخر کتاب ضمیمه کتابه ؟
      چاپ 95 چجوریه ؟
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhan44 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      کسی شیمی جامع گاجو داره ؟ بنده چاپ 94 شو دارم نوشته همراه کنکور داخل و خارج 94 ولی ضمیمه کتاب نیست !!! یعنی سوالاتشو توی هر مبحثی جداگانه گذاشتن یا آخر کتاب ضمیمه کتابه ؟
      چاپ 95 چجوریه ؟
      ممنون
      وقتی نوشته همراه با سال 95 یعنی هست دیگه
      شما هم اگه یکم به خودت فشار بیاری بری یه فصلشو نگاه کنی مثل استوکیومتری میبینی داخل کتاب هست یا نه
      When will those dark clouds all disappear

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      وقتی نوشته همراه با سال 95 یعنی هست دیگه
      شما هم اگه یکم به خودت فشار بیاری بری یه فصلشو نگاه کنی مثل استوکیومتری میبینی داخل کتاب هست یا نه
      نه آخه یه مشکلی هست !!!! بنده کتاب پاسخ شو ندارم و میخوام تهیه کنم ..... پاسخ چاپ 94 تموم شده و اگه بخوام چاپ امسالو بخرم چون پاسخ تستای 95 هم اضاف شده ، سوال و جواب با هم مطابقت نمیکنه ... کلا شماره تستا بهم میخوره !!!! ولی اگه ضمیمه کتاب بود این مشکلو نداشت !!!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزيز تست ها رو داخل متن درس اورده و تستاي كنكور سراسري ٩٤مربوط به هر بخش رو تو همون بخش اورده و اخر كتاب نيستن،اگر جلد پاسخنامه جديد(٩٥)رو بگيريد به مشكل برمي خوريد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      دوست عزيز تست ها رو داخل متن درس اورده و تستاي كنكور سراسري ٩٤مربوط به هر بخش رو تو همون بخش اورده و اخر كتاب نيستن،اگر جلد پاسخنامه جديد(٩٥)رو بگيريد به مشكل برمي خوريد
      به هر حال تستی از تستای چاپ 94 چیزی که کم نشده ؟ اگه چیزی حذف نشده باشه و فقط 95 اضاف شده باشه ، میشه پیدا کرد جوابو فک کنم !! یکم مشکل میشه !!!!!!
      تعویض هم که فک نکنم انجام بدم 95 به جای 94 .... !!!!!!! کتاب کاملا نو هست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به هر حال تستی از تستای چاپ 94 چیزی که کم نشده ؟ اگه چیزی حذف نشده باشه و فقط 95 اضاف شده باشه ، میشه پیدا کرد جوابو فک کنم !! یکم مشکل میشه !!!!!!
      تعویض هم که فک نکنم انجام بدم 95 به جای 94 .... !!!!!!! کتاب کاملا نو هست
      اگر بگيري ٩٥رو كه صد در صد ميتوني حوابو پيدا كني ولي موضوع اينه كه قطعا امسال هم يه سري(تعداد خيلي كمي)تست اضافه ميشه علاوه بر تستاي ٩٥ كه اين كارتو سخت ميكنه
      بابا بري كتابفروشي هاي دست دوم راحت گير مياري جلد دومش رو چرا بري ٩٥بگيري،توي ديوار يا همين ماركت كنكور هم راحت پيدا ميش

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر بگيري ٩٥رو كه صد در صد ميتوني حوابو پيدا كني ولي موضوع اينه كه قطعا امسال هم يه سري(تعداد خيلي كمي)تست اضافه ميشه علاوه بر تستاي ٩٥ كه اين كارتو سخت ميكنه
      بابا بري كتابفروشي هاي دست دوم راحت گير مياري جلد دومش رو چرا بري ٩٥بگيري،توي ديوار يا همين ماركت كنكور هم راحت پيدا ميش
      من که پیدا نکردم !! گشتم نبود !! شما اگه دیدی بگو

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما چاپ 95 رو دیدی ؟ من الان که نسخه پی دی اف نمونه شیمی جامع رو از سایت گاج با کتاب تطابق دادم و بررسی کردم مشکلی نداشت که !!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شما چاپ 95 رو دیدی ؟ من الان که نسخه پی دی اف نمونه شیمی جامع رو از سایت گاج با کتاب تطابق دادم و بررسی کردم مشکلی نداشت که !!
      من خودم كتاب ٩٤شو دارم و راجب اون دارم نظر ميدم كه ميگم تستاي ٩٤رو توي بخش مربوط به خودش اورده و اخرش نيورده ولي ممكنه ٩٥ش اومده باشه تستاي ٩٥رو اخر كتاب اورده باشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)