خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

پزشکی کیش ازاد

سلام
      اگر تکمیل ظرفیت بذاره دانشگاه آزاد و کیش هم توش باشه بنظر شما بزنم همین کیش برم؟
      البته ترازم میرسه چون در حالت عادی هم قبول میشدم و ترازم ۵۰ تا بیشتر از تراز آخرین قبولی بوده اما متاسفانه نزدم اون موقع !
      با توجه به اینکه ۲۳ سالم هست عاقلانست بشینم یسال دیگه برای دانشگاه بهتر بخونم؟
      شهریه یک سالش کسی می دونه چقدره؟ خیلی بیشتر از ظرفیت مازادای شهرای دیگست؟
      البته اینم بگم با توجه به اینکه بیماری خاص دارم می تونم برای انتقال به مازاد تهران تلاش کنم !
      واقعا موندم می ارزه این برم یا نه بشینم بخونم ؟
      البته اگر تکمیل ظرفیت نذاره که مجبورم بمونم

2. Top | #2
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اصولا میمونه احتمال خیلی زیاد امسالم هست به نظر من برین خیلی بهتره اگه ترازتون میخوره معطل نکنید پزشکی هر جا که باشه ارزش داره دوباره کنکوردادن سخته الانم که هر سال داره بدتر میشه از پارسال

3. Top | #3
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      در مورد شهریشم دقیق نمیدونم فقط میدونم که از بقیه جاها گرون تره

4. Top | #4
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تكميل كيش هست ولي تو بهتر از اينو قبول مي شي احتمال اينم هست كه مازاد و آزاد تنكابن و كازرون بياد تو تكميل وتراز خوبي مي شكنه توكلت به خدا ولي كيشم آخر از همه بزن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به نظرمن که نمونید بهتره ...ولی فکر نکنم امسال تکمیل بگیره با توجه به این که امسال ذخیره هم گرفتند..الان حتی اونایی که توکارنامه شون نوشته ذخیره ولی اصلی ها رفتند ثبت نام کردند (یعنی ریزش نداشتن)موندن ومعلوم نیست واقعا میخوان باهاشون چیکارکنن
      ویرایش توسط 3anam : 12 مهر 1395 در ساعت 00:25

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درباره شهريشم فكنم سالي ١٦ تومن باشه انتقاليم فكر نكنم بدن چون همش دوساله علوم پايه اونجا هستي بعدش ميايي تهران

7. Top | #7
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هر جا نمونه کیش میمونه خیالتون راحت البته تنکابن کلا پزشکیشو برداشتن چون تو دفترچه ی انتخاب رشته نبود و از دیگرانم شنیدم که یه تغییر اساسی میخوان تو دانشگاه تنکابن بدن به هر حال از نظر من برین چون واقعا سخته موندن با این اوضاع کنکور

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 3anam نمایش پست ها
      سلام به نظرمن که نمونید بهتره ...ولی فکر نکنم امسال تکمیل بگیره با توجه به این که امسال ذخیره هم گرفتند..الان حتی اونایی که توکارنامه شون نوشته ذخیره ولی اصلی ها رفتند ثبت نام کردند (یعنی ریزش نداشتن)موندن ومعلوم نیست واقعا میخوان باهاشون چیکارکنن
      نه من از یک آشنا تو سازمان مرکزی پرسیدم تکمیل میگیره
      تو خود اطلاعیه آزاد برای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پاراگراف آخر اعلام کرده بود تا نیمه مهر اطلاع رسانی تکمیل ظرفیت کارشناسی با آزمون و دکترای حرفه ای اعلام میشه

9. Top | #9
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حتی اگه ذخیره هم بگیرن باز جا واسه تکمیل ظرفیت دارن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از همه ممنون

اگر تنکابن و کازرون هم بگیره که عالی میشه چون ترازا واقعا میکشه پایین

آقا الان شهریش از سایت دیدم ترنی ۱۰.۷ هست انگار :/

11. Top | #11
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من عشق پزشکی بودم موندم یه سال خوندم ولی نشد ولی نمیدونم بمونم یا نه ایشالله که قبول میشید موفق باشید

12. Top | #12
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پارسالم دندون تبريز تو انتخاب رشته شهريور نبود بعدش تو تكميل اومد مازادم تو شهريور نبود بعدش تو تكميل اومد

13. Top | #13
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقا تا ٩٣ قشمم پزشكي مي گرفت يه دفعه چي شد؟؟؟؟؟؟

14. Top | #14
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به ما رسید همه چیز عوض شد

15. Top | #15
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه خوبیه دیگه این بود که تاچن ساله پیش کنکورازاد وسراسری جدابود اینطوری خیلی بهتر بود شانس قبولی بیشتر بود به ما رسید یکی شد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن